چه خواهد شد آن را مانند زمانی که سوتا اقتصاد شروع به باز کردن ؟

مایک Frattallone برآورد خود آس فروشگاه سخت افزار در میان اولین مینه سوتا کسب و کار برای قرار دادن یک پلاستیک روی صفحه نمایش بین مشتریان و صندوقداران قبل از فرماندار Tim Walz دستور غیر حیاتی کسب و کار را به نزدیک و Minnesotans به ماندن در خانه.

از آن پس کسانی که حفاظت از صفحه نمایش بدست بیشتر استادانه درست شده.

“ما بسیاری از طرفداران هاکی کار در فروشگاه و آنها را به تماس با آن ‘مجازات’ جعبه به دلیل پلاستیکی است که تقریبا در همه طرف در حال حاضر” Frattallone گفت. “من به شما بگویم, چه, هر چند زمانی که شما در وجود شما احساس زیبا رفو امن در مقایسه با تنها بودن وجود دارد.”

“مجازات جعبه” است و نوع اقتباس رهبران کسب و کار محلی به دنبال آنها به عنوان لابی فرماندار به دوباره باز کردن بخش از اقتصاد است که توقیف شده است به عنوان بخشی از دولت را تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 47,000 آمریکایی است.

این یک چیز به دوباره باز کردن یک کسب و کار دیگر به کارکنان و مشتریان احساس امنیت وجود دارد.

“وجود دارد یک روانی جزء است که می رود به آنچه که استفاده می شود به نرمال در نظر گرفته شود” گفت: Charlie ویور, مدیر اجرایی, مینه سوتا, شرکای کسب و کار.

ویور گروه یکی از چندین کار با فرماندار بر برنامه ریزی برای بازگشایی, مینه سوتا, اقتصاد و کسب و کار چه خواهد شد شبیه به این کشور همچنان به مبارزه با گسترش یک ویروس که از پنج شنبه تا به حال به کشته شدن 200 Minnesotans.

“من فکر می کنم بسیاری از این خرده فروشان و کسب و کار درک آنها در حال رفتن به تغییر دهید و, چگونه کسب و کار است که انجام می شود حدود 18 ماه آینده,” Walz گفت: در این هفته.

دقیقا چگونه آن را تغییر است سوال بعدی و یکی که فرماندار و رهبران کسب و کار موافق باید پاسخ داده شود قبل از اینکه کسب و کار شروع به بازگشایی شده است. به سادگی اعلام کرد که گذاشته شده کارگران بازگشت به کار نمی بسیار اگر کارکنان و مصرف کنندگان احساس نمی امن است.

“کسب و کار تغییر خواهد کرد حداقل برای آینده قابل پیش بینی. ما باید برای انطباق که به ماندگار” گفت: Doug لون رئیس جمهور از مینه سوتا اتاق بازرگانی است. “بدون ضریب اطمینان مصرف کننده در اقتصاد ما هرگز در رسیدن به پتانسیل کامل آن است. بدون آن ما نمی خواهد عامل در ظرفیت کامل یا کامل اشتغال است.”

مینه سوتا را به نفع تماشای یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر شروع به شل شدن محدودیت. گرجستان به عنوان مثال اجازه می دهد کسب و کار مانند ناخن سالن تو سرو و ورزشگاه برای باز کردن در روز جمعه. حتی رئیس جمهور تهمت ترین آوازی طرفدار به سرعت بازگشایی اقتصاد نامیده می شود که “بیش از حد به زودی” برای یک دولت که نرخ تایید عفونت نوردی.

اما با یکی دیگر از 4.4 میلیون آمریکایی برای پر کردن بیکاری در هفته گذشته در مجموع به 26 میلیون دلار از اوایل ماه مارس وجود دارد در حال رشد فشار در مینه سوتا اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار به کار تحت شرایط است که به نظر می رسد به کار در جاهای دیگر. با استفاده از بهترین شیوه های کسب و کار است که هرگز بسته ویور گفت: رهبران کسب و کار بر این باورند مینه سوتا می توانید شروع به باز کردن اقتصاد خود را در “baby steps.”

