در حالی که ما در حال اقامت در خانه ما در خارج از مناطق زندگی تبدیل شدن به تمرکز

به عنوان بهار به تابستان ذاتی میل به هوای تازه و محیط طبیعی است که از همه بیشتر با فشار دادن. در سن اجتماعی فاصله گرفتن مردم به دنبال فراتر از محدوده خود را چهار دیوار در حیاط, پاسیو و ایوان. و اگر شما مثل اکثر شما در حال بررسی یک صحنه نیست که اندازه گیری تا.

اخیرا در یک نظرسنجی برای بالا مبلمان فضای باز انجمن چشمگیر 88 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها ناراضی بودند در برخی از راه را با خود به فضای بیرون از منزل با استناد به عدم سبک عملکرد و یا آسایش اغلب. به طور کلی این بررسی نشان داد که 56 درصد برنامه ریزی برای خرید حداقل یک قطعه جدید از مبلمان فضای باز این بهار.

مبلمان خانه سازان در حال به چالش کشیدن به عنوان آنها ایجاد قطعات با سرپوشیده نگاه و احساس می کنید با تشکر در بخش بزرگی به پیشرفت های قابل توجهی در آب و مقاوم در برابر مواد.

“این واقعا در حال تحول بوده است به عنوان هر فصل می گذرد این انتقال بدون درز از داخل خانه به خارج از منزل گفت:” جکی Hirschhaut معاون رئیس جمهور آمریکا مبلمان خانه داد و مدیر اجرایی آن, هوای آزاد, بخش های بین الملل, گاه به گاه, مبلمان انجمنکه برای این بررسی انجام شد.

“با همه چیز است که در حال حاضر در دسترس تمام نکات و جزئیات آن را واقعا سمان این ایده که مردم می خواهم به همان نوع از همینطور نوه ها به عنوان اتاق نشیمن در فضاهای زندگی در فضای باز.”

ا لی مارین مجموعه ای از صندلی مبل و صندلی را احاطه کرده sleekly مدرن Forma گودال آتش. (حسن نیت ارائه میدهد از ا لی)

ما آمده ایم یک راه طولانی از پلاستیک-بافت فولد آلومینیوم صندلی و سفتی ناراحت کننده پارچه بالشتک از گذشته است. نوآوری منجر به عملکرد کیفیت پارچه در منزل وبهلسترد قطعه که شیک و نرم و با دوام است.

“پارچه های خیلی بهتر در حال حاضر می گوید:” دبورا Gliksman مالک و طراح ارشد در لس آنجلس مبتنی بر شهری واحه طراحی چشم انداز.

برای “اتاق نشیمن نگاه” عمومی-آماده به طور کامل وبهلسترد قطعات و صندلی, صندلی و مبل را می توان در خرده فروشان مانند اتاق و هیئت مدیره, Pottery Barn, West Elm, CB2, طراحی نمونه کارها و سایت کار Coroflot گفت: در آن مبلمان فضای باز و روند بازار نگاه برای سال 2020 است.

ا لییک دیرین manufacturer of high-end مبلمان فضای باز, چاله آتش و لوازم جانبی مستقر در انتاریو است که شناخته شده برای آن با کیفیت داخلی-نوع قطعه برای فضاهای باز. یک نگاه سازنده ای کاش در لیست بین المللی گاه به گاه, مبلمان انجمن نظرسنجی همچنین نشان می دهد یک نسل فاصله از انواع: وای بیش از دو برابر بیشتر از افراد متعلق به نسل به یک مبل یا یک مقطعی در جریان لی لیست خرید و به نفع دکور قطعات مانند فرش یا پرتاب بالش بیش از افراد متعلق به نسل به عنوان به خوبی.

Hirschhaut اشاره می کند که به طور کلی مردم در حال ترکیب مواد مختلف و سبک برای نگاه بیشتر التقاطی.

“فقط به عنوان چند مصرف کنندگان این روزها خرید مبلمان داخلی در مجموعه, مردم در حال مخلوط کردن سبک خود را خارج از منزل به عنوان به خوبی و تولید کنندگان پله تا بازی خود را با ترکیبی که ممکن است شامل چوب ترکه یا چوب کوتاه و وینیل همه در همان فضا برای یک لایه پرنیان,” او گفت:.

یک نوع جدید از ‘پاتوق’

بنابراین در حالی که اثاثه یا لوازم داخلی عناصر خود را به علت های طبیعی و مصنوعی-طبیعی بافته شده مواد هنوز یک استاندارد در پاسیو و ایوان. “به عنوان مصرف کنندگان به دنبال درخواست تجدید نظر به تمام حواس خود را خارج از منزل, بافت است که نام بازی” Hirschhaut گفت.

جیوه ردیف را والتا نوسان صندلی ساخته شده از حصیر مصنوعی در دسترس است در Wayfair. (حسن نیت ارائه میدهد از Wayfair)

یک راه سرگرم کننده برای ترکیب در بافت بافته شده قطعه است که با دار زدن یا نوسان صندلی که در ظاهر به وفور در میان بسیاری از مبلمان فضای باز گذاران بهار ارائه شده است.

غیرمتعارف و معاصر یا مدرن این کرسی ها معمولا از ویژگی های طبیعی و یا رزین حصیر ترکه یا چوب کوتاه یا بامبو اغلب در غلاف شکل بی انتها تخم مرغ صندلی. برخی از آویزان از یک پرتو و یا دیگر ثابت عنصر ساختاری; دیگران به فروش می رسد با خود می ایستد.

