در حالی که کار بر روی یک پروژه تحقیقاتی در ایرلندی فرهنگ عامه در دانشگاه پنسیلوانیا در پاییز گذشته شان کلارک یک آیوی لیگ قهرمان و همه آمریکایی قطب vaulter یافت کلمات به زندگی در گیلی عبارت است.

Saol گن eagla

زندگی بدون ترس

برای Clarke کلمات زنگ زد با صدای بلند و درست مثل زنگ کلیسا انعکاس از طریق دوبلین در صبح روز یکشنبه.

“من آن را دوست داشتم حق دور” کلارک به یاد می آورد.

سه کلمه که در مجموع چگونه کلارک اتحاد خود را صرف 22 سال است.

اگر شما یک پسر قلدر هدف قرار دادن قربانی بعدی خود در Sabal نقطه ابتدایی یا راک دریاچه وسط مدرسه در لنگوود فلوریدا در نزدیکی اورلاندو شما تا به حال به از طریق شان کلارک ، هرگز به ذهن او بود که همیشه کوچکترین بچه در کلاس های خود. اگر شما یک رانده تنهایی و یا مورد نیاز شما در بر داشت شان کلارک در کنار شما ایستاده.

“حتی زمانی که او یک پسر بچه بود و او را از آنچه که انسان قرار بود برای انجام گفت:” مادرش کتی کلارک جانسون المپیک ژیمناستیک مدال. “او همیشه بچه که ایستاده بین کسی که ممکن است به قلدری و یا در ذهن خود را که قرار بود برای صدمه زدن به شخص دیگر او مانند “بوم!” حق در بین آنها و سمت راست و سپس او را محافظت می کند آسیب پذیر است.”

کلارک ایستاده است تا دوباره.

با نهایی خود را دانشگاهی داخلی و خارجی فصل و بالقوه کلاس جهانی کار حرفه ای بلندی لس آنجلس متولد کلارک است داوطلب برای شرکت در یک coronavirus بشر چالش آزمایشی که در آن شرکت کنندگان به عمد در معرض ویروس به امید بالا بردن سرعت توسعه یک واکسن و صرفه جویی در هزاران بالقوه میلیون ها زندگی می کند.

کلارک در مارس داوطلب از طریق 1DaySooner.org آنلاین رجیستری دنبال کنندگان برای بشر چالش مطالعه همچنین به عنوان یک کنترل عفونت انسان مطالعه است. در انجام این کار کلارک بررسی یک جعبه است که می خواند “من علاقه مند هستم در معرض coronavirus برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن.”

“به من به نظر می رسید مانند یک واقعا ایده های هوشمند برای شروع قرار دادن آماده سازی در محل فقط برای شروع swaying ذهن از آنجا که بسیاری از مردم من مطمئن هستم که می تواند نگران این چالش پرداخته است. و من احساس بسیار سالم و نسبتا جوان ورزشکار بود و من در یک موقعیت خوب احتمالا ارائه چیزی گفت:” کلارک که فارغ التحصیل از پن در ماه مه با B. S. در مهندسی مکانیک و مکانیک کاربردی. او را در رقابت بعدی زمستان و بهار به صورت Texas A&M که در آن او در یک فارغ التحصیل مهندسی مکانیک برنامه انجام تحقیقات در تبدیل انرژی.

پس از یک واکسن ایجاد شده است در یک آزمایشگاه است بیشتر توسعه یافته از طریق پیش بالینی ارزیابی و آزمایش خود را برای ایمنی و اثر بخشی در سه مرحله از آزمایش های بالینی. شرکت کنندگان در یک سنتی فاز سوم دریافت واکسن نامزد و یا یک دارونما را قادر می سازد تا دارو اثر مشخص شود با مقايسه شيوع عفونت در واکسن به گروه دارونما نشان می دهد اگر به طور قابل توجهی کمتر شرکت کنندگان در این واکسن گروه آلوده.

