که در آن به کاپیتول هیل هنر پیاده روی این هفته

Tasha Kusama را اردوگاه Funtime فقط یک شوخی نگران کننده در همه چیز نمایشگاه گروهی. Roq la Rue گالری

در هر ثانیه پنج شنبه, باران یا درخشش خیابان های کاپیتول هیل با تلو تلو خور دوستداران هنر چک کردن گالری و برنامه های ویژه برای کاپیتول هیل هنر راه رفتن. ما در کاپیتول هیل هنر پیاده روی تقویم شما پیدا کردن یک دسته از گزینه های زیادی برای 13 فوریه (ولنتاین!) edition. اما در زیر, ما وارد شده اید ما منتقدان میدارد—جدید نشان می دهد که شما باید از دست ندهید, مانند گروه نصب و راه اندازی همه چیز. دنبال لینک برای اطلاعات بیشتر و تصاویر و بررسی کامل هنرهای تجسمی تقویم برای حتی بیشتر حوادث از جمله نشان می دهد که هنوز هم در نظر از پیشگام میدان هنر راه رفتن.

همه چیز
Roq لا غم و اندوه است که همیشه به ارزش یک متوقف اگر شما ولع مصرف چیزی خیالی, سورئال, جادویی, شوخ و kitschy. دیدن بسیار متفاوت کار توسط بن اشتون Hydeon, Colin Chillag, Camille Rose Garcia, Tasha Kusama, El Gato, شومینه, کای, نجار, آدم Alaniz و امی Guidry.
Roq la Rue

کمی بزرگ گریه
این هنرمندان در آغوش زمان در اطراف, روز ولنتاین به عنوان یک فرصت به گل و لای غوطه خوردن در, دل شکستگی, تنهایی و غم و اندوه است. دستیابی به برخی از رنگارنگ تطهیر از طریق هنرهای تجسمی با, بره, DK, تابه, Chelsie Kirkey تیموتی Rysdyke آماندا Manitach و سارا پل Ocampo, plus pop-up اجرای برنامه توسط Ocampo, MistyDawn جنگل مت اسقف Kaylee کول و MANiCA.
کارخانه

جفری Redd
Redd چکش ناخن به چوب و سپس با استفاده از ساختار و در نتیجه به بافت تصاویر زیبا از نخ. کار او این است که از لحاظ فنی انجام شده و نترس kitsch: His Instagram نشان می دهد این طرح به عنوان یک اسب شاخدار مبارزه با کوسه های وحشی ببر تعقیب جرثقیل و زیبا سگ و گربه.
شکر هیل

شکستگی های نمایشگاه علمی
تشویق کردن خود را زمستانی قلب با قطعات تعاملی ماشین سواری هنرمند دومینیک نیک دانشمند و بصری طرح هنرمند سیمون ویندر, عملکرد, هنرمند Krista لی ولف (که همچنین سرپرستی) و بسیاری از دیگران علاقه مند در تقاطع هنر و علم ، در پذیرش باز امشب با اجرای شیار به ضربه توسط “سیاتل هیپ هاپ بزرگتر دولتمرد” مشخصات جادوگر شنیدن موسیقی توسط نیک Quartettettet Tet و فروشگاه برای V-روز هدیه و کارت های.
Vermillion

Kerstin Graudins
این prolific punky هنرمند آثار نقاشی و برنز و مجسمه های شیشه ای نصب و راه اندازی, چاپ و بیشتر. در این نوار او را نشان می دهد دو چاپ شده با هنرمند و فیلمساز کلاید پترسون به همراه یک نقاشی از چهره خود و برخی از چاپ با الهام از شب زنده داری های محلی, افراد مشهور, Adé.
Wildrose

مارکوس ویلسون: درامر پسران
مارکوس ویلسون مدیر سابق تسویه حساب جاری مدیر و عضو Ononos band ایجاد مخلوط-رسانه های چاپ و نقاشی جشن بدن مرد و عجیب و غریب BDSM در این ادای احترام به Drummer Magazine, یک wildly محبوب, گی, چرم, دوره ای که سرچشمه در ’70s به.
لانه سگ چرم

مورگان ولش و Donal مورفی
مورگان ولش نشان می دهد دقیق و کنتراست بالا pen-and-ink نقشه از شهرستان مناظر از او گذشته و حال و محل اقامت در حالی که Donal مورفی در رسانه های مخلوط نمایشگاه به نام یک حروف الفبا نشان می دهد که چگونه “محیط زیست ما در حال تلاش برای برقراری ارتباط با ما با ارائه ما با این اشکال است که ما باید سعی کنید به تفسیر یا کشف است.”
توسط دیگران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر