Nurses performing coronavirus test at the University of Washington Medical Center last month.

پرستاران انجام coronavirus آزمون در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی در ماه گذشته. جان مور / گتی ایماژ

در سراسر کشور آفریقایی آمریکایی ها در حال ابتلا و مرگ ناشی از این بیماری همه گیر coronavirus در “نامتناسب بالا” نرخ با توجه به نیویورک تایمز. Latinos ممکن است “به مراتب بیشتر احتمال دارد به در تماس با افرادی که ممکن است آلوده تر از سفید پوستان” به گزارش رویترز،. اما درست مثل مراکز کنترل بیماری است که به طرز مرموزی “سکوت در مسابقه” در طول coronavirus همه گیر واشنگتن تا کنون منتشر نشده به نژاد و قومیت داده ها برای آن 8,682 coronavirus موارد است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

چرا ؟

در تماس با روزنامه نگاران در این بعد از ظهر واشنگتن سلامت افسر دکتر کتی Lofi گفت: این اطلاعات خواهد شد به زودی.

“من نمی دانم که ما شده اند قادر به تماس همه 8,000 افرادی که آزمایش مثبت” Lofi می گفت: “و این است که معمولا ما چگونه دریافت نژاد و قومیت اطلاعات است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

واشنگتن مراکز پزشکی را جمع آوری و نژاد و قومیت اطلاعات برای کسانی که در بیمارستان بستری شده است برای coronavirus و دولت نیز به نژاد و قومیت اطلاعات 394 افرادی که فوت کرده اند از این بیماری است. این آمار باید کشیده با هم از بیمارستان ها و دیگر منابع و آنها تنها نشان دهنده جدی ترین موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. اما Lofi گفت: این اطلاعات خاص در دسترس خواهد بود “امیدوارم به زودی در آینده است.”

داده ها را برای کل گروه از 8,682 (و شمارش) واشنگتن که آلوده شده اند توسط coronavirus بر اساس Lofi اظهارات امروز احتمالا دیگر به می رسند.