به کجا برای دریافت منحصر به فرد Margaritas ملی مارگاریتا روز

Category: سیاتل

تحسین نمایش به شما به عنوان sip اگوا ورد کافه صورتی روشن گلابی خاردار مارگاریتا. اگوا ورد کافه

این پنج شنبه, فوریه 22, ملی مارگاریتا روز خوب از بهانه ای که هر یک به شریک شدن در برخی از شور limey elixirs با طرف tacos. اما این بدان معنا نیست که شما نیاز به حل و فصل برای هر marg. در زیر ما به جمع آوری مجموعه ای از تکیلا-laced libations که سرمایه گذاری فراتر از حد معمول ترکیب—از تند آنهایی که به آووکادو-بر اساس آنهایی که به آناناس-تزریق آنهایی که. شما همچنین می توانید از اولمست اینه که ویژه ملی مارگاریتا, روز, رویداد, توصیه ما به رستوران مکزیکی و ما مواد غذایی و نوشیدنی, تقویم. و اگر تکیلا می شود شما در یک برنامه ریزی و خوی (ما نه قاضی) چک کردن ما Cinco de Mayo تقویم.

اگوا ورد کافه
نشستن بر روی این دریاچه مکزیکی, کافه پاسیو در یک روز آفتابی و منظره را تحسین کنید در حالی که جرعه جرعه پر جنب و جوش صورتی گلابی خاردار مارگاریتا. خود را “Dawg مارگاریتا” می پردازد ادای احترام به نزدیکی دانشگاه واشنگتن با آن بنفش روشن رنگ (زمانی با پروانه نخود گل-تزریق پوبلو ویجا تکیلا) و طلایی زردچوبه لبه.

Barrio
شمال غربی-الهام مکزیکی آشپزخانه و نوار خون نارنجی مارگاریتا گازدار و متشکل از reposado تکیلا, عصا, شربت لیمو و پرتقال.

Casco Antiguo
پیشگام میدان cantina گرم فلفل مارگاریتا می افزاید: برخی از گرما با خانه حاوی serrano و habanero, فلفل, تکیلا, لیکور پرتقال, تازه, مرکبات و فلفل قرمز-نمک لبه.

ال Borracho
آن را دریافت نمی کند ارزان تر از ال Borracho ال Cheapo چهار باک تعجب می کنم خدمت یخ زده و یا بر روی صخره ها. آنها همچنین کردم آناناس-هالاپینیو ترش, نارگیل, tamarindo, خیار-عسلک و خانه-تزریق habañero طعم.

Fogón Cocina Mexicana
در علاوه بر این به یک دسته از نوشیدنی های دیگر مانند مشخصی horchata و سان گری های کاپیتول هیل cocina باعث می شود تلخ و شیرین tamarindo مارگاریتا با فلفل قرمز-فلفلی لبه.

El Grito Taqueria
جنوب دریاچه اتحادیه مکزیکی نقطه روشن-بنفش گلابی خاردار مارگاریتا با کاکتوس گل.

Mezcaleria اوآخاکا
در این کنگره نقطه که دارای تخصص در mezcal و سهام هر تنوع موجود در واشنگتن, شما می توانید یک “mezcalita” ساخته شده با دودی روح در ازای تکیلا.

Nacho Borracho
کاپیتول هیل سوراخ آبیاری Nacho Borracho آن شناخته شده است نوشیدنی های توزیع از طریق slushie دستگاه مانند آن میوه ای هندوانه مارگاریتا.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

پابلو y پابلو
تند هالاپینیو مارگاریتا در والینگفورد رستوران مکزیکی ساخته شده است با خانه تزریق هالاپینیو تکیلا و چاشنی زده با فلفل.

ستاره سرخ تاکو بار
فریمانت کمونیست با مضمون تاکو فروشگاه در خدمت بوداده آناناس مارگاریتا ساخته شده با آناناس-تزریق Arette تکیلا, سه ثانیه و خانه ترش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de