شما لازم نیست که در عشق به جشن روز ولنتاین با این خوشمزه به دنبال کوکی ها از نانوایی نو. نانوایی نو از طریق Instagram

هنگامی که مکالمه قلب و داروخانه شکلات فقط آن را قطع نمی وجود دارد فراوانی از روز ولنتاین با مضمون غذا و نوشیدنی ویژه برای انتخاب از در کافه ها و نانوایی ها در سراسر شهرستان. ما به جمع آوری این لیست به طوری که حتی اکثر دیرنه procrastinators می توانید تهیه رفتار برای تعطیلات. برای ایده های بیشتر, چک کردن نهایی ما راهنمای که در آن به خوردن برای روز ولنتاین ما روز ولنتاین, تقویم و ما مواد غذایی و نوشیدنی تقویم.

نانوایی نو
معشوق نانوایی وعده های فراوانی از روز ولنتاین با مضمون شیرینی از جمله خانه ساخته شده شکلات و کارامل وانیلی قلب کوکی ها “گل رز در تمام طول روز” (شیر شکلات و موس با تمشک رز gelée مرکز در یک هل کماج شیرینی خشک با لعاب شکلات و شیرینی گلبرگ گل سرخ) و “ساکورا” (وانیل و شکوفه های گیلاس bavarois لایه بین limoncello خیس, لیمو, کیک شیفون با کره کاکائو) و “آفرودیت” (لیمو fromage بلان موس با, تمشک, توت فرنگی gelée, توت فرنگی-خار لیمو نوعی پارچه ابریشمی لعاب, توت فرنگی, تمشک coulis مینی madeleines و گلبرگ های گل رز), یک شکلات, تمشک, موس گنبد و کوکی ها قند و شکر در شباهت از لودگی مکالمه قلب و عشق ،

بوق Boop بیگل
تعجب بیگل عاشق در زندگی خود را با یک قلب به شکل نان شیرینی حلقوی, آماده به slathered با مورد علاقه خود را schmear و پر کردن. سفارش ظهر روز شنبه, مارس 12 برای وانت در غرب سیاتل در فوریه 13 یا 14.

مخروط & Steiner
این محلی general store شما پوشش داده شده با انواع بسته های پرداخت ادای احترام به کلاسیک گروههای راک: the Beatles-الهام گرفته از “همه شما نیاز دارید این است که…” با راینر پسر قد بلند نیم کیلو مالت توپ و نیومن خود دارچین خوشبوکننده; سنگ نورد ادای احترام “فنجان محبت” با یک بطری مونته Gravet آناناس تازه دسته گل و نیم پوند از روز ولنتاین آب نبات و Led Zeppelin-ارجاع “Whole Lotta Love,”با Vandori Prosecco یک دوجین تازه گل رز قرمز, جزیره, رفتار کره بادام زمینی نیش و نیم پوند از روز ولنتاین آب نبات بسته بندی شده در یک مخروط & Steiner شراب حمل و نقل کردن.

کوکی ضد
وگان بستنی فروشی و نانوایی مناقصه وداع در پایان ماه اما شما هنوز هم می توانید آنها را در پرداخت بازدید قبل از آنها رفته خود را امتحان کنید “Pigzookie” (یک را در “pizookie” یک پیتزا-شیرینی دسر نکردم رستوران های زنجیره ای BJ). برای روز ولنتاین هر یک خواهد آمد مزین با یک پیام سفارشی از انتخاب شما (آنها نشان می دهد “بهترین تاریخ تا کنون” یا “عشق بدبو” بسته به خلق و خوی خود را). 1 دلار برای هر خرید را به خوک صلح پناهگاه. آنها همچنین باید به شکل قلب کماج کوکی ها.

کیک رویال
سیاتل قدیمی ترین cupcakery است که همه را برای روز ولنتاین: فصلی خود را طعم شامل توت ماسکارپونه (نارگیل کیک با توت ماسکارپونه رویه خامهای کیک یا شیرینی و شکلات سفید پوست) شکلات غوطه ور توت فرنگی (یک نوعی کیک کوچک شکلات با شکلات پوسته سخت تحت پوشش توت فرنگی با رویه خامهای کیک یا شیرینی و یک خشک توت فرنگی), گیلاس کیک پنیر شکلات نوعی کیک کوچک (یک نوعی کیک کوچک شکلات نکردم با گیلاس و صدر با پوشش پنیر خامه ای و شکلات, sprinkles و یک گیلاس) و Smokie Oakie قدیمی از مد افتاده نوعی کیک کوچک (یک پرتقال رایحه وانیل نوعی کیک کوچک با دودی ویسکی افرا گراوند, Luxardo گیلاس و پرتقال). به علاوه Deathcake کشنده trifecta دریا-شور “شکلات انحطاط” نوعی کیک کوچک رویال برنده جایزه کیک شکلات و Stumptown اسپرسو ganache شامل تئو شکلات برای روز ولنتاین فصل و در دسترس در یک گلوتن-نسخه رایگان است. (گذشته غریبه نویسنده مگان Seling مستند به Deathcake مرگبار قدرت در سال های گذشته.) کیک رویال نشان می دهد گرم شدن آن و حفر با یک قاشق.

