که در آن به خرید محلی تولید لبنیات و گوشت در حالی که سیاتل بازارهای کشاورزان در حال بسته

بهشت هیل مقررات بوکس تا شربت خانه محصولات اساسی مانند نان تازه و تخم مرغ و ترشی جدید خود را هشت هفته برنامه اشتراک. بهشت هیل مقررات از طریق Instagram

اگر شما در حال عزاداری از بسته شدن موقت خود را در محله بازار کشاورزان و هفتگی خود را معامله گر جو اجرا برگ چیزی به دلخواه شما باید گزینه. چندین مزارع در واشنگتن در حال کمک به شما در گرفتن دست خود را در تامین هوای تازه و تولید—گوشت و فراورده های لبنی در برخی از موارد از طریق جامعه-حمایت کشاورزی (CSA) جعبه که مبتنی بر اشتراک بسته است که اجازه می دهد تا کشاورزان به فروش سهام خود را تولید کند. ما گرد کرده ام تا برخی از برنامه های قابل توجه است که در حال حاضر عامل—به علاوه آنهایی که در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای تابستان—برای وعده غذایی خود را برنامه ریزی و معقول-وعده نیاز دارد. ما همچنین شامل بازار و eateries فروش محلی مقررات است که شما می توانید سفارش جلوتر از زمان (مانند بهشت هیل مقررات جدید به اشتراک جعبه و دکان قصابی موارد از باران سایه گوشت). یکی دیگر از راه به حمایت های مورد علاقه خود را در بازار purveyors? کمک به کشاورز خوب صندوق کمک می کند که کاهش ضرر و زیان مالی برای مزارع کوچک در واشنگتن است.

رستوران-حمایت CSA و تولید جعبه

Canlis
در علاوه بر این به نورد از وعده های غذایی خانواده و بطری مشروب الکلی برای تحویل خوب ناهار خوری موسسه است همچنین آوردن یک جامد عرضه محلی نعمت به گوشت و شير خواران. هر جعبه موجود به منظور بارگیری در این هفته شامل یک نسیم دریا مزرعه مرغ دو اولسون مزارع گوشت خوک لغو احکام صادره ی یک دوجین تخم مرغ تازه, یک شیشه Samish خلیج ماست و دانش سطحی از تولید از رستوران های مورد علاقه مزارع.

بهشت هیل مقررات
یکی از عدن تپه مقررات جدید هشت هفته اشتراک جعبه است یک بسته از اساسی شربت خانه که شامل نان تازه, دسر ترشی چیز چاشنی تخم مرغ و محصولات تازه از برخی از تامین کنندگان خود را. بدون تماس بگیرید تحویل در دسترس است برای چند دلار اضافی.

هیچکاک
برندان مک گیل محلی/پایدار/ارگانیک/و غیره. باین بریدج ایسلند رستوران ارائه یک ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از کالاها در 100 دلار در هشت هفته (یا هفته ای دوبار) اشتراک. شما می توانید انتخاب کنید تا خود را Kitsap/شبه جزیره المپیک-منابع تولید خشک سالمندان گوشت ترشی و چاشنی ها و مانند آن در نوار هیچکاک در بینبریج یا پنینو Taglio در جورج تاون.

لندن هواپیما
دوست داشتنی روح لندن هواپیما دارای یک برنامه هفتگی به نام و فریزر که معمولا در اواسط ماه ژوئن است اما در حال حاضر در حال ارائه در چهار هفته یا یک هفته و اساس شروع آوریل 17. هر جعبه شامل تولید از محلی ریشه مزرعه همراه با سرپرستی انتخاب شراب و شیرینی.

مزرعه خاص CSA جعبه

در حال حاضر در دسترس

دایره کامل
وعده یک “منطقه ای فضل از سبزیجات ساخته شده شیرین با کمی میوه” این North Bend, مزرعه ارائه می دهد سه هفته و یا هفته ای دوبار جعبه: یک مخلوط میوه و گیاهی شماره (محبوب ترین گزینه) سنتی CSA (اصلی خود را در جعبه) و آلی snack pack (مجموعه ای از “easy-to-eat” همه چیز).

قاشق پر مزرعه
قاشق پر را CSA برنامه های تحویل داده شده در هفته ای دوبار یا ماهانه, اما آنها pay-as-you-go با هر یک از جعبه بیرون آمدن به حدود 45 دلار. زمستان خود را در جعبه شامل گوشت گاو علف خوار قطع چگونه شما می خواهم به علاوه مرتع تخم مرغ به عنوان add-ons. اگر شما می خواهید سبزیجات شما می خواهید به ثبت نام برای تابستان خود برنامه. اگر کد پستی خود را است 98122, 98112 یا 98102 شما واجد شرایط برای تحویل خانه. در غیر این صورت شما می توانید انتخاب کنید تا سفارش خود را در glassybaby در Madrona.

