پادشاه برای یک روز: نانوایی نو را glitzy New Orleans-سبک کیک مناسب برای یک سلطنتی. نانوایی نو از طریق Instagram

اغلب آراسته با رنگی رنگی قندها و مردی Gras دانه پادشاه کیک (یا فرانسوی خود همتای galette des rois) یک سنت کلاسیک مارک دوره از زیاده روی می آید که قبل از روزه. اگر شما خوش شانس مهمان که می شود یک تکه تعبیه شده با نمادین دزدکی وزیر جلی کار شما تاج سلطنتی برای یک روز. (گرفتن ؟ شما وظیفه دارید با میزبانی حزب سال بعد.) اگر شما می خواهم به دنبال جشن شیرینی ما وارد این مکان در شهر و خدمت به آن را در زیر. برای ایده های بیشتر در چک لیست ما را از مواد غذایی و نوشیدنی فوق العاده را امتحان کنید در فوریه, ما, مردی گراس, تقویم و ما مواد غذایی و نوشیدنی تقویم.

توجه: در دسترس بودن ممکن است متفاوت باشد—تماس های آینده به بررسی کنید!

Amandine نانوایی
سارا Naftaly فرانسه نانوایی در کاپیتول هیل ارائه می دهد یک نیواورلئان به سبک پادشاه کیک drizzled با بنفش و سبز و شکر و تخم مرغ و decked با بادام و پودر شکر.
کاپیتول هیل

نانوایی نو
محترم نانوایی-جمعیت مورد علاقه پادشاه کیک ساخته شده با روکش brioche خمیر و نورد با سیب و کشمش است festooned با طلا و بنفش قند است و در حال حاضر در دسترس با برش یا کل کیک (تمام آنهایی که دانه!). هر دو ارائه در دسترس هستند از طریق پنج شنبه, مارس 25. آنها شناخته شده برای فروش به سرعت پس از دریافت وجود دارد در اوایل. قبل از دستور نیز استقبال می شود—شما می توانید با تماس با فروشگاه از انتخاب خود را حداقل 48 ساعت قبل رزرو پخته محصولات برای انتخاب کنید تا. ابتدا در روز سه شنبه, فوریه 11, آنها را نیز سرخ کنید تا بدون paçzki (لهستانی دوناتها به طور سنتی برای مردی Gras) پر شده با شکلات و وانیل و لوبیا تمشک و لیمو و توت فرنگی و کرم کارامل اپل در هر سه مکان خود را.
مکان های مختلف

لو Panier
فرانسه patisserie را galette des roisکه می آید مجهز به ریگال تاج طلا برای یک خوش شانس مهمان به پوشیدن می تواند درخواست از طریق دستور ویژه تا چهار شنبه, مارس 25.
مرکز شهر

پتیت Pierre نانوایی
ماگنولیا فرانسه نانوایی/کافه را classic New Orleans-سبک پادشاه کیک با دارچین brioche صدر با شکر و حاوی یک کودک عیسی مسیح مجسمه سفالین رنگی در دسترس برای قبل از سفارش درخواست.
ماگنولیا

شکر نانوایی
این شیرینی محلی باعث می شود پادشاه کیک با brioche خمیر و انتخاب بوربن گردو یا وانیل, پنیر خامه ای پر بخور با برخی از جشن beads. آنها در دسترس برای قبل از سفارش به عنوان یک کل کیک را از طریق چهار شنبه, مارس 25 و با برش در پنج شنبه ها و جمعه ها از 14 فوریه تا مارس 25.
مکان های مختلف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im