به طور کلی گراز دریایی دونات
رنه اریکسون روشن, دوست داشتنی, فروشگاه doughnut گرفتن در روز ولنتاین با خود کاستارد وانیلی دونات آراسته خود مکالمه قلب (نابودسازی با پیام های سفارشی مانند “نهنگ شما بود من ؟” و “عشق شما اسپرسو”).

سلام رابین
انتقال محبت خود را با شیرینی به شکل قلب کوکی ها قند و شکر مات شبیه به گفتگو دل با پیام مانند “عیار پای” “شما برو دختر بچه” و “معدن باشد.” آنها همچنین باید یک red velvet, شیرینی پر شده با پنیر خامه ای رویه خامهای کیک یا شیرینی.

کیک داغ
لحن سیل از شنگول طلا و جواهر تبلیغات و جشن روز با یک نوع متفاوت از “کلمه پینکی”—طلا-پیچیده “bling blings” (کیک داغ’, ارگانیک, خانه ساخته شده و نسخه ای از میزبان دینگ دونگ) در دسترس از طریق ولنتاین روز آخر هفته. شما و تاریخ شما می توانید به اشتراک گذاری یک شکلات رز کرک وگان لرزش ساخته شده با Frankie & Jo بستنی با دو نی.

Lady M
سفر پاپ آپ مشهور برای امضای خود کرپ کیک (“بیست و کاغذ-نازک دستباف کوکوی ظرافت لایه با اثیری, نور, شیرینی کرم بالا به آرامی کاراملی تا طلایی”) خواهد هاوک خود شیرینی در امضا خود را سبز, چای ارل گری طعم و همچنین به عنوان یک ویژه “framboise au chocolat قلب” (تمشک و شکلات) عطر و طعم برای روز ولنتاین. به صورت جداگانه اندازه framboise قلب در دسترس خواهد بود و همچنین. همه کیک در دسترس برای قبل از سفارش برای انتخاب بین فوریه 12-14.

بانوی یام
برای ولنتاین روز macaron maven است شامل طعم فوریه طعم Burnin’ عشق (قرمز Hots دارچین آب نبات) و ساعتیدر کنار سه رمانتیک زمستان طعم: شکر کوکی, Amarena گیلاس شکلات تیرهو Amaretto افزایش یافت.

لو Panier
پایک جای خود را به سبک فرانسوی نانوایی انواع درمان برای تعطیلات از جمله شکلات غوطه ور کوکی قلب, گل رز, macarons, heart-shaped, brioche پر از تمشک را حفظ و یک نسخه از خود را امضا Joan of Arc دسر (نور موس شکلات لایه بادام نوعی کیک میوه دار و پوشش داده شده با شکلات تراشه) صدر با قلب.

اصلی پخت شرکت
که نمی خواهم به شگفت زده می شود با یک “درمان box” پر از کوکی ها از جمله یک مینی کیک تولد شیرینی خشک, red velvet, کوکی ها توت فرنگی و کرم بیسکویت و شکلات یکجور دوربین عکاسی کوکی ها ؟ کوکی فروشگاه همچنین دارای روز ولنتاین کوکی کیک آراسته با sprinkles در و مکالمه قلب. سفارشات برای هر دو باید با امروز 11 فوریه.

Macrina نانوایی
قدیمی سیاتل نانوایی های زنجیره ای خود را منتشر کرده است روز ولنتاین منو در دسترس از طریق فوریه 16. رفتار شامل شکلات رز gianduja, “Eros کیک” (فاقد گلوتن فندق torta لایه با mocha موس و خالدار مرنگ و مات با اسپرسو گراوند), mini, شکلات, تمشک, کیک, مینی توت فرنگی لوبیا وانیل کیک پنیر “کوپید نوعی کیک کوچک” (کیک قرمز مخملی با لوبیا وانیل شیرینی کرم و صدر با کرم کره و شکر و تمشک و یک sugared گلبرگ رز) شکلات, گیلاس, بادام, قلب, نان ویفر شکلات و آلبالو و گیلاس کماج کوکی ها و به شکل قلب روز ولنتاین کوکی ها.

توانا-O دونات
اگر شما می خواهم به تعجب کسی که ترجیح خمیر سرخ شده به گل آنها نیز باید دونات دسته در دسترس برای قبل از سفارش از طریق 5 بعد از ظهر در فوریه 13 برای انتخاب کنید تا در روز ولنتاین در سبز دریاچه و 2 و مکان است.