تنگ, 5, مزرعه
بالارد مزرعه در حال اجرا است یک pop-up شامل محصولات مختلف از مزارع محلی با دستورات موجود برای منظقه وانت. هفتگی خود اشتراک شروع می شود در $50 با گزینه اضافه کردن به عنوان بسیاری از اضافی به عنوان شما می خواهم.

پیشسفارش برای بهار/تابستان

خانه رعیتی آلی
این پولسبو عملیات 2020 CSA اجرا می شود از مارس 7 به 1 اکتبر و در محدوده کوچک (25 دلار در هر هفته) متوسط (30 دلار در هر هفته) تا بزرگ (40 دلار در هر هفته). آنها همچنین پیشنهاد در طول سال یکی کردن سفارشات در دسترس برای تحویل (یا وانت شما اتفاق می افتد به زندگی در نورث کریک) از طریق فروشگاه آنلاین خود را.

Helsing اتصال مزارع
همراه خود را با استاندارد نخود فرنگی و هویج روچستر 35 هکتار Helsing اتصال مزارع مشتری جلب کردن برخی از غیر معمول تر ارائه خواهم bulbing رازیانه escarole, فرانسوی, فیله لوبیا radicchio, ایتالیایی, کدو سبز و 10 انواع خوراک کاهو. 20-هفته CSA برنامه (شروع می شود که در ماه ژوئن) بازده تن از انواع مختلف اعم از “مینی سهم” بازده شش تا هفت مورد در هر هفته به یک “سرخپوشان به اشتراک گذاری” برای ضربه زننده خانواده ها از دو یا سه. آنها همچنین باید یک مزرعه ایستاده در حال حاضر با شیرین چغندر تره فرنگی و کلم پیچ raab که روزانه از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر

شاد و خرم, دختر مزرعه
اگر شما مزه بحران تازه تربچه اما باید تعهد مسائل و خرم دختر ممکن است برای شما. پس از 300 دلار خرید خود را 25-هفته اشتراک (شروع می شود که در اواخر ماه مه) اجازه می دهد تا شما را به انتخاب کنید که چگونه بسیاری از شما می خواهید هر هفته به نوعی مانند یک حساب بانکی. پنج هکتار گل و مزرعه سبزیجات دارای مقدار زیادی از را انتخاب کنید از جمله کدو و گوجه فرنگی و نخود ضربه محکم و ناگهانی و آنها خود را گسترش وانت سایت شامل Mt. بیکر, Wallingford, Central منطقه و سیاتل Bouldering پروژه.

کمی بزرگ مزرعه
شروع در اواخر ماه مه این “سالاد-محور” المپیا مزرعه ایجاد آن پنج به هفت مورد جعبه (در دسترس در 10 یا 20-هفته اشتراک است که شما می توانید انتخاب کنید تا از غرب سیاتل و ملکه آن بازارهای کشاورزان) در اطراف کالاهای اساسی مانند کودک منداب, اسفناج, microgreens و سر کاهو. نگاه به جلو به دیگر رفتار های تابستان مانند ضربه محکم و ناگهانی قند و نخود فرنگی و هویج و تربچه و چغندر و وعده خیار.

محلی ریشه در مزرعه
اگر شما خورده ام سبزیجات در ل’oursin Homer Spinasse Vif, Salare, Juicebox یا لندن هواپیما (به نام چند) آنها به احتمال زیاد از این خانواده اجرا اسناکوالمی دره مزرعه. خوش شانس برای شما, آنها تمدید تابستان خود را CSA اشتراک مهلت—شروع می شود که در ماه ژوئن و ساعت فقط در تحت استاندارد CSA جعبه با هفت تا ده آیتم ها در هر هفته—به 15 آوریل است. آنها همچنین باید یک مزرعه باز در طول سال برای کسانی که زندگی می کنند در دووال.

لاغر, زن سبک و جلف مزارع
با شروع در ماه ژوئن اعضای توانید انتخاب کنید از 18 هفته سهم 10 هفته ساخت خود به اشتراک بگذارید و یا یک میوه به اشتراک گذاری از تن. ورنون مزرعه.

Tonnemaker دره مزرعه
این شهرستان سلطنتی مزرعه ارائه شده است CSA جعبه برای بیش از 10 سال و در حال حاضر در حال حاضر ویژگی های میوه گیاهی و گل بسته نرم افزاری. خود را در سال 2020 شروع فصل در تاریخ 7 ژوئیه و اجرا می شود از طریق اکتبر.

