به کجا برای دریافت Premixed کوکتل برای رفتن

مدیسون پارک را چگونه به طبخ یک گرگ است که در خدمت “سخاوتمندانه بخش” margaritas negronis ها, جزیره مان هاتان و خوشمزه تر کوکتل در سرپوشیده mason jars. چگونه به طبخ یک گرگ از طریق Instagram

در علاوه بر این به کوکتل کیت سیاتل کافه ها و رستوران ها در حال حاضر از نظر قانونی مجاز به فروش premixed کوکتل برای رفتن تا زمانی که اقامت-صفحه اصلی سفارش برداشته شده است در 4 ژوئن (تا زمانی که آنها به درستی مهر و موم شده و در خدمت با غذا). حزب! برای کمک به راهنمای شما را از ما گرد کرده ام تا تمام جاهایی که ما می تواند پیدا کنید که در حال reintroducing boozy دروغ به منوهای خود را از درمان به Rumba به Mioposto.

نوار Cantinetta
اهل توسکانی به سبک رستوران بازگشایی walkup پنجره در مدیسون دره محل on May 14, کامل با negronis ها, جزیره مان هاتان و لوح المركم در ماسون کوزه برای تکمیل پاستا و پیتزا انتخاب.

Bang Bang آشپزخانه
این رستوران مکزیکی در اتللو به بطری خدمت تک نسخه های کلاسیک ترش و تند margaritas برای رفتن علاوه بر گزینه های مانند خود معروف Bang Bang burrito enchiladas و را-در-خانه مارگاریتا با کیت کامل تکیلا رسیدگی است.

بن پاریس
این مرکز با استقرار یک قدیمی timey Americana پرنیان در حال حاضر ارائه بطری کوکتل خود را کشیده در ایتالیا و یا آدامس دیوار هر کدام در خدمت دو نفر است. تماس برای سفارش همراه با خانواده-شام سبک.

شامپاین, کسی که شام میخورد
هنگامی که شما سفارش هر یک کوکتل از دلتنگ Interbay کسی که شام میخورد بین 4-5 ساعت در روز شنبه-یکشنبه (آنها گزینه هایی مانند بنفش-رنگی کابوی در پاریس با کرم د انگور قرمز و طلایی قدیمی از مد افتاده با جین و calvados) آنها را پرتاب در یکی دیگر به صورت رایگان.

Copal
هنگامی که شما سفارش پرو کباب مرغ یک poblano تاکو کیت و یا هر گونه مواد غذایی دیگر مورد از Copal اضافه کردن یک خدمت premixed کلاسیک مارگاریتا (12 دلار) یا آناناس mezcal مارگاریتا ($16).

درمان
این کاپیتول هیل charcuterie نقطه ارائه شده است کوکتل کیت از آغاز قرنطینه همراه با چگونه به فیلم ها از جو Wargo که انتخاب شد به عنوان یکی از سیاتل مورد علاقه روپوش توسط غریبه خوانندگان پاییز گذشته. شما هنوز هم می توانید سفارش این کیت و یا شما می توانید انتخاب کنید دو تا چهار گزینه از خود premixed “Speakeasy مجموعه” که شامل Manhattans, negronis margaritas و fashioneds. اضافه کردن در یک charcuterie بشقاب یا flatbread پیتزا مطابق با LCB قانون و سفارش آنلاین برای وانت یا تحویل رایگان.

مطب دکتر
این فضای صمیمی کاپیتول هیل ویسکی نوار باز در اواخر فوریه فقط قبل از میله تعطیل شد—تاسف زمان برای آنها را به عنوان آنها بوده است تعطیل برای دو ماه گذشته. اما از یکشنبه, مارس 15 آنها بازگشایی برای وانت با یک منو شامل کوکتل های کلاسیک مانند جین و ودکا martinis ها, جزیره مان هاتان negronis و نماز مغرب (جیمز باند اصلی, نوشیدنی, آنها می گویند). اگر شما ترجیح می دهند و روحیه خود را, آنها همچنین باید پرواز از mezcal, whiskeys و rums. پس از کوکتل نمی تواند بدون خدمت, مواد غذایی, مواد غذایی خود را از منوی گسترش یافته و شام گزینه های مانند Oaxacan مرغ مول za’atar و سالاد کوینولا و آنها نیز اضافه شده در برخی از واحد خدمت آبجو سفید پنجه و ciders.

از جرالد
این بالارد نوار کوکتل ارائه می دهد یک معامله بسته از سه بطری “شادی بخش” کوکتل—صلح و آرام بالارد قاطر و اگر شما نمی توانید چیزی Smart چیزی راست و یکی دیگر از سه Mason jar کوکتل پور بیش یخ—بالارد قدیمی از مد افتاده قهوه Negroni و ورا. آنها هر دو در دسترس برای وانت همراه با جرالد را prix fixe کره ای کباب منوی غذا.

