کاخ سفید, کنگره, توافق بر 2 تریلیون دلار coronavirus نجات بیل

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

توسط اندرو تیلور, لیزا MASCARO و جاناتان LEMIRE

واشنگتن — کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو حزب سیاسی اصلی اعلام کرد توافق اولیه روز شنبه در یک اقدام بی سابقه 2 تریلیون دلار اضطراری لایحه به عجله جارو کمک به کسب و کار و کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی سالمندان ناودان های coronavirus بیماری همه گیر.

که ضروری و مورد نیاز همه گیر پاسخ اندازه گیری بزرگترین اقتصادی نجات اندازه گیری در تاریخ و در نظر گرفته شده است به عنوان یک weekslong یا monthslong پچ برای اقتصاد فزاینده به رکود اقتصادی و یک ملت رو به یک برنامه به طور بالقوه مخوف تلفات.

ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام کرد که توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب دربندی روز از اغلب شدید چانه زنی و فشار. برخی از قطعه نهایی توافق باید در نهایی دقیق قانونی زبان.

سنا است به احتمال زیاد به تصویب اندازه گیری چهار شنبه بعد از ظهر. در خانه هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه به رهبران امید به روشن اندازه گیری برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک صدا رای گیری بدون نیاز به تماس با قانونگذاران در واشنگتن اما که ممکن است به چالش کشیدن به عنوان لایحه مطمئن است به مخالفت برخی از اصولگرایان ناراحت در آن هزینه و محدوده. سرسخت لیبرال ها بودند و بی قرار به عنوان به خوبی.

اقتصادی بسته نجات می دهد پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

“پس از چند روز بحث شدید سنا رسیده است یک توافق دو حزبی در یک تاریخی بسته امداد برای این بیماری همه گیر” گفت: رهبر اکثریت میچ مک کانل R-Ky., یک کلید مذاکره. “آن را با عجله منابع جدید بر روی خط مقدم از ملت ما مراقبت های بهداشتی مبارزه با. و آن را تزریق تریلیون ها دلار پول به اقتصاد به عنوان سریع که ممکن است برای کمک به آمریکایی ها کارگران و خانواده ها و کسب و کارهای کوچک و صنایع آن را از طریق این اختلال و ظهور در طرف دیگر آماده می کند.”

در کاخ سفید در روز سه شنبه حتی به عنوان بحران بهداشت و عمیقتر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اشتیاق برای ارنج زدن بسیاری از مردم به کار در هفته های آینده برگزار می شود از یک چشم انداز مبتنی بر تر امید از علم است که این کشور می تواند بازگشت به حالت عادی در کمتر از یک ماه.

“ما باید برای رفتن به محل کار بسیار زودتر از مردم فکر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس نیوز تاون هال. او گفت که او می خواهم به کشور “باز کردن و فقط مشتاق به رفتن” عید پاک, مارس 12. اما در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “تصمیم ما خواهد بود بر اساس واقعیت های سخت و داده ها.”

متخصصان پزشکی می گویند اجتماعی فاصله باید به شدت نه آرام به سرعت گسترش عفونت است. در جلسه کاخ سفید به مقامات بهداشت عمومی گفت: آن را به ویژه مهم برای مردم سخت-آمار شهر نیویورک در منطقه شهری به قرنطینه خود را برای 14 روز و برای کسانی که به تازگی در سمت چپ این شهرستان به انجام همان.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: تیز در این جلسه “هیچ کس در حال رفتن به می خواهید به تن کردن هر چیزی که شما ببینید چه چیزی در جریان است در جایی مثل شهر نیویورک است.”

در کاپیتول هیل, پنج روز از مذاکرات دشوار تولید این لایحه ایجاد تنش میان کنگره رهبران که هر یک در زمان مراقبت به تمایل به سیاست حزب آنها به عنوان مانور و مبارزه بیش از تهیه این قانون. اما شکست هرگز یک گزینه است که اجازه هر دو طرف به علامت گذاری به عنوان برنده بزرگ.

حتی قبل از توافق رسید, اخبار, از, به احتمال زیاد اما گریزان توافق فرستاده بود بازار سهام موشک در روز سه شنبه. بسته نجات خواهد بود بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک و 2009 بازیابی عمل ترکیب شده است.

بسته را یک بار پرداخت 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار در هر کودک به طور مستقیم به مردم است.

