که در آن به تماشای 2020 ترین امی نامزد شده نشان می دهد

اینده اوباش لگد زدن الاغ خوب در HBO را مراقبانآینده در در 26 نامزد. HBO

The 72nd Annual Emmy نامزد هستند و در حالی که شما ممکن است اجازه چنین اعلام اسلاید گذشته اخبار خود را تغذیه در سال گذشته ما این واقعیت را می دانیم که شما مثل همه شده اند تماشای زیاد تلویزیون بیشتر از حد معمول در حالی که پناه در محل. به خودتان پاداش خود را برای ماندن اجتماعی دور, چرا این زمان برای گرفتن buzziest از برنامه ها ؟ ما لیستی از قابل توجه ترین و نامزد نشان می دهد زیر و که در آن شما می توانید جریان آنها.


Watchmen
(26 مجموع نامزد)
ما یک بار پرسید: “آیا این بهترین نشان می دهد از قرن 21” پس از آن مناسب به نظر می رسد به آن را ببینید nab تقریبا 30 نامزد. Regina King به عنوان آنجلا Abar راهبه با motherfucking تفنگ باید یک قفل برای بازیگر برجسته در یک سری محدود باید به عنوان Trent Reznor and Atticus Ross’ نمره.
HBO Max

شگفت انگیزی خانم Maisel
(20 مجموع نامزد)
و این عهد به امتیاز و blinkered خود جذب که خوب بود در فصل اول خود را و تبدیل شدن به طور فزاینده ای بیشتر تن-ناشنوا آزار دهنده unfunny و معنی روحیه با هر پی در پی قسمت. اما Emmys انجام این کار بسیاری: پاداش نشان می دهد و پس از آن فقط بازاندیشانه در ادامه به پاداش آن در گذشته نقطه ارتباط. که فصل اول ، هنوز هم ارزش عشق.
آمازون نخست تصویری

اوزارک
(18 مجموع نامزد)
چه آغاز شده به عنوان یک راست رو جزئی-کلید Breaking Bad ریف برای Netflix تبدیل به یک loopier, backwoods اپرا صابون مدل تنوع در پدرخواندهاجازه می دهد Jason Bateman, واقعا از نشان دادن خاموش مهارت های خود را به عنوان یک مدیر و به حق تبدیل نمایش به یک زمین بازی برای Laura Linney و جانت مکتیر را توانمند استعداد. Netflix

جانشینی
(18 مجموع نامزد)
شاید بخشی از دلیل جانشینی تبدیل شده است چنین شادی را به سازمان دیده بان است چرا که یکی دیگر از برجسته آمریکایی خانواده—یکی از ما نمی تواند اجتناب از توجه به بسیار نفرت انگیز. اما در حالی که Roys هستند-و-بزرگ نفرت آنها dummies و آنها نه ضد قهرمان. آنها گلادیاتورها در کف آرنا—و تماشای یک درصد از یک درصد هک خود را به بیت طراوت برگشت از آنچه در آن در واقع می خواهم به زندگی می کنند در امریکا در حال حاضر.
HBO Max

این Mandalorian
(15 مجموع نامزد)
آن را ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب است که این نشان می دهد که بیشتر از یک کودک سیاه Yoda الگوی رفتاری کارخانه به دریافت این جوایز بسیار, توجه, اما آن را نمی تواند انجام نگرفته که چگونه تاثیر آن در هر فرهنگی و در پشت صحنه. آن را خیلی کشش می گویند این نشان می دهد تغییر کرده است راه تلویزیون تولید خواهد شد رفتن به جلو بسیار شبیه به جنگ ستارگان خود را تغییر در 1980s.
دیزنی+

