کاخ سفید حرکت می کند برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان در برابر ویروس

Category: توین سیتی No comments

توسط DARLENE SUPERVILLE

واشنگتن (AP) — کاخ سفید قرار داده و در محل جدید اقدامات دوشنبه برای محافظت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کارکنان خود را در طول شیوع کروناویروس از جمله در نظر گرفتن درجه حرارت هر کسی که وارد این مجموعه از جمله بازدید کنندگان و اعضای سپاه مطبوعات.

مراحل گسترش در نمایش فیلم در کاخ سفید آغاز شد و در روز شنبه برای هر کسی که می شود نزدیک به تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس است که رهبری دولت در پاسخ به این ویروس است.

مقامات استقبال کارکنان و خبرنگاران و دوربین کارگران با کشیدن پیشانی خود را با یک زمانی دماسنج. تنها کسانی که با خواندن 99.6 درجه فارنهایت (37.6 درجه سانتیگراد) یا کمتر بودند اجازه ورود به مجتمع.

“به منظور حفظ کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم آغاز و تا روز دوشنبه صبح درجه حرارت چک انجام خواهد شد بر روی هر کسی که وارد دانشگاه” سخنگوی جاد Deere گفت.

متوسط درجه حرارت بدن حدود 98.6 درجه فارنهایت (37 درجه سانتیگراد) اما آن می تواند طیف وسیعی از کمی پایین تر به کمی بالاتر است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید آن را در نظر یک فرد به یک تب زمانی که او یا او تا به دمای 100.4 درجه فارنهایت (38 درجه سانتیگراد) و یا بالاتر.

داخل James S. بردی نشست خبری اتاق یک علامت نارنجی ضبط به پشت بسیاری از کرسی اجازه خبرنگاران می دانم که آن را به باقی می ماند خالی در طول جلسات برای اطمینان اجتماعی فاصله. The White House Correspondents’ انجمن به نام از همه اعضا برای ماندن در خانه و یا محل کار از راه دور اگر آنها می تواند انجام این کار به نگه داشتن سر سطح نیروی انسانی در کاخ سفید است.

“ما درک می کنیم این محدودیت ها به شدت مخل به اعضای ما و توانایی خود را برای انجام شغل خود را. اما ما مجبور به این مراحل به انجام بخشی از ما را به اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که سالم استخر در دسترس برای پوشش جمهور و اطلاع رسانی عمومی در طول این زمان بحرانی” این انجمن هیئت مدیره گفت: در یک شبه ایمیل به کاربران.

کاخ سفید روز سه شنبه شروع به گرفتن درجه حرارت از خبرنگاران حضور coronavirus جلسه به رهبری تهمت و پنس. یک خبرنگار با دمای بالای 100.4 درجه فارنهایت تکذیب شد ورود به این جلسه ، متوسط چک انجام شد قبل از روز یکشنبه جلسه بیش از حد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال تماس با افرادی که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله مطبوعات aide برای رییس جمهوری برزیل اما مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا حاضر به آزمایش می شود.

در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال گرفته شده در این آزمون در پاسخ به سوال در یک روز جمعه در کنفرانس خبری. کاخ سفید, دکتر, گزارش اواخر روز شنبه که در این آزمون برگشتم منفی است. مغلوب ساختن پیشی جستن, 73, در نظر گرفته خواهد شد در معرض خطر به دلیل سن و سال او.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس.

دیگر مراحل احتیاطی کاخ سفید مصرف: توقف کارورزی خود و برنامه های داوطلبانه لغو عمومی تور و لغو رویداد بزرگ را از طریق پایان ماه مارس. کاخ سفید نیز بسته شده است آن نیروی دریایی ظروف سرباز یا مسافر اتاق ناهار خوری که در آن بسیاری از کارکنان دریافت وعده های غذایی روزانه.

کاخ سفید نیز به تشویق کارکنان به دنبال دستورالعمل برای telework صادر شده توسط دفتر مدیریت و بودجه است.

به منظور محدود کردن تعدادی از روزنامه نگاران در جلسه اتاق شبکه های تلویزیونی به توافق استخر دوربین پوشش به طوری که فقط یکی از خدمه را پوشش جلسات و به اشتراک گذاری فیلم با تمام شبکه های دیگر به جای داشتن چندین خدمه پوشش همان رویداد است.

که سیستم در محل برای روز یکشنبه coronavirus جلسه.

“این اولین گام مهم برای ما اما همه ما موافق بیشتر عمل مورد نیاز است برای محافظت از اعضای ما و یکپارچگی مطبوعات, استخر, پوشش, رئیس جمهور,” the White House Correspondents’ مدیره کانون گفت.

___

آسوشیتد پرس تحریریه کوین Freking کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>