که در آن و زمانی که برای تماشای امشب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس

لس آنجلس — دموکرات ها نمی تواند به نظر می رسد دو میلیاردرهای در بحث مرحله در یک بار, اما هنوز هم یک شرکت که مایکل بلومبرگ واجد شرایط برای مسابقه امشب — پنج شنبه, فوریه. 19, 2020 — در لاس وگاس.

همکار میلیاردر تام Steyer کالیفرنیا نخواهد بود پیوستن سابق نیویورک بلومبرگ شهردار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن برای بحث جلوتر از هفته آینده نوادا قفقاز.

سابق کالیفرنیا مدیر صندوق پرچین Steyer آیا واجد شرایط نیست.

کالیفرنیا کارآفرین اندرو یانگ نیز غایب از مرحله پس از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را دنبال ضعیف نشان دادن در آیووا و نیوهمشایر.

هنگامی که آن را در ؟ چه کانال? چه مدت است ؟

دو ساعت بحث آغاز خواهد شد در 6 بعدازظهر. امشب — پنج شنبه, فوریه. 19 — و خواهد تلویزیونی NBC و MSNBC و در اسپانیایی Universo کابل شبکه.

بحث خواهد شد به صورت زنده در ان بی سی نیوز در حال حاضر بر روی دستگاه های سازگار, NBCNews.com, MSNBC.com NBC News, برنامه موبایل, ان بی سی نیوز و MSNBC را Facebook pages آنلاین در نوادا مستقل و در اسپانیایی Noticias Telemundo نرم افزار تلفن همراه و وب سایت و Noticias Telemundo را در Facebook صفحه.

که مدیران?

NBC Nightly News لنگر Lester Holt, ملاقات با مطبوعات مدیر Chuck Todd, NBC News ارشد کاخ سفید خبرنگار Hallie جکسون, Noticias Telemundo ارشد ونسا خبرنگار Hauc و جان Ralston ویرایشگر حزبی غیر انتفاعی, اخبار و نظر سایت نوادا مستقل خواهد وزش بحث در پاریس تئاتر در لاس وگاس.

چه با مایک بلومبرگ?

بلومبرگ نمی واجد شرایط برای سه بحث پس از اعلام نامزدی خود را Nov. 24 درجه اول به دلیل او نه انجام دهنده استاندارد. بلومبرگ است به دنبال کمک های مالی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

او واجد شرایط برای امشب لاس وگاس پس از بحث کمیته ملی حزب دموکرات که تحریم های اصلی بحث های اعلام شده در Jan. 31 که شرکت کنندگان نمی خواهد نیاز به ملاقات با یک اهدا کننده استاندارد برای شرکت.

“در حال حاضر که حمایت مردمی است که در واقع اسیر در رای گیری معیارهای دیگر نمی خواهد نیاز به یک اهداکننده آستانه” آدرین واتسون, DNC جنگ در اتاق مدیر گفت: اخبار سیاسی, سایت سیاسی.

“کمک کننده آستانه مناسب بود برای باز کردن مراحل نژاد وقتی که نامزد بودند ساختمان سازمان خود و وجود دارد هیچ معیارهای موجود در خارج از رای گیری برای تشخیص کسانی که پیشرفت از کسانی که نبودند.”

بلومبرگ واجد شرایط برای بحث سهشنبه با انتشار NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی نشان داد که او با حمایت از 19 درصد از افراد مورد بررسی چهارمین نظرسنجی که در آن او تا به حال دریافت حداقل 10٪.

پس چه چیزی آن را به بحث مرحله به هر حال ؟

زمینه برای کمپین نهم بحث شد و بر اساس صلاحیت و معیارهای تعیین شده توسط DNC.

