Whicker: Chris برگس بسکتبال سفر شده است طولانی و تلخ و شیرین

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

کریس بورگس خود را “عزیز بسکتبال” داستان. آن است که یک موضوع اما آن را متحرک.

به کار بازگشت بورگس دستیار مربی در بریگهام یانگ که زدم Gonzaga هفته گذشته است و 24-7.

“ما می توانید آن را واقعا به خوبی و ما رو از سالمندان و تنها یکی از آنها تا به حال شده است برای یک گپ, مسابقات, و آنها در حال مرگ وجود دارد” بورگس گفت: جمعه شب در سانتا مونیکا لابی هتل, روز قبل از BYU ضرب و شتم پپرداین, 81-64.

پنج تا از آنها دو هستند پدران و Yoeli کودکان به طور متوسط 21 امتیاز و هشت ریباند. هیچ یک از آنها تا به حال هیچ ایده که برگس در 6-پا-11 و بهتر بود در دبیرستان از هر یک از آنها و این که او ضربه سر با التون برند هر روز به مدت دو سال در دانشگاه دوک شیوه های. البته خانمها بالغ نشنیده بودم از نام تجاری یا نه.

در وودبریج بالا در Irvine, بورگس بود, ساق پوش, جوراب توپ از ’90s ملی بازیکن سال. سالن از شهرت مربیان پرواز در داخل و خارج از John Wayne به دیدن او. آنها در یک کنفرانس مطبوعاتی برای بورگس به اعلام او چیدن دوک بیش از BYU طولانی قبل از اجتماعی (یا ضد اجتماعی) رسانه ها. BYU مربی راجر رید هنوز trolled او: “او اجازه دهید پایین نه میلیون مورمون.”

در این ژانویه 1999 فایل عکس کریس بورگس از دوک آبی شیاطین dunks توپ در یک بازی در برابر Georgia Tech Yellow Jackets در کامرون ورزشگاه سرپوشیده در دورهام کارولینای شمالی. (عکس توسط کریگ جونز /Allsport/گتی ایماژ)

در دانشگاه دوک بورگس کشف نام تجاری Shane Battier و دیگران فقط به عنوان خوب. “آنها فرار یک چهار-یک-در جرم” گفت: جان Halagan, برگس وودبریج مربی “و هیچ کس واقعا می دانستند که چگونه نام تجاری خوب خواهد بود.”

بورگس هنوز هم به سال 1999 مسابقات قهرمانی بازی زمانی که کانکتیکات ناراحت دوک اما پس از دو سال به او منتقل به یوتا که در آن او redshirted. او صرف دو خسته کننده اما یادگیری فصل با مربی ریک Majerus و نگهداری گرفتن صدمه دیده است.

چهار تیم NBA قطع او را در اردوگاه. بورگس در 11 کشور در سه قاره جدید توقفگاه بین راه در هر سال از امارات متحده عربی به استرالیا بود که مورد علاقه خود را متوقف کند. ساعت بلند بود و گاهی نامشخص است اما او می گوید او نمی خواهد تجارت یک دقیقه.

“پورتوریکو شد wildest” او گفت: به خاطر سپردن احزاب در خیابان ها و دعوا در حقه. “اما همه چیز عالی بود. بچه های ما (سه دختر و یک پسر) آموخته انعطاف پذیری است. آنها را پرواز به مسابقات والیبال در شهر کانزاس و دیگر بچه ها در حال صحبت کردن در مورد پرواز طولانی و به آنها گفت: هی ما می توانید این کار را ایستاده بر سر ما.”

مربیگری نردبان شده است فقط به عنوان جابجا. بورگس شروع به کار با یوتا بازیکنان در حالی که او در گرفتن مدرک خود را و او مربی در یک تاریخ و کالج در آیووا تبدیل خوانده شده را علامت پاپ دستیار در یوتا دره و به دنبال او به BYU.

“او خواهد بود یک سر مربی روز بعد” Halagan گفت.

بورگس بدست غنائم و رد ورقه به طور یکسان. او امروز در اینجا چون او هرگز سرزنش بازی.

برگس دو برادر و یک خواهر در BYU و پدرش کن رفت به مدرسه وجود دارد. او به خاطر یک بسکتبال غنی از دوران نوجوانی. پدر او فقط می خواهد “من رها کردن به من بگویید که او می خواهم به من یک ساعت” و کریس مطابقت خواهد بود تا در برابر همه comers در لاگونا بیچ Long Beach State, UC Irvine. او در بازی Magic Johnson وانت بازی در UCLA که در آن پنی Hardaway ممکن است سرگردان بر روی صحنه است.

“که چگونه یاد گرفتم که بازی” بورگس گفت. “من می خواهم به بازی در برابر همین MacLean و ببینید که چگونه او همه چیز و پس از آن من می خواهم سعی کنید از کسانی که همه چیز. بچه ها امروز می خواهید انتخاب کنید تا حرکت در یوتیوب. من به آنها می گویم شاید بهتر است به یاد بگیرند که آن را به خودتان.”

Halagan تماس برگس “شاید اولین کشش-4” یک غول است که می تواند شلیک کنید. اما هر وودبریج بازی شروع می شود با پیتر Martinelli lobbing از نیمه دادگاه و بورگس پرتاب آن را پایین.

“من آن را به ضرب گلوله زیادی که من در بازی با من برادران” بورگس گفت. “اگر ما می خواهم فقط در این پست, ما را به حال بیش از حد بسیاری از دعوا. من می تواند 2 تا 5 تا مربی Halagan را در موقعیت های که در آن من می توانید ببینید این طبقه شاید شلیک بیش از دو تیم است.

“شما می خواهم نگاه در می ایستد و در آنجا بود Roy ویلیامز, Dean Smith, Mike Krzyzewski, ریک Pitino. یک مرد در دیگر تیم از من خواست درست قبل از tipoff, ‘هستند آنها در اینجا برای دیدن شما ؟ من گفت: “من تنها 6-11 پسر در اینجا.’ این است که قبل از ارسال پیامک, بنابراین من می خواهم دریافت تلگراف از مربیان. یک مرد به من فرستاده 30, حروف, لاستیک banded است. یکی به من فرستاده شن و ماسه از ساحل. من گفتم: هی من زندگی می کنند در ساحل. بود که رفتن به بسیار از تاثیر.”

در مه 4 وودبریج استقبال بورگس به آن سالن از شهرت. که بخشی از این نامه است. مهر در راه است.

برای ثبت نام در چمن خانه و منحصر به فرد داستان هر شیراز طرفدار ورزش باید به عنوان خوانده شده ارسال روزانه. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>