Andrew Yang announced that he is suspending his campaign on Tuesday.

اندرو یانگ اعلام کرد که در سه شنبه شب که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود. NANETTE KONIG / حسن نیت ارائه میدهد اندرو یانگ کمپین

اندرو یانگ است.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

بلند شات ریاست جمهوری اعلام کرد امیدوار است که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود پس از نتایج ناامید کننده در نیوهمپشایر.

“این آسان نیست تصمیم و یا چیزی است که من ساخته شده به آرامی با تیم” او به هواداران خود گفت. “انتهای سخت در نیوهمپشایر اما این است که نه یک پایان. این یک آغاز است. این است که فقط در خط شروع. این کمپین بیدار است کاری اساسی در این کشور در این کشور و خودمان.”

او یک نقطه. در طول او به طور غیر منتظره پایدار پیشنهاد برای نامزدی—یک مسابقه که در آن او ادامه گذشته بهتر شناخته شده و با تجربه تر از نامزدها مانند Cory Booker کامالا هریس جولیان کاسترو و بتو o’rourke—یانگ بود قادر به آوردن مردم به سیاست دموکراتیک که اغلب رای جمهوری خواه و یا نشستن خارج از مسابقه است. او آرای خوبی در میان تهمت رای دهندگان نسبت به بقیه دموکرات و پیام خود را یکی از وحدت به جای بدست آورد.

به عنوان ون جونز توییتی پس از یانگ ساخته شده خود را اعلام کرد “من عشق مثبت خود را پوپولیسم. شما لازم نیست که به نفرت هر کسی برای پیوستن به #YangGang. آن را شکست و مردمی در برابر میلیاردرهای! نه سفید مردمی علیه مهاجران! نه مصرف کنندگان آبجو v مصرف کنندگان شراب! این انسان v این سر در گم روبات!!! با تشکر از مرد!”

وجود دارد بسیاری از درخواست تجدید نظر در این پیام و حتی اگر جهانی درآمد اولیه یانگ را امضا سیاست طرح تا حد زیادی تست نشده من می دانم که تعداد زیادی از مردم که معمولا نمی آرا و در عین حال شروع به پوشیدن یانگ امضا “ریاضی” کلاه و موعظه انجیل از UBI. این افراد سرخورده با سیاست و در عین حال به لطف اندرو یانگ آنها شد و پرشور در مورد این مسابقه است. تا جایی که نمی #YangGang بعدی بروید ؟

من این سوال پرسیده دیروز در توییتر پس از یانگ ساخته شده خود را اعلام و پاسخ من رو مخلوط شد. یک مرد (و #YangGang از من مشاهده می کند و تمایل به تکیه به مرد) گفت: در یک ایمیل که او یک محافظه کار بود که “مبارک به عبور از خطوط حزب برای تنها عادی قطعا نه sociopathic فرد در مسابقه شود.” در حال حاضر او را برای رفتن به هر دو رای تهمت یا نوشتن یانگ در صرف نظر از این که چه کسی در انتخابات.

من شنیده ام از یک تعداد زیادی از مردم بود. در آن صورت آن را ندارد حس بسیار. وقتی که می آید به شخصیت یانگ است در مورد به عنوان نقاط مشترک زیادی با مغلوب ساختن پیشی جستن او به عنوان یک T-رکس. یانگ رونده است و در غیر مجادله دوستانه و کل پیام—”بشریت برای اولین بار”می ایستد و در تضاد کامل با آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است موعظه (تهمت اولین بار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن cronies و سپس, شاید, ایالات متحده). اما آنچه تهمت و یانگ هر دو است outsider وضعیت به عنوان تنها دو نامزد یانگ حامیان به نام به عنوان امکان پذیر است دوم-انتخاب در پاسخ به سوال من: Tulsi Gabbard و برنی ساندرز.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

بررسی من البته هر دو غیرعلمی و حدیثی اما من شک دارم که فرکانس که در آن این سه نام آمد—مغلوب ساختن پیشی جستن Gabbard و ساندرز—است که کمتر در مورد مواضع سیاست از آن است که در مورد رد DC استقرار.

البته برخی از یانگ باند را در حال حاضر نشستن انتخابات به طور کامل. “چه می آید بعدی برای من این است که من بعید رای اولیه و یا به طور کلی” یکی یانگ عضو باند گفت: من در یک ایمیل. “تنها نامزد خوبی در طول عمر من کاهش یافته است و ایمان من در چشم انداز ما به عنوان یک کشور بسیار پایین است.”

دیگران بیشتر امیدوار است: “#YangGang نیست بیش از” یک #YangGang عضو گفت. “ما خواهید بود در سال 2024.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im