یک انسان چالش دادگاه می تواند به تسریع در تصویب یک واکسن ماه به دلیل شرکت کنندگان در معرض به طور مستقیم به coronvirus.

سنتی مانند فاز سوم شرکت کنندگان مانند کلارک دریافت واکسن نامزد یا دارونما. پس از یک دوره از زمان برای واکسن را به اثر شرکت کنندگان خواهد بود به عمد در معرض زنده coronavirus. این فرایند می تواند آن را ممکن است برای قاضی یک واکسن را کارآمدی هر چه زودتر و با شرکت کنندگان کمتر از یک استاندارد فاز سوم کارآزمایی بالینی است.

نوشتن در مجله بیماری های عفونی در ماه مارس, دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch پیتر اسمیت از لندن دانشکده بهداشت و طب گرمسیری و راتگرز’ نیر ایال داشت که “هر هفته که واکسن اجرای با تاخیر همراه خواهد شد توسط بسیاری از هزاران نفر از مرگ و میر در سطح جهان است.”

سرعت بخشیدن به توسعه یک روز می تواند صرفه جویی در 7,120 زندگی در سطح جهان روزانه با توجه به 1DaySooner. سه ماه کاهش می تواند صرفه جویی بیش از 500,000 زندگی می کند. یک انسان چالش محاکمه خواهد نیاز به تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا.

“اگر به درستی انجام شود زنده coronavirus بشر چالش آزمایشات می تواند یک راه مهم برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن و ایده آل برای صرفه جویی در زندگی میلیون ها نفر در سراسر جهان به عنوان به خوبی به عنوان کمک به نجات اقتصاد جهانی” یک گروه از 18 برنده جایزه صلح نوبل نوشت: در نامه اخیر به دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت در این هفته.

1DaySooner کار کرده است با Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد. موسسه حمایت دولت بریتانیا در حال توسعه یک واکسن با همکاری ظهور و مرک. Jenner مدیر آدریان تپه گفت: جامعه اسپانیایی روماتولوژی در این هفته که نتایج کارآزمایی بالینی می تواند در دسترس خواهد بود در ماه اوت و سپتامبر ایجاد امکان یک واکسن تحویل در ماه اکتبر.

مانند Lipsitch اسمیت و ایال در آوریل مقاله کلارک و 1DaySooner اذعان خطر از شرکت در یک بشر چالش در دادگاه.

شرکت کنندگان در یک بشر چالش دادگاه خواهد بود به احتمال زیاد افراد سالم در سن 18 تا 25 جمعیتی گفت: 1DaySooner مدیر ارتباطات Abie Rohrig. 1DaySooner در حال حاضر 31,254 داوطلبان از 140 کشور جهان است.

میزان مرگ و میر برای هر دو سالم و ناسالم افراد در گروه سنی 20-29 آلوده coronavirus یکی در 3,300 با توجه به لانست فصلنامه بیماری های عفونی.

“بهترین مراقبت از شما در یکی از این آزمایشات” کلارک گفت. “شما تا به دقت نظارت واقعا قوی (پزشکی و متخصصان علوم). آنها واقعا نگه داشتن یک چشم نزدیک بر شما.”

کتی کلارک جانسون که آموزش دیده در جهان شهرت SCATS ژیمناستیک قبل از سال 1984 بازی های المپیک بود غافلگیر شده توسط پسر او تصمیم. جانسون کلارک و همسرش, بازیگر Brian Patrick کلارک (“هشت است به اندازه کافی” “بیمارستان عمومی”) در مورد حرکت هنگامی که تماس با یک خبرنگار این هفته است. پس از هضم این خبر از آن ساخته شده حس به زن و شوهر است.

“واکنش فوری من بود تعجب اما نه” جانسون کلارک گفت. “آنچه تعریف شده شان در زندگی خود تمام ماموریت را به انجام کاری برای خوب بیشتر و برای انجام کاری بزرگ است. من فکر می کنم او می خواهم به انجام کاری بزرگ بود در چیزی اما در بالا و فراتر از همه آن است که برای او مهم است که انجام کاری برای خوب بیشتر است.”