یک تزریق پول نقد برای بیمارستان ها در انتظار سیل COVID-19 بيمار رشد در طول مذاکرات در اصرار بهداشت ، چاک شومر دموکرات رهبر در حالی که جمهوری خواهان فشرده دهها میلیارد دلار اضافی برای کمک به تحویل داده می شود از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال سرب فدرال آژانس فاجعه.

دموکرات ها گفت: بسته کمک خواهد کرد که جایگزین حقوق furloughed کارگران برای چهار ماه به جای سه ماه اول ارائه شده است. Furloughed کارگران را هر چه مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته اضافه کنید-با فرفره کارگران مانند رانندگان تحت پوشش برای اولین بار.

“این تضمین می کند که تمام کارگران حفاظت شده هستند که آیا آنها را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و یا بزرگ همراه با خود اشتغالی و کارگران در اجرای اقتصاد” شومر گفت.

شومر نیز اعلام کرد که کسب و کار توسط کنترل تهمت و فوری اعضای خانواده یا اعضای کنگره خواهد بود واجد شرایط برای کمک از دریافت وام و یا سرمایه گذاری های جدید را از برنامه های وزارت خزانه داری. نیویورک از حزب دموکرات بلافاصله ارسال فهرستی از مذاکره برنده برای سیستم های حمل و نقل بیمارستان و نقدی گرسنه دولت که سمان پس از دموکرات ها مسدود اندازه گیری در رای برگزار شد و یکشنبه و دوشنبه به مانور برای چنین دستاوردهای.

جمهوریخواهان برنده گنجاندن یک “کارمند حفظ” اعتبار مالیاتی است که تخمین زده می شود به ارائه 50 میلیارد دلار به شرکت هایی که حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و پوشش 50 درصد از حقوق کارگران. شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد.

دموکرات ها با اشاره به دستاوردهای برای بیمارستان های اضافی نظارت از صنعت بزرگ صندوق تثبیت و پول به صورت نقدی-بسته متحده است. یک همراه و همدم تخصیص بسته ballooned به خوبی در حال رشد از یک $46 میلیارد کاخ سفید پیشنهاد به بیش از 300 میلیارد دلار است که کوتوله زودتر بلایای طبیعی از جمله طوفان کاترینا و Superstorm شنی ترکیب شده است.

به ارائه شفافیت بسته است انتظار می رود به ایجاد یک بازرس جدید کل و نظارت هیئت مدیره برای, شرکت, دلار, آنجا که انجام شد در طول سال 2008 Troubled Asset Relief Program بانک, نجات, مقامات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر به صدا توجه داشته باشید از نا امیدی در مورد بی سابقه ای مدرن روز تلاش برای متوقف کردن ویروس مارس در اصل توسط تعطیل عمومی فعالیت های در راه است که در حال حاضر تهدیدی برای اقتصاد ایالات متحده.

حتی اگر تهمت به دولت توصیه می شود آمریکایی ها محدود کردن فعالیت برای 15 روز شروع بیش از یک هفته پیش جمهوریخواه رئیس جمهور گفت که او به زودی ممکن است اجازه می دهد تا بخش هایی از اقتصاد در مناطق کمتر شدت ضربه توسط این ویروس به آغاز بازگشایی.

او ادامه داد: در این موضوع روز سه شنبه به او وزن یک آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از 15 روز است. پیشنهاد او که همه گیر می تواند سهولت و امکان بازگشت به حالت عادی در صرف چند هفته است که توسط مقامات بهداشت عمومی و یا بسیاری دیگر در دولت است.

در روز سه شنبه, بالا دفاع و رهبران نظامی هشدار داد پرسنل گروه است که این ویروس می تواند مشکلات گسترش برای هشت تا 10 هفته یا بیشتر طول بکشد. ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در وزارت دفاع تاون هال نشست که بحران حتی می تواند گسترش به تیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است خودداری کردند در استفاده از قدرت خود را در زیر به تازگی به استناد دفاع از قانون حفاظت از وادار کردن بخش خصوصی به تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند ماسک و پنکه و حتی به عنوان او آنها را تشویق می کند به تحریک تولید. “ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها برافراشته در برابر سوسیالیسم در خارج از کشور و در میان دموکرات ها.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

این ویروس باعث شده است که همه گیر جهانی است که بیمار بیش از 425,000 مردم و کشته شدن حدود 19,000 در سراسر جهان است. در ایالات متحده بیش از 55 ، 000 مردم شده اند بیمار و بیش از 800 فوت کرده اند.

آسوشیتد پرس نویسندگان لولیتا C. Baldor, Zeke Miller, مری کلر Jalonick ریکاردو آلونسو-Zaldivar آلن فرهم و Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>