هنگامی که از لاس وگاس را نشان می دهد پشت روی صحنه?

Category: لاس واگاس No comments

Michael Buble

راب Grabowski/تالار گفتگو/AP

Michael Buble تور توقف در T-موبایل آرنا مارس 9 است که هنوز هم در برنامه است.

لاس وگاس به طور کامل تعطیل و آن را غیر ممکن است برای پیش بینی زمانی که سرگرمی های پایتخت جهان خواهند شد. اما اگر نگاه ما به یکی از بزرگترین سالن های در دره T-موبایل آرنا — مسلما قلب امروز زنده, سرگرمی, چشم انداز — ما می توانیم حداقل دیدن این هدف است.

Michael Bublé در مارس 9. این چیزی است که ما امیدوار.

آن را نیز غیر ممکن است برای تعیین اگر دیدن کانادا خواننده موسیقی پاپ در T-Mobile در هفت هفته است که یک هدف معقول. نوار قمار شروع به تعویق انداختن و لغو تور کنسرت های تولید را نشان می دهد و همه چیز را در میان چندین روز قبل از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به نام 30 روز توقف شوهای و همه کسب و کار های دیگر در لاس وگاس بلوار روز سه شنبه.

حتی اگر monthlong بسته نیست و تمدید آن را بعید است که هر گونه عمده سرگرمی حوادث را به طور منظم برنامه ریزی شده برنامه نویسی در اواسط ماه آوریل است. Cirque du Soleil هفت نوار productions در حال حاضر به فروش بلیط برای نشان می دهد در مارس 11 یا 12 به غیر از “Mystére” در جزیره گنج تنها سیرک نشان می دهد نه واقع در MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی ملک. آن را به یک ذکر شده re-opening تاریخ مارس 2.

سیرک مدیر عامل دانیل Lamarre گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه جزئیات شرکت گسترده موقت اخراج به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است که آن را “سخت ترین روز در تاریخ این شرکت اما اشاره کرد که قصد دارد در محل هستند برای rehiring و بازگشت به مرحله هنگامی که زمان مناسب است.

“ما با اعتماد به نفس است که هنگامی که روز می آید که ما می تواند بازگشایی ما نشان می دهد ما خواهد شد آماده استقبال از میلیون ها نفر از طرفداران که به ما نشان می دهد در سراسر جهان,” او گفت:.

دیگر وگاس نشان می دهد موسسات و headliners باید امیدوار خرما با بلیط در حال حاضر برای فروش از جمله هویج بالا در اقصر در 18 مه (همراه با “فانتزی” مارس 11 و جدید “Terry Bradshaw نمایش” May 13 در همان تئاتر), Penn & Teller در ریو مارس 2, Barry Manilow در Westgate مارس 28 و دیوید کاپرفیلد در MGM بزرگ ممکن است 11.

بعدی لیست رزرو در اقامت سه اتاق در نوار غزه هستند که در کولوسئوم در Caesars Palace در مارس 5, Pitbull در Zappos تئاتر در سیاره هالیوود در آوریل 22 و لیدی گاگا در پارک MGM در پارک تئاتر در مارس 2.

در وین, “Le Reve” در حال حاضر قرار به بازگشایی آوریل 1 with Encore تئاتر فعال مارس 8 با عملکرد توسط کمدین جو Koy. Spiegelworld را سه نفر از کمدی تنوع را نشان می دهد — “چای سیاه و سفید” در Caesars Palace, “تریاک” در جهان وطنی و “اتمی سالن نمایش” در گراند کانال Shoppes در پالازو — آیا تاریخ در حال حاضر با مقامات شرکت بیان “Spiegelworld اولویت است مراقبت از کارکنان خود را به عنوان ما این حرکت به سرعت در حال تغییر بحران است.”

SPI سرگرمی پنج بسیار متفاوت نشان می دهد که نوار در حال گسترش در سراسر سه رفت و آمد مکرر خواص و معطوف به بازگشت در اوایل ماه مه با توجه به بنیانگذار آدم Steck.

“به عنوان آن می ایستد [مارس 20] ما داده شد بازگشت به تاریخ مارس 12 برای همه ما MGM را نشان می دهد” او در مورد گفت: “رعد و برق از زیر زمین را” Hans Klok سحر و جادو نشان می دهد و “استرالیا Bee Gees نمایش” همه در Excalibur و Boyz II Men موسیقی اقامت در سراب. “[ما] هنوز در انتظار بازگشت قطعی تاریخ برای طبیعت انسان [در] ونیزی اما ما امیدوار و هدف قرار دادن ممکن است به عنوان خود بازگشت.”

Steck گفت که او با افتخار تمام هنرمندان خدمه و کارکنان پشتیبانی خود را نشان می دهد و چگونه آنها را به کار گرفته ایم “این دیوانه بازی uncharted زمان. ما به طور کلی در تماس با یکدیگر و ارواح به نظر می رسد به توان مثبت با همان مفهوم که وگاس خواهد آمد ده برابر زمانی که این وضعیت عبور می کند.

“در عین حال ما در حال بحث در مورد زنده جریان جم در جلسات گشت و راه های دیگر برای ایجاد بهترین از این زمان و به آنچه که همه ما انجام بهترین سرگرم و مردم را خوشحال کند.”

اگر شما در حال نگه داشتن بلیط برای نشان می دهد برای نشان می دهد که لغو و یا به تعویق افتاد, به دنبال اطلاعات یا بازپرداخت از نقطه نظر خود را خرید. و انتظار تغییرات بیشتری به این آینده نگر بازگشایی خرما به این سرعت در حال حرکت نامنظم سناریو ایفا می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>