گرکیا
چستر معروف را impeccably منابع بالارد رستوران مکزیکی جدید قبل از مخلوط کوکتل برنامه که شامل کالاهای اساسی مانند margaritas (با تکیلا یا mezcal), پلمس و مکزیک قاطر و همچنین گاه به گاه فوق العاده مانند تکیلا مبتنی بر برج ثور گنج آنها قبلا ارائه شده این هفته است. همه آنها در خدمت Mason jars, و اگر شما آنها را در دیدار برگشت شما دریافت $1 شما بعد کوکتل. برای مورد نیاز خود را از وعده غذایی, افزودنی در نظر بگیرید یکی از جدید خود را به دو شخص تاکو کیت.

اوج
این خانواده پسند کوه بیکر رستوران اضافه شده است سه housemade کوکتل به آن برگر-متمرکز منو: چاودار شیک پوش سه روز آخر هفته (ساخته شده با رزماری-تزریق تکیلا و Aperol) و سرد سوار (ساخته شده با جین, خیار, نعناع, و elderflower لیکور).

چگونه به طبخ یک گرگ
Quaff “سخاوتمندانه بخش” (ما فرض می کنیم که به معنی فوق العاده boozy) margaritas negronis ها, جزیره مان هاتان و خوشمزه تر کوکتل برای رفتن در انواع اندازه ها (با شروع در $11 مجرد) خدمت در سرپوشیده mason jars.

بانوی جای
این غرب سیاتل نوار کوکتل و دودخانه در حال حاضر بطری کوکتل تخصص های موجود برای اضافه کردن به خود را کباب-تحت تاثیر غذا خانواده بسته است. گزینه های طیف وسیعی از بوربن Crusta به اسلحه N’ رزماری به StrawBarry Manilow.

مای Thaiku
عالی فینی ریج تایلندی مشترک جدید خانه تزریق کوکتل موجود در ناز کوچک Mason jars. بازگشت به شیشه به ساعت قیمت ها در سفر بعدی خود را.

ممنون
این مدرن خاورمیانه رستوران فیوژن در حال حاضر premixed صاف منحنی قاطر میلی Margaritas و میلی Manhattans در علاوه بر این به را-در-خانه کوکتل کیت های آنها ارائه شده است. آنها در دسترس برای وانت یا تحویل در عرض شش مایل شعاع تا زمانی که شما سفارش یکی از مادر خود وعده های غذایی خانواده برای رفتن با آن.

Mezcaleria اوآخاکا
پیاده روی تا در این کاپیتول هیل مکزیکی رستوران بطری خانه خود مارگاریتا و mezcal مارگاریتا با خود tacos. شما همچنین می توانید هنوز هم سفارش کیت, اگر شما ترجیح می دهم کامل بطری مشروب الکلی برای آینده احزاب است.

Mioposto
محله پیتزا زنجیره ای است که مکان در کوه بیکر, Ravenna, ادمیرال و مرسر جزیره—جدید منظقه کوکتل برنامه. آنها در حال ارائه چهار های مختلف 12-هر اونس بطری کوکتل هر کدام هرچه چهار نوشیدنی از جمله دو نوع Manhattans (بلوط-تزریق و بشکه-سن) و دو نوع negronis (به طور منظم و هر بشکه سن). شما همچنین می توانید سفارش Aperol spritz کیت که می آید با یک بطری Prosecco.

هیچ لنگر
Belltown را جیمز ریش-نامزد نوار آبجو در حال حاضر بطری نسخه کوکتل خود را در دسترس برای وانت همراه با wagyu همبرگر یا مرغ سوخاری entrees. گزینه ها عبارتند از: mezcal negronis شور افرا Manhattans و Sharpie Mustches ساخته شده با چاودار, gin, و ماورا bitters.

Oddfellows
لیندا Derschang را خشنود کاپیتول هیل امد و شد زیاد است که برای بازگشایی takeout چند هفته پیش در حال حاضر premixed, Mason jar-بسته بندی کوکتل در دسترس برای preordered وانت در کنار خود عجیب و غریب ساندویچ و سالاد نعره زدن. گزینه ها عبارتند از گریپ فروت, کولر, کمبوچا کالینز و Oddfellows.

اولمست اینه که
صاحب گرگ هولکوم و آشپز جسی الیوت از کاپیتول هیل جنوبی الهام گرفته از هنر و صنعت کوکتل بار و رستوران که باز در پایان سال گذشته در حال حاضر premixed کرافت کوکتل در آن وانت منو از جمله بزرگسالان کک (نجیب بلوط بوربن آلبالو جین Amaretto کک و لیمو bitters) گلابی mojitos نوزاد پرندگان (Absolut Elyx, Sipsmith جین, ریواس, لیکور مرکبات و دارچین demerara) خود را پیچ و تاب و منهتن و “پودینگ عکس.” اضافه کردن یک آبجو ریشه پخته-BBQ ساندویچ گوشت گاو یا ترشی-brined مرغ سوخاری, ساندویچ خود را برای تکمیل انتخاب. آنها همچنین ارائه حساسه و خونین مری کیت, کنسرو شده Sprezza کوکتل و آبجو و شراب.

