آنها استفاده می شود به بازی Runnerup کاسه. آن را همسان دو بازنده از کنفرانس قهرمانی بازی ها و وینس لومباردی از آن متنفر بودم.

Green Bay بازی کلیولند و بلافاصله خرابکاری فوتبال ژاپن در شش-حیاط-خط.

جیم براون کردم توپ چهار بار. او هرگز به منطقه پایان.

“ویلی چوب بود 5-پا-10 و او برای اولین بار به ناخن او را سه بار و پس از آن پسر دوم چهارم زمان” دیو رابینسون روز سه شنبه گفت. “این فقط tap-tap-tap یا نه. شما می توانید از شنیدن آن بازدید کنند.”

چوب شد 83 هنگامی که او درگذشت دوشنبه. نبود او در برقراری ارتباط در 10 سال گذشته یا بیشتر. خانواده اش و دوست خوب خود باب اشمیت از NFL بازنشسته و بازیکنان ارتباط احتمالا اهدای مغز خود را به دانشگاه بوستون CTE مرکز.

اما هر زمان که رابینسون بازدید چوب و ذکر یک رهگیری به خصوص یکی است که به هکرها جدایی اولیه سوپر باول برنده شدن بیش از ستاد چوب چشم خواهد جسته جسته برق زدن.

“ما تا به حال بزرگ ویلی و کمی ویلی” رابینسون گفت. “بزرگ ویلی بود ویلی دیویس. مربی (وینس) لومباردی خواهد برقراری ارتباط با ما از طریق او. اما کسی بپرسید مربی کمی در مورد ویلی و چهره خود را خواهد به نور و از او می خواهم بگو کمی ویلی بهترین ایمنی در NFL.”‘

این عکسي را نشان می دهد ویلی چوب سبز خلیج هکرها که شنبه در سن 83. (AP Photo/فایل)

کمی ویلی بود 5-پا-10. او می تواند غوطه دادن بسکتبال با دو دست و از او می تواند جهش و لمس میره. او هنوز هم NFL رکورد بیشترین متوالی شروع می شود با یک ایمنی. او به طور متوسط چهار interceptions از یک سال و 12 سال و هشت-time Pro کاسه و Hall of Famer.

ترومای مغزی محروم می سازد یک مرد از همه چیز, از جمله داستان های او می گفته اند. چوب اولین آفریقایی-آمریکایی کارفرمایی در AAWU که تکامل یافته به Pac-12. او استارت در سال 1959 برای همین کلارک و تروجان ها بودند 8-2.

“هیچ کس واقعا به ذکر آن نبود یک معامله بزرگ” گفت: اشمیت یک USC تیمی که در حال انتقال از نوتردام و فکر او ممکن است کارفرمایی. پس از همه, او 6-پا-4. به جای او چوب را نزدیک ترین دوست مادام العمر.

“آنها گفتند که نمی خواهم به بازی ویلی در کارفرمایی زیرا او پرتاب توپ بیش از حد سخت” رابینسون گفت. “باور می کنید؟”

استخدام متفاوت بود. Al دیویس شد و در کلارک کارکنان و به واشنگتن رفت و به بازیکنان. او در تماس با جوانان مربی نام بیل باتلر که متصل او را به چوب که در آرمسترانگ دبیرستان در تخریب محیط اطراف است.

“آنها تا به حال اولین سیاه در مقابل سفید All-Star Game با مدارس دولتی در برابر سنت جان و آن را مانند یک مرد در برابر پسران زمانی که ویلی رو در این زمینه” اشمیت گفت. “اما ویلی مورد نیاز نمرات پس Al کردم او را به کولینگا JC.

“این یک 3,000 مایل سوار اتوبوس و زمانی که ویلی کردم, کردن, اتوبوس, مربی تیم گفت:” خوش به بندر عباس. در اتاق خود را با 10 p. m. و به نظر نمی آید در سفید ، که با معرفی خود به کالیفرنیا.”

چوب نبود پیش نویس بنابراین باتلر نوشت: یک توصیه نامه به لومباردی. هنگامی که چوب رو به Green Bay وجود دارد و دو دیگر آفریقایی-آمریکایی ها در این تیم و هیچ کدام می تواند به پیدا کردن یک مناسب آرایشگر در شهر. از آنها خواسته لومباردی به آنها اجازه دهید خود کوتاهی مو در میلواکی و لومباردی گوش.

ابتدا در سال 1961 هکرها موفق به کسب پنج قهرمانی در هفت فصل شامل دو سوپر کاسه. آنها اولین غالب حق رای دادن پس از کلت ضرب و شتم غول در سال 1958 NFL قهرمانی و لیگ یک عادت ملی. چوب گیاه Adderley باب Jeter و تام براون برگزار کردن پشت که دفاع.

“او نه تنها می دانستم که او انتساب او می دانست که همه” رابینسون گفت. “من می خواهم او را چطور او می دانست که من قرار بود به او گفت:” چرا که اگر شما نمی دانید که کل دفاع شما در حال انجام کار خود را.’

“تیم خواهد اجرا گزینه ای و من می خواهم شروع به بازی اجرای و ویلی خواهد داد ‘Pass, pass’ و او بود که همیشه درست است.”

آن را به عنوان زمان زیادی برای تماس با هکرها’ رول این روز است. بارت استار درگذشت آخرین مارس 26 فارست گرگ در مارس 12. Jeter, باب Skoronski و جیم تیلور چپ در سال 2018 است.

حداکثر McGee که گل اول touchdown در سوپر باول سابقه با یک الکل خون تعداد که می تواند بدست او زندانی است از بین رفته اما در اواخر شب در حال اجرا همسر پل Hornung است 84 و ساخت Heisman خانه تبلیغات. Hornung گفت: epitaph باید “او صرف تمام عمر خود را در بورس.”

این امر می تواند خوب اگر بیشتر سابق-بازیکنان رو به زندگی تمام زندگی خود را.

“من حفظ من فشار خون پایین” رابینسون گفت. “اما من 78. من خیلی خوب برای 78. اگر من 55 من ممکن است می گویند همین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im