شنبه شب زنده
(15 مجموع نامزدهای) یکی از بزرگترین سرگرمی های شکایت در مورد چگونه شنبه شب زنده بمکد در حال حاضر و آن را هرگز نمی تواند به خوبی آن را به عنوان پنج یا شش سال قبل. پنج یا شش سال پیش آنها گفت: همان چیزی که مشابه آن را به عنوان پنج یا شش سال قبل از آن ، آن را تقریبا مانند نشان می دهد تنها سازگار در چگونه متناقض است و همه شما واقعا می توانید تعداد دفعات مشاهده بر این است که هر سال ویژگی های یک تعداد انگشت شماری از خنده دار در طرح ها و standout نوازندگان که شایستگی این همه توجه آنها را دریافت کنید. فقط در حال حاضر در اینجا در سال 2020 شما فقط می توانید صبر کنید برای طلا به نشان می دهد تا بر روی یوتیوب به جای داشتن برای نشستن از طریق آن همه در زمان واقعی و به طور فزاینده ای نا امید است که شما نمی توانید خمیر کالین Jost در غول آه-تا-punchable صورت.
Hulu, طاووس, یوتیوب

Schitt نهر
(15 مجموع نامزد)
مانند Battlestar Galactica قبل از آن Schitt نهر است نشان می دهد که عنوان همواره یکی از بزرگترین موانع—تلاش برای متقاعد کردن دوستان عاطفی مترقی و صادقانه دوست داشتنی طنزهای است که نیاز به دیده می شود که به نام “گه نهر” می گفت یابم مترقی و صادقانه دوست داشتنی طنزهای نوع سخت برای خرید به. که اول فصل خیلی کمک نمی کند یا اغلب بازی را به آسان شوخی از عنوان آن و آینده مانند lite-سنگ Arrested Development. اما هی: کتاب را پوشش می دهد قضاوت… کلیشه مانند وجود دارد که فقط به این دلیل: Schitt نهر است به خوبی به ارزش شراب خواری و در حالی که فصل نهایی خود را هنوز هم نمی streamable هنوز وجود دارد نه بیش از حد بسیاری دیگر نشان می دهد که شما را احساس به عنوان خوب به عنوان این نشان می دهد اغلب می کند.
Netflix IMDb TV CW دانه

تاج
(13 مجموع نامزد)
سومین فصل از این مجلل, ظریف, درام, همه را دارد. مد شگفت انگیز. Heartstring-عمل کشیدن احساسات است. نفیس فیلمبرداری. یک جوان کوزه-گوش پرنس چارلز و چابک با صدای بلند-لباس شاهزاده خانم آن ضربه نشان می دهد مانند یک جفت از primly-ابتدا ترقه. اما واقعا شما می توانید مجموع تا درخواست تجدید نظر از تازه ترین فصل از تاج مانند: شما Olivia Colman, و شما یک کل ظروف سرباز یا مسافر از Corgis. آن را نمی شود بهتر از این مردمی.
Netflix

هالیوود
(12 مجموع نامزد)
بر خلاف اکثر متناوب سابقه نشان می دهد در دسترس برای جریان (مرد در بالا قلعه, طرح, در برابر امریکا, 11.22.63), رایان مورفی, آخرین, هالیوود, تصمیم می گیرد در مقابل تکیه به ناکجاآباد و به جای آن می پرسد “چه می شود اگر عصر طلایی هالیوود بود بنابراین جنسیتی نژادپرستانه ‘هراسی و ناخالص?” پاسخ: “این می تواند بسیار سرگرم کننده و افسانه—نگاهی به تمام این بطرز شگفت انگیزی زیبا مردم قو در اطراف برای چند ساعت.” است وجود دارد یک درس مهم را آموخته اینجا ؟ احتمالا نه. است وجود دارد یک “مهم درس” آموخته می شود از نوشیدن شامپاین ‘تا وقتی که شما هستید سرگیجه و ساخت با مردم تمام شب ؟ که می گه!
Netflix

Westworld
(11 تعداد نامزدهای)
(قرار دادن بزرگترین مایکروسافت emoji در اینجا به دنبال آن در حدود 13-15 متناوب علامت سوال و علامت تعجب.)
HBO Max