همچنین چک کردن:

بالارد بازار کشاورزان خریدار منبع یابی راهنمای

محله بازارهای کشاورزان در مزرعه و باغ به منظور وانت و خرید سایت

محله بازارهای کشاورزان خریدار منبع یابی راهنمای

کشت داد این گیاه خوراکی فروش (مه 1-5 رویداد)
کشت داد در حال حرکت است سالانه آن گیاه خوراکی فروش آنلاین به خدمت خود را قرنطینه بهار باغبانی نیاز دارد. شما قادر خواهید بود به فهرست انتخاب و سفارش آنها برای وانت در راینر, ساحل, Urban Farm & تالاب.

دیگر اماکن به محلی مقررات

Addo
انبار کردن محصولات خشک, سس و ادویه جات ترشی جات و شربت خانه آیتم های که شما گذشته شما را از طریق این دوره قرنطینه. شما می توانید آنها را انتخاب کنید تا در فرد در روزهای یکشنبه و یا آنها را تحویل داده است.

باقلا جعبه
این قهوه تحویل سرویس اهدای 5 دلار هر اشتراک و جعبه هدیه به همراه 2 $در هر کیسه قهوه به تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق. آنها همچنین ارائه 15% تخفیف برای تمام ما قهوه را با یک کد در وب سایت خود. اگر شما را انتخاب کنید اشتراک شما می توانید فیلتر با فرکانس و مقدار.

Beast & ساطور
کوین اسمیت انگلیسی-تحت تاثیر قرار قصاب فروشگاه بسته شده است آن, آشپزخانه, اما هنوز هم فروش گوشت از مزارع محلی.

بن نان Pop-Up
بن کمپبل سر بیکر برای شوخی را به لینک خود نان pop-up با Willmott شبح منظقه takeout برنامه. یک دلار از هر قرص نان را به سیاتل مهمان نوازی صندوق اضطراری.

مخروط & Steiner
شما هنوز هم می توانید غذاهای محلی, گل, قهوه, کمبوچا و آبجو از این بازار را در کاپیتول هیل و پیشگام مربع مکان های در دسترس برای وانت یا تحویل.

شرق لنگر غذاهای دریایی
این Madrona غذاهای دریایی بازار و تخصص فروشگاه مواد غذایی است که هنوز هم در اینجا برای همه تازه و ماهی و ماکارونی ، آنها تماس بگیرید برای پیدا کردن گرفتن روز و چرخش به انتخاب کنید تا سفارش شما.

هومر
لوگان کاکس مدیترانه و خاورمیانه الهام گرفته از رستوران ارائه شده است, در علاوه بر این به takeout ناهار و شام, شربت خانه, کالاهای اساسی مانند, حموس, گرانولی را کنار بگذارید, cookie dough, زیتون, نان پیتا و خمیر ترش.

L’Oursin
منطقه مرکزی رستوران فرانسوی و شراب نوار به طور موقت تبدیل به شراب و مواد غذایی در بازار. توقف در از 11 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه برای موارد مانند اردک confit, raclette مک و پنیر, à la carte سبزیجات و گوشت و مقدار زیادی از شراب.

آقای غرب
دانشگاه منطقه پاسگاه از بار و کافه تبدیل شده به یک “ضروری محله bodega در” به رفتن و قهوه و غذا و شربت خانه اقلام است.

Pike Place Market
پایک محل دارای یک نقشه دستی و لیست نشان می دهد که از آن قصاب مغازه های نانوایی و تولید غرفه باز برای وانت. DeLaurenti تخصصی محصولات غذایی و شراب, پایک محل بازار ماهی و Sosio میوه & تولید را کاهش دهد. برای امیزش کالا از بازار, بررسی مزه سیاتل هفتگی جعبه.

Salumi
Salumi را سالامی و گوشت درمان آنلاین در دسترس هستند در حالی که درهای خود را بسته است. اگر شما می خواهید برخی از انواع, شما ممکن است خود را برای $50 نمونه بسته که شامل چهار پنج اونس سلامی چوب در طعم مانند molé با کاکائو و دارچین و Agrumi با پرتقال و هل.

باران سایه گوشت
در ملرس بازار قصاب است به طور آهسته از تخفیف ویژه در واشنگتن مطرح گوشت در قرنطینه.

San Fermo
بالارد رستوران ایتالیایی است و از مد افتاده یک شنبه pop-up بازار در آن قرن 19 حفاری که در آن شما می توانید انتخاب کنید تا پخت و پز مقررات بطری شراب و antipasti هنگامی که شما تماس های آینده بین 12-4 بعد از ظهر روز قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de