Whicker: جیم وین توپ-درگیرمی کوزه در طول لیگ ملی

جیم وین بود که جلوتر از زمان خود را حتی زمانی که او در خارج از محل.

صفحه اصلی hitter وظیفه اجرای در هوستون Astrodome حداقل در آن پیر پیکربندی بود مثل یک ماهیگیر در موهاوی. قرار دادن 5-پا-9 مرد در جعبه خمیر را احاطه کرده و او با بچه ها که آمار نرم مجرد زمانی که آنها ضربه و وین به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از unlikeliest منابع قدرت در تاریخ بیس بال.

وین به حال 291 صفحه اصلی اجرا می شود و بسیاری از آنها اعدام از پاشنه. در سال 1967 وین بود 37. برخی از مدرن تحلیل پروژه که به عنوان یک زن 50 هومر سال است. دیگر هیچ Astro تا به حال بیش از 10.

سه نفر از وین را homers آمد در 15 ژوئن در خانه در برابر سان فرانسیسکو. آستروس تا به حال تنها 36 “گنبد اجرا می شود” تمام فصل.

“بود که قبل از آنها قرار داده تا در درون حصار و شما تا به حال به آن ضربه تمام راه را به صندلی گفت:” لری Dierker هوستون بالا شروع پارچ در آن روز. “من فکر می کنم که بهترین چیزی که من تا کنون دیده ام. تعریف هر خانه اجرا وجود دارد یک نوار اندازه گیری میکنه. در ذهن من آن را آسان تر به زمین بدون hitter وظیفه نسبت به انجام آن است.”

وین آزاد شد در سال 1974. او به داجرز که در آن نرده ها و بشقاب بودند در همان کد پستی که در آن استعداد واقعی او را احاطه کرده. او در 32 صفحه اصلی اجرا می شود برای یک 102-برنده لیگ ملی قهرمان شد و او پنجم در MVP رای گیری که هم تیمی استیو Garvey به دست آورد.

وین گذشت پنج شنبه در 78.

“او تا به حال چنین شخصیت های بزرگ” گفت: فرد کلر بود که سر از تبلیغات برای داجرز و بعد از آن مدیر کل در سال 1988 آخرین قهرمانی.

“ما با یک مشکل کمی با برخی از rowdy طرفداران در سمت چپ میدان بود که کارهایی برای ما و خواسته ما جیمی به بیرون رفتن وجود دارد و به آنها صحبت کرد. بزرگترین چیزی بود که او به برخی از حضور جانباز برای یک جوان با استعداد تیم است.”

جیمی وین داجرز است تبریک توسط مربی قرمز Schoendienst به عنوان او دور سوم پایه دوم-باز یافته هومر در All-Star game 15 ژوئیه سال 1975 در میلواکی است. (عکس از آسوشیتدپرس)

“او شاید آخرین قطعه از پازل ما,” Garvey گفت. “من می دانم که چقدر سخت آن را در هوستون. هوا حرکت نمی کند.”

“من مطمئن شوید که من ضربه زمانی که هوا مطبوع است پشت سر من” وین یک بار به شوخی. “همیشه از 1 مایل در ساعت است.”

جان ویلسون بود هوستون کرونیکل نویسنده ای که لقب وین “اسباب بازی توپ” و آن گیر کرده به عنوان نزدیک که دور راحت خلال دندان وین برگزار می شود در هر بازی.

وین بود یک توپ مانند بازو ، اما نوسان خود را واقعی شیفتگی. او حلقه زده و رها کردن تمام عضلات خود را. او راه اندازی-زاویه ژنراتور قبل از هر کس دیگری ادعا می شود.

یک روز در سینسیناتی که در آن او تا به حال فارغ التحصیل از بالا تفت وین رفت و به پرتاب در حالت خاموش سامی الیس. توپ طاقی 58-پا بیاد سمت چپ Crosley زمینه به طور کامل و زخم تا در یک آسیاب نهر بزرگراه و رمپ خروج.

این تپه هنوز بالا در سال 1967 و کوزه شد و هنوز هم ظالم. که تغییر در سال 1969 و در وین در پاسخ با 113 اجرا می شود, 33 homers لیگ پیشرو 148 پیاده روی و یک .943 OPS بود که در واقع 1.037 در گنبد.

“مردم به طور متوسط پنبه حلاجی شده در پشت آن” Dierker گفت. “او ممکن است ضربه .270 (.250 عمر). اما شما نگاه کنید کسانی که پیاده روی و تولید. امروز آنالیز بچه ها خواهد او را دوست دارم.”

Dierker گفت: Wynn نداشت خروشد کوچک-انسان پیچیده است. “شما را دیدم هرگز او را دیوانه یا فریاد زدن در کسی و او به سبک, هم,” او گفت:. وین عینک muttonchop خط ریش و تا به حال مجموعه ای از زنگ پایین شلوار و بسیار جالب مناسب.

“جیم را با جریان” Dierker گفت. “زمانی که جو مورگان معامله شد به سینسیناتی شما را دیدم حرفه خود را خاموش. اما جیم یک ورزشکار بهتر. آن را به حال اتفاق افتاده است به جیم ما ممکن است صحبت کردن Cooperstown برای او بیش از حد.

“او عینک 24 و او به شما یاد آوری از یک مینیاتور ذرت ویلی بدون سبد بگیر.”

وین آمد به داجرز در یک معامله برای کلود Osteen و تنها 30-چیزی را در سال 1974 صف. او کمک 32 homers 108 RBIs, 108 پیاده روی و 104 اجرا می شود.با .497 ضربه زنی در صد.

اما ’74 داجرز همچنین در سمت چپ یک شی درس برای نبرد امروز-خسته L. A. فن.

آنها را از دست داده به تاج سه گانه اوکلند را در جهان سری. دو سال آینده آنها مسدود شده توسط سینسیناتی بزرگ قرمز ماشین. دو سال پس از آن آنها را از دست داده به باغ وحش برانکس یانکی ها در این سری است.

در سال 1980 داجرز از دست داده N. L. غرب به هوستون در 163rd بازی. پس از روی ارابه موسیقی خالی از ’81 داجرز در نهایت برنده آن در شش بازی بیش از نیویورک است.

بیمار نگه داشتن آن ساده و در نوسان نگه داشتن توپ روشن. و یا به عنوان مردی که خودش را گفت: “من فقط اجازه دهید چوب ضربه horsehide.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im