خدمتکار داستان
(مجموع 10 نامزد)
مارگارت اتوود یک بار گفت که او بر همه چیز در این کنیز داستان بر روی چیزی که واقعا اتفاق افتاده است و این ادعا از verisimilitude به نظر می رسد اصل هدایت پشت Hulu اقتباس از متن مقدس. باید آن را. زن ستیزی و سیاست های عمومی اغلب همدیگر را قطع و در این حس اتوود داستان—در مورد کنیز Offred که باروری استفاده می شود توسط دولت برای کنترل او—depressingly بی انتها است. وقتی اتوود می گوید داستان او ریشه در یک موجود واقعی او اعتقاد دارند.
Hulu

خانم امریکا
(مجموع 10 نامزد)
این نه قسمت سری داستان فمینیست موج دوم که در تلاش برای تصویب اصلاحیه حقوق برابر (ERA) در 1970s و ضد فمینیستی زنان بودند که در نهایت موفق به متوقف کردن آنها را. دوران مبارزات انتخاباتی دور در این رمان ایده که برابری میان مردان و باید نوشته شود به قانون اساسی ایالات متحده و پس از تماشای این سری محدود آن قابل توجه کمی سیاست آمریکا تغییر کرده در 50 سال گذشته. آه و بازیگری! Cate Blanchett مارگو مارتیندیل تریسی اولمان, Uzo Aduba, رز بایرن, Sarah Paulson; همه آنها باید توان ارائه سخنرانی در ماه سپتامبر.
Hulu

Rupaul’s Drag Race
(مجموع 10 نامزد)
این واقعیت رقابت نشان می دهد که به طور موثر جایگزین ورزش برای بزرگ ردیف هایی از مردم آمریکا ممکن است هرگز برنده تمام مجسمه آن را سزاوار بودن یکی از مهمترین و به طور مداوم صرفا سرگرم کننده چیزهایی که در تلویزیون از آن برای اولین بار آغاز شد اما خوب مطمئن به آن را حذف دو رقم در نامزدی برای سال 2020 است.
Hulu آمازون نخست تصویری

هفته گذشته Tonight with John Oliver
(9 تعداد نامزدهای)
شبانه نشان می دهد بحث شده اند در خط مقدم از سرگرمی های جهان در تلاش برای کشف کردن که چگونه به لحاظ اجتماعی فاصله productions کار می کنند و نشان می دهد که به نظر می رسد که بهبود یافته تحت این شرایط است که هفته گذشته امشب. شاید به این خاطر جان الیور سبک کمدی فقط کار می کند بهتر در هنگام تحویل او نیست که قطع شده (اغلب مجبور) تشویق می شکند و به سلامتی اما تا حد زیادی به توان گفت برای این نسخه نشان می دهد احساس بسیار هوشمند و خنده دار, دوست, است, بازدید از اتاق نشیمن خود را و فقط رفتن.
HBO Max YouTube

نا امنی
(8 مجموع نامزد)
اگر شما در حال حاضر در حال تماشای کاملا عالی ناامنو سپس لطفا! تنظیم مجدد اولویت های خود را! سری, گروگان شگفت آور خنده دار و هوشمند عیسی Rae, خنده دار است و علاوه بر آن ویژگی های موسیقی متن فیلم که لعنت نزدیکی bonkers این خیلی خوب است.
HBO Max

قتل حوا
(8 مجموع نامزد)
ساندرا اوه نقش حوا آمریکایی متولد بریتانیا عامل در دنباله از یک هوش و تشنه به خون قاتل Villanelle (طرز حیرت انگیزی خوب Jodie Comer) که ترک یک دنباله از اجساد در سراسر اروپا است. این طراوت را برای دیدن به طور معمول مردسالار پلیس-و-قاتل فرمول chucked کنار حمایت از نوع زن قوی خصوصیات است که نویسنده/خالق قمر والر-پل به طور مشابه به نمایش گذاشته در او تحسین Fleabag. آن را به عنوان سرگرم کننده به عنوان آن را در فصل اول خود را, اما این است که هنوز باید در پیچ و تاب سعی کردم-و-واقعی پلیس ‘n’ قاتلان تلویزیون فرمول.
Hulu

