است که گرفتن بیمار ؟ شکست از ویروس موارد در شهرستان کلارک

Category: لاس واگاس No comments

SNHD COVID-19 Update: March 13, 2020

کریستوفر DeVargas

دکتر فرمین Leguen اقدام رئیس بهداشت افسر جنوب نوادا سلامت منطقه به رسانه ها یک به روز رسانی در موارد COVID-19 در Clark County, جمعه, مارس 13 سال 2020 است.

بیش از یک دوجین از اعضای رسانه ها نشسته اند در جنوب نوادا سلامت منطقه صبح روز 6 مارس به عنوان مقامات اعلام کرد اولین presumptive مثبت مورد COVID-19 در دولت است.

فقط در 15 روز تعداد coronavirus موارد فقط در شهرستان کلارک افزایش یافت و به 126 تا 52 نفر در روز جمعه به تنهایی. این هفته شاهد مقامات لغو کلاس های قمار بسته خود را درب و غیر ضروری کسب و کار دستور به بستن تا مارس 16. مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل تنها یک زن و شوهر از خبرنگاران مجاز در بهداشت منطقه جلسات.

اما همانطور که بیشتر و بیشتر در لاس وگاس-ساکنان منطقه خود منزوی در خانه, مقامات را به سرعت در بر داشت راه برای انتشار اطلاعات است. جلسات در حال پخش آنلاین و از طریق کنفرانس تلفنی. نوادا سازمان شروع به انتشار آمار در مورد ویروس جدید که مختل اقتصاد جهانی است.

جنوب نوادا سلامت منطقه شکست سن و نژاد نقاط داده ها در مورد 126 موارد تایید شده در شهرستان کلارک.

• COVID-19 کشته شدن دو نفر با مرگ و میر 1.2% تعداد که می تواند تغییر به عنوان موارد بیشتری شناسایی می شوند.

• حدود 16 درصد از کسانی که تایید آلوده است که 20 نفر نیاز به بستری.

• این بیماری نشده قربانی مردان و زنان متفاوت — 44 درصد از موارد زن و 46 درصد مرد بودند و مقامات ندارد اطلاعات جنسیتی در حدود 5 ٪ از موارد.

• این بیماری شناخته شده است به کشنده تر برای افراد مسن و افراد با شرایط از پیش موجود.

• دو قربانیان Clark County ساکنان هر دو مرد و زن بودند که در دهه 60 و حال اساسی شرایط پزشکی.

• در Clark County, 64 نفر (حدود 51 درصد از عفونت) شدند بین سنین 25 و 49.

• دوم محدوده سنی با اکثر عفونت بود 50-به-64 گروه با 33 عفونت (26.2%) و پس از 65 سال و بیش از جمعیت که تا به حال 22 عفونت (17.5%).

• یک کودک زیر سن 4 آلوده شد (.08%); کودکان بیش از 5 سال (1.6%) و چهار نفر بین سنین 18 تا 24 (3.2%).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>