به کجا برای دریافت مورد علاقه ما بشقاب سیب زمینی سرخ کرده در سیاتل: تابستان سال 2020 نسخه

ملی فرانسه سرخ روز (July 13), Li المللی وودی هفتگی ویژه سرخ کردن سس همبرگر, چمن-تغذیه گاو patty با melty آمریکا و پنیر و انباشت اشیاء بدست آمده با سیب زمینی سرخ کرده و slathered در سس سرخ. بهترین بخش: امروز جولای 13, تنها, آنها, ارائه رایگان از سیب زمینی سرخ کرده با هر خرید از سرخ کردن سس همبرگر هنگامی که شما سفارش آنلاین یا تماس های آینده برای وانت. Li المللی وودی را از طریق Instagram

امروز 13 ژوئیه ملی فرانسه سرخ روز و اگر چه شما می تواند بسیار منطقی جشن توسط استنشاق هر بشقاب ترد و شور سیب زمینی در این شهر (و ما نمی گویم شما نباید ما گرفته ام این لحظه به تدوین برخی از بهترین و منحصر به فرد ترین گزینه های که شما می توانید در سیاتل در COVID بار این که آیا شما در حال سفارش بایگانی اطلاعات و یا ناهار خوری (با خیال راحت) در یک رستوران. خوانده شده در برای پیدا کردن در مورد همه آنها.

8 اونس برگر و شرکت.
مجلل برگر نقطه ارائه می دهد, Kennebec, سیب زمینی سرخ کرده و truffled سیر, سیب زمینی سرخ کرده. شما همچنین می توانید یک دنده پوتین ساخته شده با, Kennebec, سیب زمینی سرخ کرده خفه شده در خانه خود را نا مشروع و صدر با پنیر موزارلا. اضافه کردن یک تخم مرغ سرخ شده به صورت اضافی دو دلار است.
بالارد & کاپیتول هیل; موجود برای وانت و شخص ثالث تحویل

Bateau
این pommes frites در رنه اریکسون مدرن, فرانسوی, steakhouse هستند نه یک بار نه دو بار بلکه سه بار سرخ شده در پيه (رندر چربی گوشت گاو) به صورت فوق العاده crispiness.
کاپیتول هیل; موجود برای preordered یا پیاده روی تا وانت

کافه پرس
غریبه Tobias کولین-Bogue یک بار به نام کافه Presse را frites “stupefyingly” و “چهره meltingly” خوشمزه است. سیب زمینی سرخ کرده با واشنگتن سیب زمینی حنایی blanched در روغن بادام زمینی در 325 درجه سرد در ورق تابه در یک پیاده روی در یخچال و سپس حذف و دوباره سرخ شده به سفارش در 350 درجه در نتیجه بی نظیر crispiness. آنها در خدمت یک طرف “مرموزی ابریشمی و خوش طعم” مایو.
کاپیتول هیل; موجود برای وانت و شخص ثالث تحویل

کاتسو برگر
از دست ندهید tonkatsu-سبک برگر نقطه سیب زمینی سرخ شده که در دسترس هستند با چاشنی فقط نمک دریا, نوری, پودر کاری یا 12-مخلوط ادویه.
مکان های مختلف; موجود برای وانت و شخص ثالث تحویل

دید از بالا جوراب چسبون Co.
خوب آنها بیشتر خانه سیب زمینی سرخ شده از سیب زمینی سرخ کرده, اما کاپیتول هیل speakeasy لوکس اردک-چربی-سرخ شده bravas patatas که کمتر از کامل است. آنها در دسترس با سیر و زنجبیل و عسل یا با sriracha مایو یا چاشنی و اردک-fat-free with sriracha سس گوجه فرنگی برای گیاه خواران.
کاپیتول هیل; موجود برای منظقه وانت

Li المللی وودی’
شما می توانید محلی برگر مشترک دست برش سیب زمینی سرخ کرده مقداری خانه ساخته شده adriano و یا سفارش شما با یک طرف از “کرک” (یک شیب کامل میلک شیک خدمت در این سمت در یک فنجان کوچک فقط برای فرو بردن). به علاوه ویژه خود را این هفته در جشن سرخ فرانسه روز سرخ کردن سس همبرگر: یک گوشت گاو علف خوار patty با melty آمریکا و پنیر و انباشت اشیاء بدست آمده با سیب زمینی سرخ کرده و slathered در سس سرخ. و بهترین بخش: در جولای 13, آنها را با ارائه رایگان سیب زمینی سرخ کرده با هر خرید از سرخ کردن سس همبرگر هنگامی که شما سفارش آنلاین یا تماس های آینده برای وانت.
بالارد کاپیتول هیل و سفید Center; موجود برای وانت و شخص ثالث تحویل

کمی بزرگ برگر
تماشا قارچ ترد سیب زمینی سرخ کرده در این پرتلند بر اساس برگر مشترک هستند مانند سیب زمینی سرخ کرده مک دونالد با جدی ارتقا دهید. سعی کنید آنها را با کمدن تند, سس گوجه فرنگی یا سس سرخ برای فرو بردن. کاپیتول هیل; موجود برای وانت و شخص ثالث تحویل

Loretta را Northwesterner
در علاوه بر این به یک برگر است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از بهترین ها در این کشور جنوب پارک برگر مشترک همچنین ویژگی های برخی از ضخامت برش سیب زمینی سرخ شده نیز در دسترس به عنوان فلفل قرمز سیب زمینی سرخ کرده یا “ایرلندی nachos” (پر شده با پر کردن شما می خواهم در یک سیب زمینی پخته).
South Park; موجود برای ناهار خوردن در و صندلی در فضای باز

این Swinery
غرب سیاتل دلی/قصاب را “خوکی سیب زمینی سرخ کرده” دست برش داده شده و پخته شده در رندر چربی گوشت خوک و سپس پرتاب با نمک و سیر تازه و پیاز سبز. که اگر این کافی نیست شما همچنین می توانید آنها را در یک پوتین با پنیر دلمه و Swinery خانه استفاده نا مشروع گوشت خوک و یا در محبوب “خطر سیب زمینی سرخ کرده” slathered در بیکن, پنیر آبی سس بشامل.
غرب سیاتل; موجود برای وانت و شخص ثالث تحویل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de