که در آن به جشن روز جهش

Category: سیاتل

جهش (یا سقوط) به آخرین روز از ماه فوریه در Cherdonna Shinatra را سخت نقدی کاباره. کریستوفر Frizzelle

با تشکر از ژولیوس سزار که اختراع جهش روز در 45 سال پیش از میلاد به اطمینان حاصل شود که رومی تقویم باقی می ماند در خط با چرخش زمین به دور خورشید, این, مارس فوق العاده را دریافت کنید 24 ساعت یش ، برای کمک به شما را بیشتر از آن ما گرد کرده ام تا تمام رویدادهای خاص است که جشن یک بار در هر چهار سال مناسبت در روز شنبه, فوریه 29 (هر چند وجود دارد همچنین بسیاری از رویدادهای دیگر در جهش در شب!), از Boylston/دانشگاه هاروارد جهش روز 2020 میخانه خزیدن به یام اضافی بعد به فوق العاده. دیدن همه آنها را زیر و ما جهش روز تقویم است.

جامعه

جهش ویژه روز
هنگامی که شما خرید سه استاندارد-بلیط پذیرش به کلمبیا مرکز 73-طبقه رصدخانه در روز جهش شما یک چهارم رایگان. شما همچنین می توانید یک بلیط رایگان اگر مارس 29 روز تولد شما است (خوشحال هفتم تولد, اوایل’90s babies!).
آسمان نمای رصدخانه (مرکز شهر)

مواد غذایی و نوشیدنی

Boylston/دانشگاه هاروارد جهش روز 2020 میخانه خزیدن
تپه قیف می توانید لذت بردن از غذا و نوشیدنی ویژه در اطراف جهش ساعت در روز در Redhook Brewlab, زندگی در مریخ, بیل خاموش برادوی, لیندا میخانه و نمک و نی.
مکان های مختلف (کاپیتول هیل)

شکسته بار در روز – جهش روز Edition
گاهی اوقات تئو میله شکلات شکست به قطعات ریز اما شما می توانید انتخاب کنید تا قطعات در این رویداد که در آن خرد خرده ریز فروش برای $10 پوند. برای اولین بار 10 نفر در خط را نیز دریافت دو میله از تئو جدیدترین طعم (PB&J و قهوه و کرم فنجان) به علاوه یک تئو لیوان.
تئو شکلات (Fremont)

PSB, بستنی مهمانی خانه
یک روز اضافی حکم اضافی دسر در اینجا ارائه شده توسط Full Tilt بستنی در قالب یک وگان marionberry با طعم شکلات چرخش.
Delridge مواد غذایی Co-op (غرب سیاتل)

یک روز اضافی به فوق العاده!
Macaron maven بانوی یام شما را دعوت به صرف اضافی بعد از ماه بودن “فوق العاده زیاده افسانه دادن و مهربان” با کشیدن ملکه یکنوع بازی شبیه لوتو به میزبانی DonnaTella HoweHowe و دانه ملکه الهام از حیوانات آبرنگ پرتره از مهمانان توسط Taeuber گروه تئاتر و سفارشی بستنی و نوشیدنی (موجود در پیشگام مربع محل تنها). ده درصد از همه macaron فروش در همه نقاط برای روز بهره مند خواهد شد سیاتل جامعه انسانی.
بانوی یام (پایونیر مربع)

جهش حزب روز در دریچه گاز کامل
پرتاب $2 پیش نویس در تمام طول روز در روز است که تنها تعداد اگر شما می خواهید آن را به.
دریچه گاز کامل بطری (Georgetown)

جهش به مارس مزه کردن شراب
طعم شراب از مناسب به نام wineries گوزن جهش و سایه های بلند Vintners (دومی از آن ارائه خواهد شد شاعران جهش Reisling).
Esquin شراب تجار (Georgetown)

سال کبیسه فند پارتی
یکی دیگر از قابلمه گرم پنیر. در این فند, پارتی, شیب چیزهای خوشمزه به مالیات بر ارزش افزوده از melty fromage و جرعه شراب از یک منوی خاص.
AniChe زیرزمینهای (آندروود)

مید برای جهش روز!
هرگز سعی مید? در روز جهش شما واقعا چیزی برای از دست دادن.
آقای ب مید (Sodo)

موسیقی

ماه تاریخ سیاه و سال کبیسه حزب روز
جشن یک روز از ماه تاریخ سیاه با دی جی شان ملک و فانک پدر.
حیاط خلوت (کلمبیا)

Gabe the کودک – سال کبیسه, پارتی
صرف سه ساعت خود را بیهوده در شب به خانه می تپد با ونزوئلا American DJ گیب این کودک به همراه مردم محلی فریدا K Ennelyn و Alex Michael.
کانتور (پایونیر مربع)

جهش روز Revue
این بار هر چهار سال revue را از ویژگی های اجرای برنامه های موسیقی دو نفری بین المللی عاشقان آکوستیک لباس نیمه Rushmore خواننده و ترانه سرا ایامون Ra و اسپیسی پاپ باند اکو دره.
کافه مسابقه (دانشگاه منطقه)

MarchFourth مهمان
یک گروه 20 نفره از نوازندگان stilt-واکر آکروبات و رقصندگان را به ارمغان خواهد آورد خود را در سیرک سفر به سیاتل ساخته شده است و حتی بیشتر هیجان انگیز توسط این واقعیت است که این روز معمولا وجود ندارد.
Neumos (کاپیتول هیل)

TrainCarHouseParty: Rave to the Grave! یک سال کبیسه نسخه!
شیار به مربا با دی جی جیمسون فقط, Jon Lee تونی ثانیه Geod و ملتن.
Orient Express (Sodo)

عملکرد

Cherdonna را سخت نقدی کاباره: سال کبیسه چیزهای بی اهمیت شب جمع آوری کمک!
خود را صرف ارزش اضافی در زمان پاسخ به سوالات چیزهای بی اهمیت با کشیدن بازیگر رقصنده طراح رقص و “به طور کلی سرگرم کننده دیوانه” (تعقیب می سوزد) Cherdonna Shinatra. این جهش روز جمع آوری کمک همراه با کوکتل تخصص و جوایز سرگرم کننده.
استودیو زمان (کاپیتول هیل)

خرید

جهش بازار روز
فروشگاه هنر و لباس و طلا و جواهر و بیشتر به صورت محلی ساخته شده کالا در تاکوما رستوران پاسیو. شما نمی توانید یک فرصت مثل این دوباره تا 2024.
این Alleycat پاسیو & Lounge (تاکوما)

عشق در بازار
بسته به عنوان بسیاری از فعالیت های خود را به روز جهش که ممکن است با رفتن بر روی یک نقاشی دیواری شکار لاشخور, ساخت صنایع دستی با هنرمندان محلی, حلق آویز کردن با محلی کشیدن ملکه سیلویا O’Stayformore رفتن در یک زیرزمینی جدید تور و نوشیدن شراب.
پایک بازار (مرکز شهر)

ورزش و تفریح

روز اضافی 5K
اگر شما می خواهید به صرف روز اضافی به عنوان مسئولانه که ممکن است انتخاب کردن برای این 5K یا یک مایل سرگرم کننده اجرا در سراسر Green Lake.
Green Lake Park

سال کبیسه 5K
اجرای یک تخت البته از طریق Auburn را Roegner پارک به بستن این تمدید در ماه است.
Roegner پارک (Auburn)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de