در امتداد آن خطوط کلارک الهام گرفته شده بود توسط یک پلیس پدربزرگ و عمو که خدمت دریایی سپاه در اوج جنگ ویتنام.

“وجود دارد یک تاریخچه از خدمات عمومی (در خانواده) و من فکر می کنم این چیزی است که این امر سقوط” گفت: کلارک که امیدوار به پیوستن به دفتر تحقیقات فدرال پس از بز قطب حرفه ای. “من فکر می کنم چیزی که خیلی ترسناک به مردم در مورد این COVID بحران تصادفی از آن, چگونه آن بوده است بسیار سخت به پیش بینی خواهد شد که قابل توجه واکنش. اما شده است وجود دارد بسیاری از بار در تاریخ که در آن شده است وجود دارد یک تماس به عمل, می شود آن را در جنگ جهانی دوم که در آن یک نسل نامیده می شد به مبارزه برای کشور خود و مردم حتی نمی خفاش چشم در که و من فکر می کنم آن را به دلیل وجود فرهنگ های مختلف عنصر اطراف آن را به عنوان در مردم درک آنچه که برای امضا. این داوطلب بودند و ما یک درک بهتر روزانه در مورد این COVID بحران و من فقط احساس می کنم این کاهش خطر در بسیاری از راه.”

در داوطلبانه با 1DaySooner کلارک گفت که او نیز با الهام از دیرین خود را قهرمان پت Tillman, اواخر NFL بازیکن و پدرش را به طور بالقوه coronavirus مرتبط با بحران بهداشتی در ماه آوریل است. Tillman شده 3.6 میلیون قرارداد با کاردینالز آریزونا و داوطلب خدمت سربازی در ارتش ایالات متحده ماه پس از حملات تروریست ها در 11 سپتامبر 2001. او بعد از کشته شدن توسط آتش دوستانه در حالی که در جنگ در افغانستان است.

Tillman را مثال کلارک گفت: “قطعا به من رخ داده است” هنگامی که تصمیم گیری برای داوطلب برای coronavirus محاکمه.

“آنچه که او انجام داد این بود که در یک مقیاس بسیار بزرگتر و با دور بیشتر شجاعت اما او واقعا همیشه به نظر می رسید به انجام کار درست” کلارک گفت. “(بهره گرفتن) چیزی بود که او احساس او باید انجام دهید و این که چگونه من احساس می کنم در این مورد.”

Brian Patrick کلارک سابق دانشگاه ییل بازیکن فوتبال شروع به درد و رنج coronavirus مانند علائم به عنوان شب آوریل 1 به 2 آوریل.

“روز احمق آوریل right” Brian Patrick کلارک گفت.

کلارک, 67, یک سرطان بازمانده. او تحت 44 دور از تابش و پنج سال از هورمون درمانی پس از تشخیص سرطان پروستات در مارس سال 2018 است.

“من بسیار نگران بود,” او گفت:.

هنوز کتی کلارک جانسون بود قادر به پیدا کردن کسی که آزمون ، او 103 درجه حرارت در 2 آوریل بود و هنوز هم در 102 دوازده روز بعد. او از دست داد 11 پوند است. در نهایت او را به اتاق اورژانس.

پسرش او را سوار.,

“من که قرار بود به برایان و شان گفت: “نه من باید او” جانسون کلارک به یاد می آورد. “من گفتم:” نه من می توانم آن را انجام دهد.’ همه از ناگهانی شان می رود, ‘مادر من کاملا مطمئنم که من در حال حاضر آن را’ و او می رود از طریق علائم و در حال حاضر من قصد دارم پس از من او را گرفتن.