صبح
(8 مجموع نامزد)
بنابراین تلویزیون اپل+ نبود کل اتلاف وقت و پول ظاهرا ؟ این اعتبار نشان می دهد که در حال حاضر برنده جنیفر آنیستون جایزه برای عملکرد خود را به عنوان یک هستم-اخبار لنگر که شخصی و حرفه ای جهان است که طرح میتوانست توسط شرکت میزبان/شوهر (Steve Carell) گرفتن آمار با سوء رفتار جنسی اتهامات عنوان شده علیه. پایه نخست-زمان صابون مسائل تا آخرین چند قسمت است, که گام های روده-پانچ عامل تا نمایی.
تلویزیون اپل+

غریبه همه چیز
(8 مجموع نامزد)
خدا آن را مانند به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای پس از سومین فصل از این به طور فزاینده ای batshit فوقالعاده هیجان انگیز برای اولین بار. برای تمام کلمات ریخته شده بر روی آن چگونه fetishized ’80s در اول فصل سوم فصل است که احساس می کند بیشتر اصیل ’80s; به طور خاص در چگونه با صدای بلند و نفرت انگیز و unapologetically بیش از حد آن است. این یک عرق پاپ چشم, John Carpenter-الهام گرفته از کارتون ناخالص-از شوخی و جذاب-هنوز-نامناسب احساسات بیان شده در بالا از آن ریه ها. این نشان می دهد همیشه نگاه ’80s—این فصل است که در آن غریبه چیزهای مشروع خود را به دست آورده ریگان-عصر راه راه.
Netflix

آنچه ما در سایه
(8 مجموع نامزد)
اگر شما را دیده اند خون آشام mockumentary این FX نشان می دهد که بر اساس شروع وجود دارد. این مسلما جالب ترین چیزی که مدیر Taika Waititi تا کنون ساخته شده است, که نیست feat کوچک است. هنگامی که شما انجام می شود که با شروع این نشان می دهد که ادامه فوقالعاده جهان آغاز کرده است در این فیلم با محوریت یک مجموعه کاملا متفاوت از آنها ناسازگار خون آشام ها و بدرفتاری آشنا. Flight of the Conchords‘ Jemaine Clement یکی از showrunners بنابراین کیفیت نوشتن هرگز, افت و مت بری و Natasia Demetriou ستاره پس از اجرای شاید حتی بهتر از این فیلم شد.
Hulu

Better Call Saul
(7 تعداد نامزدهای)
چگونه است که تعداد بالا نیست, هشت, و چگونه است که هشت نیست ارجاع فک انداختن کار Rhea Seehorn در حال گردش است و در هر قسمت است که در حال حاضر یکی از pop-فرهنگ بزرگترین رمز و راز است. این تازه ترین فصل از Saul است که ناشی از یک کل بسیاری از مردم درک کنند که این ممکن بود (احتمالا) بزرگترین spinoff در تلویزیون سابقه Godfather Part II به Breaking Bad‘s The Godfather.
Netflix

عجیب و غریب چشم
(7 تعداد نامزدهای)
همانطور که ما قبل گفت: “صاف-Brained تلویزیون واقعیت است که در اینجا به ماندن” و احیای عجیب و غریب چشمبازیگران Karamo جاناتان قهوهای مایل به زرد بابی و آنتونی یکی از بهترین و پرارزش ترین—نمونه چرا که است.
Netflix

تشویق
(6 تعداد نامزدهای)
آن را یک “docuseries?” آن را یک “واقعیت نشان می دهد؟” هر چه جهنم آن است که آن را قانع کننده—بسیار قانع کننده است که سردبیر Wm. استیون هامفری از بعد از آن برای اولین بار تا… او هنوز هم آن را انجام می دهند بنابراین تا زمانی که شما خواندن این—آغاز خواهد شد تمام مکالمات با سوال “آیا شما دیده می شود تشویق نشده است؟” اگر شما در میانهی شب به زمین است که اساسا “جمعه شب چراغ, اما برای پشتیبانی” است و ظاهرا نه تنها احساسات انسانی این نشان می دهد نمی خواهد به زور گرفتن از شما در طول دوره اجرای آن است.
Netflix

