شما نمی توانید فهرست گل راهرو پایک بازار در حال حاضر, اما بسیاری از فروشندگان گل—از جمله چند تن از همونگ خانواده کشاورزان—ارائه تازه بهار دسته برای وانت و تحویل.

هنگامی که شکوفه های گیلاس فصل به پایان می رسد وجود دارد بهتر تسلی از دانستن است که باغ ها و مزارع در سراسر کشور به سرعت در حال پر شدن با انواع دیگر گل بهار: لاله و لاله ها. در حالی که پناه در محل باقی می ماند در اثر کشاورزان محلی در ادامه به برداشت رنگارنگ محصولات و ترتیب آنها را به دسته برای روشن کردن خود را قرنطینه و مانند بسیاری از کسب و کارهای کوچک به شناور باقی می ماند تا زمانی که آنها می تواند بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. به شما جلوگیری از قطع لامپ از همسایه خود حیاط (نیاز واقعی است) ما گرد کرده ام تا تمام راه هایی برای پشتیبانی از محلی گل purveyors هر دو به طور مستقیم و از طریق رستوران taprooms و شراب میله در اطراف شهر در حالی که همه رعایت اجتماعی فاصله. برای اطلاعات بیشتر فصلی گزینه های چک کردن راهنماهای ما به جایی که به تولید محلی و که در آن برای پیدا کردن مارچوبه و ریواس در takeout منوها.

نوار del Corso
Pa باغ مقرون به صرفه دسته روزانه در دسترس برای وانت در بیکون هیل پیتزا فروشی محدوده از همه فن حریف کوچک یا بزرگ ترتیبات به لاله و نرگس توسط ده. شما حتی باید این گزینه از اهدای یک دسته گل به ضروری صنایع غذایی و کارگر در سیاتل.

مرکزی کافه و نوار آب
سازگار با محیط زیست آگاه کافه می شود لاله و مخلوط دسته گل تحویل از سقوط شهر گلفروش شیرین سعادتمند شکوفه هر سه شنبه و پنج شنبه. توقف در فرد به حرکت شبیه چمچه زنی تا یک بسته نرم افزاری (و شیرینی برای رفتن در حالی که شما در آن هستید).

درمان
از چهارشنبه-شنبه, شما می توانید اضافه کردن نقاشی با مداد رنگی-رنگی نرگس و لاله از کشاورزان محلی به خود charcuterie ساندویچ و/یا کوکتل کیت سفارش آنلاین و یا از طریق تلفن. توجه داشته باشید: این در دسترس بودن محدود و آنها تمایل به رفتن سریع.

تپه شهر شیر خانه و بطری فروشگاه
می خواهید چیزی به خوبی نگاه کنید در حالی که شما نوشیدن آبجو از خود تپه شهرستان growler? متن آفتاب روز سه شنبه در 916-396-2166 رزرو $15 چا زندگی جدید باغ گل برای وانت در 30 آوریل 1:30-7:30 pm.

سمت چپ
خود را تسکین گیر-داخل-در-بهار-بلوز جنوب پارک طبیعی فروشگاه شراب ایستاده جمعه شب شراب وانت و تحویل برنامه در حال حاضر شامل گزینه ای برای اضافه کردن یک $30 دسته گل از Bleedfoot Florals.

لندن هواپیما
شروع on May 8 و در ادامه هر جمعه ملروز بازار مشترک فروشگاه گل را بهار تحویل گل. اگر شما کسی که دوست دارد به خوردن گلدان را هر هفته برای انتخاب خود را در چهار هفته, اشتراک و یا نظر خود را در خانه آرایش گل کلاس در 15 مه که همراه با گل و گلدان. آنها همچنین کنار هم قرار دادن ترتیبات ویژه برای روز مادر که تحویل داده خواهد شد و مامان در مارس 9.

محله بازارهای کشاورزان
بسیاری از فروشندگان گل شما معمولا از خرید در محله بازار کشاورزان همچنان به ارائه خدمات خود را در حالی که اکثر بازارهای بسته باقی می ماند. محله بازارهای کشاورزان خریدار منبع یابی راهنمای شامل همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سفارش از مکان هایی مانند Alm تپه باغ Blong باغ چائو چنگ انتخاب لامپ و دیگران.

اوما Bap
پایک بازار گل فروشنده Shong چائو بهار دسته هستند برای خرید در دسترس از طریق سریع-بازی گاه به گاه رستوران کره ای وب سایت و همچنین به عنوان شخص ثالث تحویل سایت.

Pike Place Market
یکی از نکات برجسته از بازدید از Pike Place, حتی زمانی که آن را بسته بندی شده می تواند مانند یک گرسنه ساردین است که مرور آن ترتیبات گل زیبا و چت با کشاورزان محلی در پشت آن می ایستد. کمک به حمایت از آنها از خانه با سفارش دسته گل برای وانت (و تحویل در بسیاری از موارد) از فروشندگان مانند سانتوس مزرعه 30-به علاوه همونگ خانواده کشاورزان (که خود صندوق امداد شما می توانید به کمک مالی و همچنین) گایا هماهنگی مزرعه و بسیاری از دیگران است. اگر شما بعد از لاله و لاله ها در خصوص گزینه های خود را فراوان هستند.

San Fermo
بالارد pop-up در بازار, باز, روزانه, دوست داشتنی فصلی دسته گل موجود در انبار به همراه سایر مخلفات برای خانه خود را. تماس پیش منظقه وانت.

Skagit دره لاله در جشنواره
مارس نکرده اند و همین کار را برای کسانی که رانندگی شمال به Skagit ولی هر سال را به تعجب در فراگیر زمینه های رنگارنگ بهار شکوفه. اما همانطور که شما ممکن است بدانید در حال حاضر فروشندگان مانند واشنگتن لامپ Co. و لاله شهر که شرکت در این جشنواره شده اند ساخت دسته گل و لامپ تحویل به جای.

ترا پلتا
پایک جای خود همونگ خانواده کشاورزان—که شما می توانید اطلاعات در مورد در اقیانوس اطلس—در حال کار سخت را به شما رنگارنگ خود را در حالی که محصولات اصلی بازار بسته است برای فرد خرید. اضافه کردن یک دسته گل تازه لاله به سفارش خود را از خانه ساخته شده chorizo (یا هر چیز دیگری که شما انتخاب می کنید از رستوران آمریکایی جدید را takeout و تحویل منو).

کشت
کشت داد سالانه گیاه خوراکی فروش خواهد حرکت های آنلاین در این سال به خدمت خود را قرنطینه بهار باغبانی نیاز دارد. فهرست انتخاب—آنها ندارد, دسته, اما آنها به یک مجموعه زیبا از گل های خوراکی—از مارس 1-5 و سفارش آنها برای وانت در راینر, ساحل, Urban Farm & تالاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net