“در حال حاضر من مجبور به ارسال بچه من با شوهرم و در حال حاضر من می ترسم و من نگران هستم به مرگ است و او می آید و پس از تست و من گفت:” هنگامی که شما شروع به داشتن علائم؟’ و او گفت: “مادر من آنها را نمی, من فقط به شما گفته است که از آنجا که من نمی خواهم شما را به رفتن.

“و من گفتم:” جانسون کلارک ادامه داد: در حال حاضر قادر خنده در حافظه “‘لعنت به تو, واقعا؟'”

Brian Patrick کلارک آزمایش منفی coronavirus شد و در نهایت بستری شده با تشخیص داده شد به عنوان urosepsis شدید عفونت ادراری است.

“این قطعا یک ورودی” در تصمیم خود شان کلارک گفت. “این واقعا ترسناک هنگامی که یک خانواده دارای پتانسیل تبدیل شدن به یک خانواده در برخی از راه و من فکر می کنم آن را حتی ترسناکتر در حال حاضر به دلیل وجود دارد تا کمی درک آنچه اتفاق می افتد. و من احساس می کنم اگر وجود دارد هر گونه راه برای محافظت از حتی چند خانواده از برخورد با این نوع دست دادن به ویژه کودکان خردسال از دست دادن این پدر و مادر به طور ناگهانی آن را به خوبی به ارزش هر جزئی خطر است.”

تنها مقاومت مواجه به تصمیم رسیده از یک منبع که تعجب کلارک: سابق خود پن هم تیمی.

“من در واقع شگفت زده کرد,” او گفت:. “من فکر می کردم که مردم را به آن سریع تر است. وجود دارد برخی از مقاومت مواجه است. من با ارسال این لینک به وب سایت در یکی از گروه چت ما در میان پن پیگیری اعضای تیم است. من فکر کردم هر کس که ثبت نام از آنجا که همه ما در یک موقعیت منحصر به فرد به تواند واقعا مفید و مردم واقعا شگفت زده بود که من خیلی علاقه مند به انجام آن است. من درک نمی کنم. وجود خطر در همه چیز. هیچ چیز می تواند تضمین شده اما من شگفت زده شد در مقدار فشار را از برخی از هم تیمی های من فقط فکر آن نبود ایده های هوشمند. ‘اجازه دهید شخص دیگری آن را انجام دهد که در ورزشکار کسی که نمی تکیه زیادی بر سلامت جسمی خود را.’ من تشخیص آن در معرض خطر است اما 1) من واقعا اعتماد به تحقیقات علمی جامعه است که وجود خواهد داشت کامل از بررسی صلاحیت اعضای که خواهد بود علاقه مند به انجام این کار و 2) من فقط احساس می کنم مثل هر ورزشکار معتقد است در خود را بنابراین من اعتقاد ندارم که من مبارزه اگر واکسن کار نمی کند و من به پایین آمدن با علائم. شده است وجود دارد تعدادی از ورزشکاران مبتلا به COVID نسبتا خفیف علائم و من فقط احساس مانند آن را یک فرصت بزرگ است که ما در یک نقطه عطف برای جامعه به خصوص به نسل های قدیمی تر که ارائه شده بسیار برای ما است.”

کلارک تصمیم به داوطلب برای یک انسان چالش دادگاه نباید به عنوان یک راش حرکت توسط یک مرد جوان متقاعد شکست ناپذیری خود را یک بز قطب جرات شیطان که می بیند coronavirus به عنوان فقط یک بار برای روشن شدن.

Saol گن eagla

او می داند که زندگی بدون ترس معنا نیست که زندگی یا مرگ—بی پروا.

“من فکر می کنم این مهم است به درک که برخی از قدرت می آید از ترس” او گفت:. “این می تواند مورد استفاده قرار گیرد آن را خوب است که قطب vaulters تشخیص وجود یک عنصر از خطر است. همیشه وجود دارد یک کمی از ترس.

“من واقعا می خواهم این ایده از آن به عنوان یک هدف برای یک زندگی بدون ترس با درک است که آن را همیشه سرخی در. آن است که چگونه شما آن را مدیریت کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de