Englands new messaging around COVID-19. So anyone who dies wasnt being alert enough. Got it.

انگلستان جدید پیام اطراف COVID-19 است که باعث بسیاری از جوک ها و الگوهای رفتاری. دولت بریتانیا/Gov. UK

با سلام به شما. شما هشدار در حال حاضر ؟ شما هستند ؟ خوب خوب که در راه ماندن.

این پیامی است که از یک سردرگم شعار جدید از دولت بریتانیا که جای خود را قبلا روشن coronavirus ارشاد “در خانه بمانند” با عجیب و غریب جدید پیام به “هشدار باقی بماند.”

حمایت

جهت جلو و صرفه جویی در شاهدانه – دیدار TheReefStores.com به صورت هفتگی ویژه در حق بیمه محصولات!

هشدار برای چی دقیقا ؟ ویروس disguising و خود را به عنوان درب-به-درب فروشندگان? به طور تصادفی گرفتن Mogwai مرطوب ؟ همسایگان pitifully سرفه مانند نیکول کیدمن در مولن روژ? چه کسی می داند.

“خانه ماندن” حس می کند و سود اضافه شده در واقع, شما می دانید, کمک به مهار. “هشدار” برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که یک اسکادران رهبر فریاد که شما در حال آماده شدن برای اجرای گودال در ستاره مرگ.

هر کسی که مدیریت به قرارداد ویروس/مرگ در حال حاضر می تواند برای داشتن شده است هشدار به اندازه کافی. شما خفه به تنهایی در یک اتاق بیمارستان? خوب شما باید ماند هشدار.

کامل شعار “ماندن هشدار و کنترل این ویروس نجات زندگی” است که گریه به دور از “آرامش خود را حفظ و حمل در.” اما آن را ارائه رسانه های اجتماعی با مقدار زیادی از الگوهای رفتاری جدید مانند:

هنوز هم آن را بهتر از آنچه به نظر می رسد به عنوان ظهور سیاتل شعار “ما این” که نشان می دهد که ما رو ویروس. چرا که نه فقط با “بیایید مشمئز کننده?”

بوریس جانسون است که به نوعی هنوز هم نخست وزیر منتشر روشن به توضیح است که “هشدار” به معنی “کار از خانه اگر شما می توانید” و “دستهای خود را به طور منظم.”

در جهان چه معنی است کسانی که همه چیز ؟ چه کسی می داند. هشدار برای توضیح بیشتر!

چگونه شما ممکن است تعجب که آیا دولت بریتانیا را بالا ارتباطات مقامات مدیریت به تصویب چنین عجیب و غریب پیام ؟ Ah ساده است: آنها نیست.

به گزارش گاردین یکی از انگلستان چند باقی مانده روزنامه ها برای grownups هیچ کس زحمت بررسی را با دو افسر ارشد پزشکی یا مشاور ارشد علمی دست زدن به دولت coronavirus پاسخ.

آه خوب! شاید کسی باید هشدار آنها.

پشتیبانی غریبه

انگلیسی, توییتر که شما بیش از حد می تواند لذت بردن از اقامت تا ساعت ها با شب ترور شد غرق در derisive پست تمام شب طولانی است. دولت گچ بری شعار خود را در زرد و سبز تصویر است که کاملا مناسب برای ویرایش و تبدیل به الگوهای رفتاری که به طور طبیعی منجر به نفر جایگزین پیام با همین راهنمایی های خاص مانند “live, laugh, love” و “تازه بخورید.” اگر شما تعجب که چرا همه شما دوستان اروپایی در حال ارسال آن چیزهایی که در حال حاضر شما می دانید.

رسمی تعداد مرگ از coronavirus در انگلستان است که در حال حاضر فقط بیش از 32,000 مردم و هنوز هم بالا رفتن. اگر تنها مردمی در شارژ از کشور بیشتر شده است و هشدار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de