Whicker: قوچ امید جدید دفاعی, رئیس, Brandon Staley سریع fixer

این یک سوفله یا گوشت اردک کباب شده. این فوتبال است. از زمان دبستان مبالغه شده است.

زمانی که برندن Staley شد مربیگری در جان کارول, هیچ بهار و عمل است. در هاچینسون تاریخ و کالج در کانزاس بازیکنان به طور مداوم با عجله از طریق گردان هیچ کدام در دسترس برای بیش از دو سال است.

“زمانی که من استخدام کردم توسط خرس خلیل ماک نشان داد تا هفت روز قبل از اولین به طور منظم فصل بازی” Staley گفت. “و این یکی از بهترین بازی های. مردم تعجب می کنم در مورد آن, اما رقابت شروع می شود زمانی که همه چیز می رود زندگی می کنند.”

استنلی است که 37 ساله دفاعی هماهنگ کننده قوچ. او ماک موقعیت مربی در شیکاگو است. زمانی که او به دنبال ویک Fangio و اد Donatell به دنور فون میلر در linebackers اتاق.

“من به او گفتم او می تواند مربی 20 سال و نه دو بچه که” Donatell گفت.

به جای Staley در حال حاضر با این نسخهها کار با هارون دونالد که می تواند roused از نیمه شب چرت زدن و هنوز هم گونی quarterbacks.

دونالد می گوید او می خواهد برای دیدن Staley دفاعی صف بندی “در خارج وجود دارد در چمن” نه فقط در teleconferences. اما با هیچ زندگی می کنند OTAs یا مینی اردوگاه و شاید کوتاه تابستان جلسه Staley خواهد بود عامل تحت یک اجرا ساعت و یک لنز. آنها می گویند اعتماد ساخته شده است به آرامی. نه اینجا.

“اولین چیزی که او می کند با کسانی که بچه ها که ایجاد دانش خود گفت:” Donatell که شد دنور دفاعی هماهنگ کننده زمانی که Fangio شد ، “سپس او متصل با مردم است. این بازیکنان بزرگ هستند و به دنبال کسی با اعتبار و مهم نیست که در آن است. که نمی تواند یک مشکل برای برندن.

“او آماده است. زمانی که او در مصاحبه با ما در شیکاگو به او نشان داد او شده است می خواهم زیر ویک نه فقط برای چند سال اما برای 10. او می تواند در قاب مشکلات به سرعت در حالی که همه چیز در جریان است و آنها را به آدرس. من می دانم (قوچ’ مربی) شان McVay منحصر به فرد است اما براندون خواهد بود یک بازی خوب است.”

“هارون را به خوبی بازی با همسر امی مربیگری او گفت:” Staley که اضافه شده است که به عنوان یک معلم مدرسه, او اغلب مربیان او. زمانی که او شنیده ام او را با استفاده از درهم و برهم بیان “aiiight” در بیش از حد بسیاری از مکالمات از راه دور او به نام او.

مانند McVay, Staley یک دبیرستان کارفرمایی در, Perry, Ohio. او همچنین quarterbacked در دیتون نه چندان دور از McVay میامی اوهایو.

بر خلاف McVay, Staley در زمان scenic route به NFL. دستیار او در ایلینوی شمالی در 24 رفت و به سنت توماس (MN) در 27 بود در هاچینسون در 28 بود تنسی فارغ التحصیل دستیار در 30.

سپس Staley ducked از زمان نخست و سه تن از صرف چهار سال آینده در جان کارول با یک گودال توقف در جیمز مدیسون. او آماده بود برای پیوستن به او جان کارول مربی تام ارته در تنسی-Chattanooga زمانی که خرس به نام.

“دیگر از جان weather underground که بازی کارفرمایی در اینجا براندون بهترین بود در قرار دادن مسائل در greaseboard” گفت: ex-دیتون مربی مایک کلی “اگر چه آن را به یک تخته سیاه آن.”

جو نواک شمال ایلینوی مربی ساخته شده Staley دفاعی backfield مربی به همین دلیل Staley می توانید ببینید تمام قطعات در حال حرکت است.

“زمانی که یک بچه جوان می خواهد به مربیگری” نواک گفت. “من همیشه از آنها بپرسید” آیا می توانید بدون آن زندگی می کنند?’ چرا که اگر او می تواند او احتمالا باید. من فکر نمی کنم براندون می تواند بدون آن زندگی می کنند و او نباید.”

“من قادر به مربی تمام 22 مواضع” Staley گفت. “اما من فقط بزرگ شدم مجذوب با همه آن. من نوشیدن قهوه و خواندن مقاله هر روز صبح در کلاس اول. آنچه که من قصد دارم برای نشان دادن بازیکنان است که من در خارج وجود دارد رقابت تا آنجا که آنها هستند.”

پنهان که در برنامه درسی, تاریخچه مختصری از زندگی یک داد و بیداد در برابر هوچکین لنفوم زمانی که Staley 24 بود. او مربی برای نیو طریق آن همه است. پدر بروس بود که مدرسه خود را بالا مربی نیز سرطان بازمانده. مادرش لیندا بود. او سه سال قبل از براندون مریض شدم.

Staley ممکن است بچه های جدید اما بلوک تغییر کرده است. تنها چهار نفر از 11 دفاعی قوچ که آغاز شده در سوپر باول در سال 2019 هنوز هم اینجا. شما ممکن است بپرسید چه وید فیلیپس را به از دست دادن شغل خود را پس از قوچ چهارم شد در کیسه و هفتم در عجله دفاع (در هر حمل). اما بد بازی واقعا بد (Tampa Bay, Dallas, بالتیمور سان فرانسیسکو) و سوم و منطقه قرمز آمار زیر NFL متوسط است.

McVay مطمئنا به خاطر عقب-کوچه شب در شیکاگو 2018 زمانی که خرس برداشت Jared Goff چهار بار و برخورد او را 19.1 رهگذر امتیاز در یک 15-6 برنده شوید. Staley رزومه ساخته شده توسط انجمن. این کار می تواند به هر نحوی که اما فراموش نکنید که زمان دبستان. او شده است در اردوگاه های آموزشی تمام عمر خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de