مطرح دونات
منطقه مرکزی فروشگاه doughnut فوریه طعم شامل یک شکلات, تمشک, خرد, نوار, red velvet, کوکی ها و کرم توت فرنگی mochi قهوه crullers (جمعه ها فقط), همه چیز بیگل (شنبه) و لیمو نوعی کیک میوه دار (روزهای یکشنبه ،

نمک و نی
هر ماه فوریه به افتخار روز ولنتاین پرتلند بر اساس صنعتگر یخ لبنیاتی می پردازد ادای احترام به محلی شکلات سازان با خود فصلی طعم برای خود wood work industres سری. در این سال خود را محدود به زمان خلاقیت عبارتند از: Fran را بادام شمش طلایک عطر با الهام از یک بستنی خانگی که chocolatier Fran بیگلو دوستان مورد استفاده قرار گیرد را برای او در ’80s, این برنامه شامل یک شور وانیل پایه کارامل و شکلات چرخش و Fran را بادام شمش طلا قطعات; Theo شکلاتی کره بادام زمینی و ژلهشکلات کره بادام زمینی بستنی با مربای تمشک و تئو شکلات تیره کره بادام زمینی فنجان; نقاشی با آبرنگ روی گچ تیره شکلات شیر جو, گیاهی و لبنی-شکلات شربت ساخته شده با نقاشی با آبرنگ روی گچ است جمهوری دومینیکن Oko کریب جو شیر و شکر و نمک; Forte را با شکلات سفید, لیمو, فلفل,لیمو, فلفل, بستنی با تکه های Forte شکلات را امضا لیمو و فلفل نوار; و فتنه قهوه شکلات و شور کرکیک قهوه اسپرسو بستنی ساخته شده با فتنه قهوه و شکلات به آرامی شور باد صبا کرک.

سیاتل شرکت شکلات
این زن محلی متعلق به و زنان-led شیرینی های شرکت پرده برداری کرد روز ولنتاین ترافل نوار مجموعه با trifecta از طعم: درخشان حساسه تیره شکلات ترافل بار با نکات پرتقال و آبمیوه های جاسازی شده با گردانندگان سایت آب نبات به صورت جوشان اثر; شور + بادام زمینی, شکلات تیره با نوار نکات تنومند و نوزاد, کیک, شیر, شکلات ترافل با نوار قرمز پولک meltaway مرکز. نیز وجود دارد رومئو و ژولیت جعبه به شکل قلب جعبه با مجموعه ای از قارچ در طعم شور بادام, تاریک, نمک دریا, تافی, شاه توت, Creme, صورتی, شامپانی تاکویلا فندق, شکلات شامپاین و سن ژوئن نمک دریا. شرکت jcoco خط نیز دارای یک تیره مجموعه جعبه هدیه با سه طعم: Boharat خاورمیانه ادویه (شکلات تیره با سیاه دانه فلفل, زیره, دارچین و میخک) سیاه انجیر پسته و 80% شکلات تیره.

شکر نانوایی
این شیرینی محلی تن از روز ولنتاین با مضمون کوکی ها با پیام ها را با توجه به طیف وسیعی از نگرش های مربوط به تعطیلات از “thank u بعدی” و “پیتزا 4eva” به “will you be my Valentine?”

تئو شکلات
گرینوود آلی و تجارت منصفانه کارخانه شکلات انواع محدود ولنتاین رفتار از جمله میله در شور و شیرین بیان سیاه و سفید (70% شکلات تیره با نمک دریا و شیرین بیان سیاه و سفید) و گیلاس نوزاد (45% شیر شکلات) limited-edition هشت قطعه “شیرینی مجموعه” به نام عشق عشق است مجموعه ای از یک دوجین کارامل و یک جعبه هدیه به نام “عشق شیرین” که شامل کارامل دو میله کره بادام زمینی و ژله فنجان و قهوه و فنجان کرم.

کاپ کیک
لذیذ کیک و شیرینی به مقدار زیادی از جشن رفتار از جمله گل سرخ کیک با Valrhona کیک شکلاتی و یک چرخش قرمز گراوند (پیشنهاد برای “لیسانس باغ و آلیس در سرزمین عجایب احزاب”), تاریک, شکلات, تمشک, کیک با تمشک گراوند و تلخ و شیرین بلژیک ganache شکلات یک “Lovefetti” نوعی کیک کوچک (ولنتاین را در امضا با نام تجاری “Yumfetti” نوعی کیک کوچک decked با مکالمه قلب آب نبات پوشش داده شده با شکلات توپ lovefetti sprinkles در و مات سیرک حیوانات کوکی), و بیشتر-است-بیشتر “Love Potion No. 9” نوعی کیک کوچک (قرمز و صورتی funfetti کیک با کرم کره وانیلی شکلات تحت پوشش توت فرنگی macaron, قرمز, اب نبات چوبی, ویفر, کوکی, غوطه ور در زرق و برق, باد صبا, مرنگ, بوسه, سفید, شکلات غوطه ور شور داستد با آب نبات قلب سیرک حیوانات کوکی ها شیرینی و مجموعه ای از رنگ های قرمز و صورتی ولنتاین آب نبات). این فروشگاه همچنین دارای macarons در قرمز مخملی شکلات تحت پوشش توت فرنگی و تمشک شامپاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im