Wayfair بیش از 100 گزینه های از طرح های ساده برای صندلی برای دو نفر. به عنوان Hayneedle امتیاز در روند تماشایبه دار زدن مبلمان می توانید یک صفحه اصلی “در پاسیو و ایوان و حتی اتاق نشیمن خود را.”

پاداش اضافه شده: swaying حرکت به حالت تعلیق صندلی می تواند یک اثر آرام بخش و بهبود خلق و خوی خود را; آنها استفاده شده است برای سال در, حسی, درمان تنظیمات.

چشم نواز قطعه بیانیه است که باید مردم تقاضاهای مصرانه به ادعای “صندلی خوب” در پاسیو خود را.

جذب و به شعله های آتش

فراتر از صندلی و لوازم جانبی چاله آتش و شیک روشنایی در فضای باز هستند و بیشتر به دنبال پس از موارد از کسانی که طرح فضای بهبود با توجه به بین المللی گاه به گاه, مبلمان انجمن نظرسنجی.

موجود در یک آرایه باور نکردنی از سبک ها و اندازه ها و انواع مواد آتش چاله ها در بسیاری از مالکان باید لیست. Hirschhaut گفت: از جذبه: “هنگامی که شما نشستن در یک, شما در حال رفتن به می خواهید در فضای خود را. … آنها یک نقطه کانونی شما دایره در اطراف آن برشته ميدانی و لذت بردن از با هم.”

چاله آتش “گسترش نجومی و ما تمایل به صرف زمان خارج از منزل,” او گفت:.

برای Gliksman نوع گودال آتش و اندازه و مواد مورد استفاده بستگی دارد مشتریان سبک و سلیقه.

“آنها در میان اکثر موارد خواسته من” Gliksman گفت. “بسیاری از مردم می خواهید چیزی خاص گره خورده به بقیه طراحی شده است.”

اجازه دهید نور وجود داشته باشد

Gliksman می گوید روشنایی در خدمت سه هدف در فضاهای باز: ایمنی و محیط. این یکی از آخرین او لذت می برد بیشتر: “چراغ همه چیز را بسیار جادویی در شب.”

چراغ اضافه کردن برخی از درام در شویت تپه حیاط خلوت دبورا Gliksman مالک و طراح ارشد شهری واحه طراحی چشم انداز. (عکس توسط دبورا Gliksman)

در حالی که Gliksman با استفاده از چراغ راه برای ایمنی و اغلب به تازگی کافه چراغ برای طراحی دلایلی در برخی از تنظیمات “بیشتر از بقیه از نور من نامرئی است.”

آخرین “نامرئی نور” به رهبری نوار چراغ که جدیدتر استفاده کنید و هنوز هم در حال تکامل فن آوری برای روشن کردن عناصر کلیدی در حیاط یا خانه. این چراغ ها قابلیت خمیدگی با پشتوانه چسب و آمد در سرد یا گرم سفید و همچنین به عنوان بسیاری از رنگ. علاوه بر روشن گردشگاهها برای ایمنی شما می توانید با استفاده از چراغ به خط patios و سایبان و یا قرار داده و آنها را در سطح زیرین میز و صندلی تحت شمارنده از ساخته شده است در آشپزخانه در فضای باز و کوره و یا در کنار و یا در زیر پله ها و نرده. زیرا آنها ضد آب, آنها همچنین می تواند به عنوان چشم انداز و تر و تمیز در اطراف استخر.

“آنها بسیار مدرن و لمسی” Gliksman گفت. “اگر شما استفاده از آنها را در سمت راست شما می توانید یک اثر واقعا سرد مانند یک نیمکت و یا شی دیگر شناور است.”

وقتی که می آید به روشنایی روند مامان, طراحی, ساخت وبلاگ قرار می دهد آن را به سادگی: “مینیمالیستی خطی روشنایی خواهد بود تمام خشم در سال 2020 است.”

خارج از کار

ساخت پاسیو یا ایوان بیشتر دعوت در حال حاضر صعودی دیگر. به یاد داشته باشید آن روز در مدرسه وقتی که معلم می گویند: “این خیلی خوب است چرا ما باید از کلاس بیرون؟” شما در حال کار از خانه شما بی سیم و لپ تاپ — چرا شما کار خارج ؟

این امر می تواند آسان برای تبدیل خود را در فضای باز ناهار خوری, میز و یا ساخته شده است در آشپزخانه و شمارنده به یک قابل استفاده کار مرکز فرماندهی, هوای آزاد, مواد ساز Belgard امتیاز در یک پست وبلاگ در سال 2020 روند. با هر گونه کار, هوای آزاد, راه اندازی, شما می خواهید برای اطمینان حاصل شود که شما باید نور مناسب و شارژ رسانه ها; Wi-Fi توسعه دهنده ی در خانه نیز یک گزینه برای بهبود خود را رسیدن به حیاط خلوت.

“نکته اصلی شما نیاز به برخی از نوع سایه برای دیدن صفحه نمایش کامپیوتر و بنابراین شما نمی نشسته در آفتاب در تمام طول روز” Gliksman گفت.

همانطور که برای روند “من در حال حاضر دیده می شود آن را” Hirschhaut می گوید. “همانطور که ما صرف زمان بیشتری را در داخل ما خواهد شد به دنبال راه هایی برای خارج شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de