Whicker: یک کنتاکی دربی در ماه سپتامبر ؟ ما به آنچه که ما می توانید

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

آنها می گویند کنتاکی دربی شانس طول عمر و عمر یک فرصت است.

بیش از هر چیز آن است که محکم بلوط قدیمی در حیاط جلویی از ورزش است.

سیستم ایمنی بدن به اختلافات کارگری و بی اعتنا از جنگ دربی اتفاق افتاده و هر سال از سال 1875. کوتاه به یک مایل و نیم در سال 1986 و محدود به شنبه اول مه در سال 1932 آن است که بهترین دو-دقیقه-و-تغییر در ورزش است.

تغییر می آید صبح روز سه شنبه زمانی که چرچیل فراز اعلام خواهد کرد … چیزی.

شما تقریبا می توانید شرط می بندم که Kentucky Derby انجام نمی شود بدون تماشاگر. کلاه تولید کنندگان نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد و نه هر کس دیگری در لوییویل به این دلیل که مسابقات در روز جمعه و شنبه در حال صرف وقفه ها در داخل این نمایش.

اما چرچیل نمی رود به دربی یا نه.

به احتمال زیاد ما را بشنود در مورد به تعویق افتادن. شاید وجود خواهد داشت نه یک تاریخ تعیین حق دور اما به طرز مرموزی برخی از مرکز شهر لوئیزویل هتل ها در حال حاضر پر شده برای تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

یک روز کارگر دربی می تواند اجرا برای تنفس. آن را نیز به چالش در حال حاضر تاکید کرد تجربه برنامه حداقل اگر یک تاج سه گانه در دست است.

یک Preakness در اواسط ماه سپتامبر و یک بلمونت سهام در اوایل ماه اکتبر خواهد دست انداز ورزش مناسب در کنار Breeders’ Cup که معمولا اولین تعطیلات آخر هفته در ماه نوامبر این سال در purple entertainment.

اما حتی اگر شما به درستی مسخره در ضرورت ورزش در زمان coronavirus دربی است نشان می دهد که باید بروید.

نگاهی به کارشناسی ارشد است که رها مارس. ممکن است آن را بسیار لذت بخش اگر نه کاملا به عنوان گل در پاییز. اما اگر Rory McIlroy و بروکس Koepka و…. دست استادان آنها می توانند توپ را روی گوه از آن دوباره در سال 2021 و فراتر از آن.

معتبر, شارلاتان Tiz لحظه نادال و دیگر بلند پروازانه 3 ساله متفاوت است. این است که خود را تنها شات. کل خود را در مسابقه وجود تا کنون بوده است دربی دبستان.

آیا آنها هنوز هم مشاغل تولیدی بدون تاج سه گانه ، البته. نگاهی به غصب و تفنگ دونده به نام دو تا از شاید یک هزار. علاوه بر این هیچ چیز وجود دارد به خصوص سالم حدود سه استرس بالا مسابقات در پنج هفته.

برنده 4 ساله مبارزات انتخاباتی توسط هر یک از کسانی که کلت خواهد اطمینان خود را پرورش ارزش خواهد بود و به خصوص به نفع سانتا آنیتا که دارای یک برنامه قوی برای ميانسال.

اما گسترده ای در جهان گسترده ای از ورزش متوقف می شود تنها برای یک مسابقه. دربی است که در آن superhorses خود را معرفی نمایند.

برای بیش از یک ماه در سال 2015 آمریکا, فرعون, missionary, بینی خود را از طریق صدای ناهنجار و خشن از پلی آف NBA و اسب مسابقه بزرگ دوباره. توجیه همین سه سال بعد.

تنها قهرمانان که قد و قامت می توانید نگه دارید بازی دست نخورده در صورت گسترده شرط بندی رقابت عدم درخواست تجدید نظر به جوانان و annus آنوس بود که سانتا آنیتا 2019.

همانطور که ما در سانتا آنیتا دربی و دیگر نهایی بالابر مسابقات ما دیدن پتانسیل عظمت در دروازه. بیشتر از آن است آموزش دیده توسط باب Baffert.

به عنوان نادال بود شدیدا به یک شورشی دربی برنده شدن در چمن بلوط شنبه گذشته شارلاتان بود دو سرعت به 105 Beyer سرعت شکل در یک مسیر مسابقه در سانتا آنیتا. این آمد و یک هفته بعد از معتبر همچنان به زندگی می کنند تا نام خود را توسط نقشه کشی دور در سن فلیپ سهام.

Tiz قانون آموزش دیده توسط بارکلی Tagg می شود دیگر فرصتی برای ماندن در رو بسته در فلوریدا دربی در مارس 28, یک هفته قبل از سانتا آنیتا دربی.

سانتا آنیتا است که هنوز هم در حال اجرا, توسط, راه, اما بدون تماشاگر. پرسید: چگونه است که احساس می شود در روز شنبه یک مربی که خواست نامش فاش نشود گفت: “وجود یک شوخی در جایی وجود دارد.”

اگر کنتاکی دربی شد به اجرا در مارس 2 به عنوان برنامه ریزی شده خاص که چهار بزرگ نمی خواهد شانس-در به دروازه شروع. هر روز یک پتانسیل رد صلاحیت رویداد. درخواست ریچارد Mandella که فکر خود تاج سه گانه کشتی بود و در نهایت با وارد ساحل اوماها در سال گذشته است.

با یک سپتامبر دربی جاده می شود طولانی تر و چاههای ضرب.

دو هفته پیش تعداد کمی از ما گیراندم که فوری ترین وظیفه از زندگی روزانه ما تبدیل خواهد شد و جستجو برای دو طبقه داخل بافت. از آن بی فایده است برای پیش بینی چه اتفاقی می افتد دو هفته از این رو.

همه ما می دانیم این است که ما ساعت را به طور ناگهانی رشد طولانی تر و خالیتر بدون شبانه برنده شدن و از دست دادن.

اگر ما باید صبر کنید تا روز کارگر به خودمان یادآوری کنیم چگونه مبالغه یک mint julep می شود و چقدر با شکوه 20 اسب رم می تواند به دنبال آن باشد.

شما تنها 3 سال یک بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>