شرکت کنندگان تا به حال به اختصاص حداقل یک نماینده متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات از ایالت آیووا قفقاز یا نیوهمپشایر اولیه و یا دریافت 10 ٪ یا بیشتر پشتیبانی در حداقل چهار نظر سنجی که ممکن است نظر سنجی های ملی و یا دولت تک سنجی در رای گیری اولیه متحده از کارولینای جنوبی و نوادا — یا 12 درصد و یا بیشتر پشتیبانی در دو دولت تک سنجی در این کشورها منتشر شده بین Jan. 15 و سه شنبه.

به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی است که قرار دادن صدها میلیون نفر را به تلویزیون و تبلیغات آنلاین پس از پرش همه مقدماتی و قفقاز قبل از سه شنبه — مارس 3, هنگامی که کالیفرنیا آرا — به وضوح با نتیجه راضی است.

“مبارزه ما این است که از دیدن ناگهانی از پشتیبانی در سراسر کشور و راهیابی Feb. 19 بحث این است که این آخرین نشانه آن است که مایک طرح و توانایی شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است طنین با بیشتر و بیشتر آمریکایی” بلومبرگ گفت: مدیر کمپین کوین Sheekey.

“مایک است که به دنبال به جلو به پیوستن به دیگر نامزدهای دموکرات در مرحله ساخت مورد که چرا او را بهترین نامزد برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحد کردن کشور است. این فرصت را به بحث در مورد خود را قابل اجرا و دست یافتنی برنامه ای برای چالش های پیش روی این کشور است که بخش مهمی از مبارزات انتخاباتی روند.”

که در آن شما می توانید ببینید بحث با دیگر همفکر رای دهندگان و عرضه آماده libations?

مشاهده احزاب برنامه ریزی شده در سراسر لس آنجلس برای مناظره امشب:

بلومبرگ حامیان جمع آوری خواهد شد در اینجا:

 • Casa Fina, 1842 E. اول سنت در لس آنجلس

احزاب سازمان یافته توسط حامیان سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg برگزار خواهد شد:

 • 11326 ساحل طولانی Blvd. لینوود
 • یکجور کلاه پوستی را غرب 3110 سانتا مونیکا Blvd. سانتا مونیکا
 • Ecco پیتزا, رستوران 2123 N. بللفلور Blvd. ساحل طولانی
 • MacLeod آل Brewing Co., 14741 کالورت سنت, Van Nuys
 • Redline FRANCES, 131 E. ششم خیابان مرکز شهر لس آنجلس

احزاب سازمان یافته توسط حامیان ایالت ورمونت برنی ساندرز برگزار خواهد شد:

 • 250 S. Garey Ave. پومونا
 • شرق لس آنجلس زمینه دفتر 285 S. اطلس Blvd. شرق لس آنجلس
 • قطب نمای قدیمی شهر, 42 S. پاسادنا Ave. پاسادنا
 • Der Wolf محله نوار 72 N. نمایشگاه اوکس Ave. پاسادنا
 • Indie دم شرکت 2350 طلوع St., بیل هایقتس
 • کمی شادی کوکتل 1477 Sunset Blvd. اکو پارک
 • لس آنجلس محیط زیست-روستا 117 بیمینی محل Koreatown
 • Sage, رستوران, 6511 Greenleaf Ave. وایتیر

احزاب سازمان یافته توسط حامیان سابق صندوق های تامینی مدیر تام Steyer برگزار خواهد شد:

 • کمپین دفتر 2123 E. گراش بلوار پالم دیل
 • شمال هالیوود, اتاق کار, 11400 پیروزی بلوار شمال هالیوود
 • سانتا مونیکا دفتر 1448 15th St., سانتا مونیکا

احزاب سازمان یافته توسط حامیان ماساچوست ایالت الیزابت وارن برگزار خواهد شد:

 • 1739 عمومی خانه 1739 N. ورمونت Ave. Los Feliz
 • Bev جای 14906 دیکنز سنت شرمن اوکس
 • کیسی را Irish Pub, 613 S. Grand Ave. مرکز شهر لس آنجلس

چند نامزد احزاب مشاهده خواهد شد در صومعه 692 N. رابرتسون Blvd. غرب هالیوود و والیس آننبرگ در سالن USC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر