اقیانوس آرام PALISADES — او پرواز از شبه جزیره مونتری به لس آنجلس یکشنبه شب زمانی که جین فوندا افتتاح نهایی پاکت قرار داده و کره جنوبی در چراغ.

Sung Kang فرود آمد و روشن خود را percolating تلفن و آموخته است که “انگل” تا به حال برنده چهار جایزه اسکار از جمله بهترین تصویر.

“واقعا که عالی بود” کانگ گفت: در Riviera باشگاه های کشور روز جمعه. “من نمی توانم باور کنم که یک فیلم کره ای با زیرنویس انگلیسی و برنده اسکار. و به انجام آن زمانی که من از آمدن به L. A.? باور نکردنی است.”

کانگ تا به حال فقط با قرار دادن با هم یک 4-تحت-par 67 در دور دوم از پیدایش دعوتی که او را در 6-زیر که در واقع بسیار جذاب بیش از حد.

او سه عکس پشت سر رهبر مت Kuchar و یکی در پشت Rory McIlroy و او در یک گروه با آدم اسکات که گفته بود Riviera مورد علاقه او بود و البته پس از آن به ضرب گلوله چشمگیر 64 سه پایین تر از هر کس دیگری.

“من حدس می زنم من باید بگویم که من بازی های مورد علاقه من البته بیشتر” اسکات گفت.

آن نیز طولانی مدت و آرام ترند. کره جنوبی مردان در حال بالا آمدن از زیرزمین.

کانگ کردم اولین پیروزی در بایرون نلسون کلاسیک در دالاس در ماه مه گذشته. Si Woo Kim سابق بازیکنان قهرمانی برنده و در عین حال او تنها رتبه پنجم در میان هموطنان خود. ایستاده 1-2 هستند Sungjae Im (33 جهان) و Byeong Hun یک (48) که جلب توجه در Presidents’ جام پاییز گذشته.

کانگ رتبه 86. این مهم است زیرا هر یک ملت می شود دو مرد بازیکنان آن تیم المپیک اگر چه هر کس در بالای 15 می شود یک بلیط.

کره جنوبی گلف است که هنوز شخصیت خود را که کاملا دیکته از نظر تا کنون پس از 20 سال Si Re Pak برنده آمریکا در سال 1998 است. او تا به حال به تحمل 20-سوراخ حذفی که, اما او راه اندازی یک موج بی امان.

کره جنوبی یازده بالا 25 گلف بازان و کره جنوبی موفق به کسب 28 عمده شد. تنها یک مرد بود اما تاریخی: Y. E. یانگ شد اولین پیروزی عمده ای در حالی که او در همان گروه با تایگر وودز در دور نهایی در سال 2008 PGA قهرمانی در Hazeltine.

زنان رستگار از نظم و انضباط سازمانی که پاکستان یک بار به نام “مجنون فشار” و هوشمند ساختار. بازیکنان جوان پیوستن به پرش تور که آن هم باز به آماتور و آنها فارغ التحصیل به خواب تور و پس از آن کره PGA Tour.

هنگامی که تبدیل شدن آنها به جهان بازیکنان خود را در سخت ترین رقبای اغلب زنان آنها در حال حاضر انجام شده است.

مردان به صورت یک مانع بزرگ: خدمت نظامی اجباری. به عنوان یک کره ای در روز جمعه گفت: “کره شمالی است که هنوز هم وجود دارد.”

“این آثار متفاوت برای افراد مختلف” کانگ گفت. “Seung-Yul Noh زندگی می کردند بسیار نزدیک به پایگاه خود را به طوری که او را خدمت می کنند از 9 به 6 هر روز در طول هفته و او هنوز هم می تواند به خانه و ضربه زدن برخی از توپ های گلف.

“من برنده در بازی های آسیایی مدال طلا, بنابراین من فقط به حال به انجام یک ماه از آموزش های پایه. اما زمانی که آن را بیش از من از دست رفته هفت کاهش در یک ردیف. از آن آسان نیست. بدن شما متفاوت است پس از همه, که, و من تا به حال مشکل با توپ-قابل توجه است.”

آنها هم تا به حال یک نماد است. K. J. چوی 49 بود و بسیار مورد احترام pro که برنده هشت مسابقات برنده سال 2011 بازیکنان و صرف 40 هفته در Top 10.

در حال حاضر Im بوق و کرنا به عنوان یک بعدی با 3-1-1 رئیس جمهور جام ضبط. او و استوارت Cink تنها بازیکنان به رهبری Web.com رتبه بندی تور یک سال و تبدیل شدن به PGA Tour بالا rookie بعدی. Im نمی خواهد به نوبه خود 22 تا ماه آینده.

“این دشوار است چرا که از زبان, و آن را سخت برای پیدا کردن غذا می مانند و فقط یادگیری تمام سفر و دوره های” Kang گفت. “اما آن را در L. A., از آنجا که بسیاری از کره ای ها (تقریبا 300000 در L. A. و نارنجی, استان ها, با توجه به سرشماری سال 2010).”

به عنوان یک نوجوان, Kang صرف امتداد طولانی در منطقه دالاس کار بر روی بازی خود را در دستور پدر خود را. او زندگی می کند در حال حاضر وجود دارد.

“همه بازیکنان کره ای زندگی می کنند در اینجا تقریبا تمام وقت” کانگ گفت. “من در یک خانواده و فقط آن را آسان تر به بازی و تمرین در اینجا و سفر از اینجا.

“فقط در این تور که بسیار سخت است. من به یاد داشته باشید در آینده در بازی با رفقا و در حال حاضر آنها همه رفته اند.”

کانگ 12 birdies در دو دور و او نیاز به تنها 28 putts به اطراف جمعه و چه کسی می داند چه نهایی پاکت خواهد آورد ؟

“شما می دانید, من را دیده اند ‘انگل’, هنوز,” او گفت: کمرنگ خجالت. “اما من به انجام این کار است.”

شاید آخر هفته آینده, زمانی که او را بسیار مشغول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im