Dave Chappelle: Sticks & Stones
(6 تعداد نامزدهای)
صبر کنید hackiest و اکثر transphobic چیزی که دیو را تا کنون انجام داده رو شش نامزد? عیسی مسیح. که تصمیم گیری در کمتر از یک روز و آن را در حال حاضر سن بدتر از هر دو پیاده رو شیر و که زانو طراح تی شرت دیو “تاب” در پوستر برای این بینهایت ناامید کننده ایستاده خاص است.
Netflix

شادی و سرخوشی
(6 تعداد نامزدهای)
همه این شش خوشحالی نامزد برای Zendaya, پاداش او را در شش راه مجزا برای پایدار سطح منحصر به فرد Zendexcellence نمایش داده شده در طول نمایش مختصر-در عین حال-توفانی اجرا از طریق هر لیوان آن احساسی wringer? و اگر نه چرا نه ؟
HBO Max

مطرح
(6 تعداد نامزدهای)
از همه شکست-موفق پارادایم تغییر television productions رایان مورفی مسئول—که اکثر آنها ترکیبی از خوشمزه غیر مسئولانه و contagiously بی ارزش — زمان خواهد شد به احتمال زیاد نشان می دهد که بیشتر معنی دار و قابل توجه و زیبا چیزی که مرتبط با نام او خواهد بود ژستیک درام در مورد ’80s, سالن صحنه در نیویورک و راه مردم در آن تعریف خانواده برای خود.
Netflix

این جای خوب
(6 تعداد نامزدهای)
خواهد خالق/showrunner Michael Schur طنزهای اپوس از خوش بینی و فلسفه به جای خوببه نظر می رسد به عنوان پاداش و زندگی تایید اگر همه ما نبودند در حال حاضر در حال غرق شدن در ولرم-آبگوشت و ماست منجمد در اینجا بد ، این سخت است برای گفتن. اما آن را تقریبا به عنوان heartwarming و احساس خوبی به عنوان خود را نشان می دهد برای دیدن فصل نهایی دریافت چنین خوشمزه و فقط دسر.
Netflix

Tiger King
(6 تعداد نامزدهای)
اطمینان حاصل کنید. چرا که نه. آن را هنوز هم 2020, بعد از همه. اجازه قطع یک ماهی کفال در امی گردن انجام برخی whippits اصلاح خط ابرو و آن را یک شب.
Netflix

کمی آتش همه جا
(5 تعداد نامزدهای)
Hulu را بزرگ buzzy اصلی درام است که این اقتباس از آسمان Ng بهترین-فروش کتاب. برخی از نظرات را زدم اقتباس اساسا برای از بین بردن تمام نکات دقیق وظریف از Ng رمان, و آن را سخت به مخالفت که داستان بسیار بلندتر از آن را در صفحه; Ng رمان در اواسط-90s اما هرگز کاملا کانال آن است. این نشان می دهد را احساس نمی کند مانند کتاب… اما ترش با عنوان زیبا-در-خارج-اما-معنی-به-برو-به-هیچ-خوب-دلیل پرنیان آن کاملا ناخن از اول آن 15 دقیقه است ؟ که برخی واقعا معتبر ’90s nastiness; نوع آفتاب-تحت پوشش تلخی این شخصیت خواهد snidely razz به عنوان آنها را تماشا می کردند خود را بی حد و حصر ساعت Ricki Lake از آسایش خود را از نیمکت. محبوب محلی فیلمساز Lynn Shelton است نامزد شده پس از مرگ برای سری که او کارگردانی چهار قسمت است.
Hulu

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisiElektronik sigara