مقدار زیادی از ابرها
سیچوان-الهام نقطه فروش خود را ترش نمی متاسفم کوکتل ساخته شده با چهار گل رز بوربن, آلوچه, تخم مرغ, سفید, شربت ساده و لیمو در یک برو ظرف است که شما می توانید لرزش و لذت بردن از صفحه اصلی.

راشل آبجو زنجبیل (کاپیتول هیل و دانشگاه ایجاد کرد)
راشل مارشال این هفته اعلام کرد که مغازه ها خواهد بود تعلیق سیاتل تحویل خانه به منظور تمرکز بر بازگشایی برنامه های, اما آنها هنوز هم باز برای پیاده روی وانت برای موارد از جمله نام تجاری جدید خود را premixed کوکتل growlers! وجود 32 اونس و 64 اونس گزینه (که شامل پنج یا ده کوکتل بود) با طعم از جمله مسکو قاطر و انبه مارگاریتا.

Rumba
کارائیب با مضمون کاپیتول هیل نوار, مشهور است که برای داشتن یکی از بزرگترین انتخاب های عجیب و غریب در کشور است که در حال حاضر بسته است اما شما هم اکنون می توانید خود را در رم به جلو کوکتل در خواهر خود را, رستوران, اگوا ورد کافه. را انتخاب کنید از خود Daiquiri د پلاتا (Bacardi طلا رم ساعتی لیکور زرد chartreuse و آهک) و یا مای تای (Rhum JM و جامائیکا رم orgeat نارنجی کوراسائو و آهک) که در کنار خود carne asada بشقاب یا خانواده تاکو بسته است. آنها فقط تعداد محدودی در دسترس هر هفته پس از سفارش شما قبل از آنها رفته!

قتلگاه
این انگلیسی الهام گرفته از رستوران و قصاب است اضافه شده بر روی الکل خود را انتخاب آنها بوده است ارائه آبجو growlers و شراب فروش—با کوکتل منو در دسترس برای سفارش با هر یک از آنها charcuterie صفحات سه نکته ساندویچ و یا سایر وعده های غذایی کامل. انتخاب شامل چندین خلاصه صدایی نوشیدنی مانند Pineapple Express با تکیلا صدر با مه آلود IPA یا آفتاب با جین lillet و لیمو و گل شاه پسند و قتلگاه مهره با چاودار.

Soi
کاپیتول هیل در شمال شرقی رستوران تایلندی اضافه کرده است هفت اونس بطری housemade negronis به خود و نه جذاب منو از غیر منتظره لذیذ مواد غذایی ارائه شده در آن سرخ شده ادم تنومند و بدقواره بال مرغ.

Southpaw
پاپ تنه خود را و یا نگه دارید تا سلاح های خود را و آنها را پر کنید با negronis در کوزه. نه به که ؟ پیتزا محل نیز frosé در 16 اونس ظروف 17 دلار در دسترس برای وانت و تحویل و همچنین به عنوان چهار Manhattans و negronis برای $40.

سوپر شش
Frosé و تاچر (بوربن aveze و بتها ا نعناع و مرکبات و صمیمی) به پشت در هاوایی تحت تاثیر مورد علاقه منو برای وانت و تحویل. هر دو ($18) خدمت می کنند و باید دستور داده شود با مواد غذایی, اما شما احتمالا برای سفارش دادن musubi به هر حال.

Tamari نوار
خبر خوب برای هر کسی که احساس می کند در همان راه به عنوان غنی اسمیت آیا در مورد آزمون توکی Highballs در این کاپیتول هیل izakaya: آنها در حال حاضر در دسترس در مهر و موم شده به ظروف! تند مسکو قاطر منجمد yuzu gimlets و دیگر premixed کوکتل نیز در دسترس گسترده خود takeout منو که همچنین شامل سوشی دن دن رشته فرنگی و جعبه بنتو.

Tavolata
کاپیتول هیل پاسگاه اتان و آنجلا Stowell را در رستوران ایتالیایی در حال حاضر قابل حمل تک و دونفره ($11/20 دلار) از کلاسیک margaritas negronis سیاه Manhattans و امپریال تسمه (خانه کوکتل بازیگران ارل گری-حاوی جین).

معلمان سالن
سنگین-در-این-نوستالژی کافه تریا-مواد غذایی-تاثیر گرین نوار فقط بازگشایی در این هفته ارائه takeout Mason jar نسخه از تمام تخصص خود را کوکتل مانند مقاله شماره 1 با تکیلا, گریپ فروت و چای سیاه و سفید. مطمئن شوید که از قبل تماس بگیرید و توجه داشته باشید که اضافه کردن در یک کبابی پنیر مورد نیاز مطابق با LCB قانون است.

اتحادیه سالن
محبوب والینگفورد امد و شد زیاد اتحادیه سالن است negronis و آب لیمو و گریپ فروت-بر اساس خط Bling کوکتل در دسترس برای پیشسفارش همراه با یک بشقاب مرغ سرخ شده یا باز رو مارچوبه و burrata ساندویچ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de