به کجا برای دریافت Takeout & تحویل به صورت ملی Doughnut روز

سیاه و سفید متعلق به لین وود نانوایی Zuri را Donutz دارای مبتکر طعم مانند اوبه با نارگیل تست. آنها باز از شنبه-یکشنبه برای پیاده کردن دستورات و شخص ثالث تحویل. Zuri را Donutz از طریق Instagram

ملی Doughnut روز (جمعه, ژوئن 5) ممکن است دور از ذهن خود را در این هفته اما با در نظر گرفتن یک استراحت و درمان خود را به یک بیت از خوشمزه سرخ شده با خمیر, نه به ذکر است حمایت محلی متعلق به doughnut مغازه ها است که هنوز هم بسیار تشویق کرد. برخی از نان محلی نیز متعهد به کمک مالی درآمد حاصل از آخر این هفته فروش به عدالت اجتماعی باعث می شود بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند توجه به Seattle-King County یا مساوی عدالت ابتکار که در راه پژواک خیرخواه منبع داستان از تعطیلات (آن ایجاد شد به افتخار ارتش رستگاری داوطلبان که توزیع شیرینی به سربازان در طول جنگ جهانی اول). در زیر ما گرد ویژه to-go ارائه شده در روز جمعه در دسترس به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مورد علاقه ما محلی purveyors از جداره پر شده و مات و رفتار است.

شیرینی بی شیرینی, کارخانه
در لین وود و دانشگاه منطقه مغازه ها باز هستند برای پیاده روی در سفارشات و شخص ثالث تحویل در ملی Doughnut روز. برای آینده شما همچنین می توانید 48 ساعت پیشبرد preorders که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب خود را پوشش پر کردن و پوشش و پر کردن.

به طور کلی گراز دریایی دونات (کاپیتول هیل و Laurelhurst مکان)
برای هفته از ژوئن 1, 5 درصد از فروش از این toothsome فصلی رفتار خواهد شد اهدا به زندگی ماده سیاتل-King County است. توقف توسط در حال حاضر دو عامل مکان به نظم در فرد است.

خوب بعد دوناتها
تمام دونات برای این جمعه از جمله مدتها در انتظار ژله پر دوناتها به فروش می رسد برای پیشسفارش در مرکز فروشگاه اما بررسی هفته آینده برای restock. آنها نیز به فروش می رسد برای preorders این شنبه اما لابی باز خواهد شد به صورت حضوری و خرید از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر. آنها در حال اهدای تمام درآمد حاصل از به روز شنبه به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع آزادی صندوق.

نصف و نیمه Doughnut Co.
1950s-الهام نقطه پر ظرفیت خود در preorders برای این جمعه اما آنها هنوز هم می خواهید یک منبع محدودی از دوناتها در فروشگاه. به عنوان برای شنبه یکشنبه و فراتر از آن شما هنوز هم می تواند سهام خود را ادعا می کنند. ما به شدت توصیه آناناس قطعه قطعه کردن اما شما نمی توانید به اشتباه با خود کهنه و قدیمی خود را پر cronut یا هر چیز دیگری در منو است.

پادشاه دونات
پیاده روی در دره راینر فروشگاه هر روز هفته (آنها باز از ساعت 7 صبح-ظهر در روزهای هفته و از ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر در تعطیلات آخر هفته) و یا تحویل سفارش از طریق Postmates. آنها باید تمام شیوه ای از حلقه و پیچ و میله و crullers توسط ده ها و یا در تک مقادیر.

توانا-O دونات
سفارش خود را وگان شیرینی در هر مقدار دوست دارید از توانا-O وب سایت که در آن شما می توانید انتخاب برای تحویل از خاویار DoorDash یا UberEats و یا در فروشگاه وانت خود را در محل مورد نظر. اگر شما احساس خوش شانس, توقف, در, سبز, دریاچه, بالارد و کاپیتول هیل مکان برای دیدن آنچه که آنها را ترک کرده اند. در روح تعطیلات آنها اهدا 10 درصد از فروش به کارکنان خود در روز جمعه و همچنین به عنوان “یک درصد” از درآمد حاصل به زندگی ماده سیاتل-King County است.

مطرح دونات
Mi کیم منطقه مرکزی فروشگاه تازه ژوئن طعم مانند هلوی شیرین و ابدار ساعتی موچی بخارا شکلات و ارل گری در دسترس برای پیشسفارش و وانت و همچنین churro crullers در روزهای جمعه مرزه رفتار در روزهای شنبه و تمشک bismarcks در روزهای یکشنبه. ارسال در سفارش خود را 24 ساعت قبل و یا بعد از مصاحبه تماس فروشگاه اولین چیزی که در صبح به شما دوناتها را کنار بگذارند.

جدی TakeOut
این جمعه از 9 صبح-ظهر تام داگلاس بالارد pop-up را پوسته, gluten-free, mochi بازی ساخته شده با mochiko آرد برنج. محل سفارش خود را در پیشبرد و حرکت شبیه چمچه زنی تا طعم مانند matcha چای سبز, apple, streusel و حلقه ای با سیاه و سفید و قرمز sprinkles به افتخار بالارد دبیرستان grads.

بالا گلدان دونات
زنجیره ای محلی است که اهدای بخشی از درآمد حاصل برای هفته ملی Doughnut روز به مساوی عدالت ابتکار, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در مونتگمری است که فراهم می کند خدمات حقوقی به زندانیان که ممکن است به اشتباه محکوم شده اند از جنایات یا رد یک محاکمه عادلانه. سفارش محدود طعم آنلاین به صورت تحویل از طریق DoorDash یا جو قهوه و یا توقف در فرد است.

Zuri را Donutz
این سیاه و سفید متعلق به لین وود فروشگاه می رود فراتر از استاندارد قدیمی از مد افتاده و ژله-پر دوناتها با مبتکر طعم مانند اوبه (شیرین بنفش یام محبوب در فیلیپین) با نارگیل تست تمشک-لعاب انبه و قرمز dragonfruit. آنها باز برای پیاده روی در سفارشات ملی Doughnut روز و همچنین تحویل از طریق Postmates و DoorDash.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de