“جامعه کسب و کار است که بسیار متحد در اطراف یک متفکر تهاجمی و بازگشت امن به استراتژی” ویور گفت. “ما موافق با فرماندار رویکرد که ما می توانیم انجام این کار در مراحل. ما نیاز به مردم به کار; آن را به قتل اقتصاد ما. اما ما باید هوشمند و متفکر رویکرد است.”

چه آن را مانند نگاه ؟

اگر شما بوده ام در همه پس از coronavirus شروع به در آوردن جهان به وقفه دیده اید مهم قطعه: ضد عفونی کننده دست, دستکش, ماسک صورت پاک کننده دستمال مرطوب اجتماعی فاصله نشانگر منظقه وانت و گسترش استفاده از مخابرات.

در 21 فروشگاه سخت افزار شرکت او-صاحب سه نفر از آنها در شهر سنت پل Frattallone و کارکنان خود را گسترش حمایت از اوایل ماه مارس. در Grand Avenue محل برای مثال مشتریان خواسته شده را وارد کنید در یک درب ترک از طریق دیگر و نگه داشتن پا ترافیک در حال حرکت در یک جهت.

در مکان های بدون, دوم, رو, کارکنان ایجاد خطوط بر کف برای حفظ مشتریان در حال حرکت یکی از راه های. زمانی که آنها خوش آمد می گوید مشتریان در درب — Ace مشخصه — آنها می گویند: “چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟” از فاصله شش فوت است. که در ابتدا در زمان مشتریان عقب Frattallone گفت: اما آنها در حال تنظیم.

“بسیاری اتحادش را تغییر طول چند هفته گذشته” او گفت:. “مردم استفاده می شود به می آیند و می گویند” چرا شما همه با پوشیدن ماسک? شما نگاه مثل شما همه بیمار.’ در حال حاضر زمانی که آنها می آیند و می گویند با تشکر از شما برای پوشیدن ماسک و کمک به نگه داشتن همه ما امن است.”

بروس Nustad رئیس جمهور از مینه سوتا خرده فروشان انجمن معتقد است شیوه به عنوان مشترک مخابرات و منظقه وانت می تواند باز کردن چند بخش از بوتیک های لباس به گل به سفارشی تدوین کنندگان.

“این مجلس در گفت و گو با مشتری را می توان از فروشگاه” او گفت:. “کسی موروثی آنها می خواهند قاب آنها به زوم و یا FaceTime با مورد و بحث در مورد گزینه ها و سپس رفتن به فروشگاه برای تکمیل معامله.”

بیشتر ‘معمولی’

اتاق بازرگانی و انجمن خرده فروشان منتشر کرده اند برنامه ای برای بازگشایی بخش از اقتصاد در حالی که دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر و وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی است که به دنبال بازخورد در پیش نویس دستورالعمل های ایمنی آن را عمومی ساخته شده در دوشنبه.

“طرح ما را به رسمیت می شناسد که ما باید به تعادل اقتصادی تصمیم گیری با ایمنی عمومی” Nustad گفت. “ما نمی توانیم مردم را از تمام پیشرفت آنها ساخته ام گذشته چهار یا پنج هفته با ماندن در خانه. ما نمی خواهید برای باز کردن بدون هیچ گونه استاندارد در محل.”

بسیاری بر این باورند بازگشایی در این مرحله اشتباه است که به خصوص برای کشورهای که عفونت و مرگ و مير نیست plateaued. در حالی که سوتا نرخ بهتر از اکثر کشور آنها همچنان به افزایش است.

اما رژیم صهیونیستی است. Walz روز چهارشنبه گفت: مینه سوتا به زودی قادر خواهد بود به اداره 20,000 تست های تشخیصی در روز دستیابی به موفقیت بزرگ ساخته شده ممکن است از طریق همکاری با کلینیک مایو و دانشگاه مینه سوتا است. که مهم خواهد بود به عنوان کسب و کار و مصرف کنندگان اینچ به سمت یک “نرمال” است که ممکن است هرگز واقعا می رسند.

در عین حال, از آن خواهد شد قابل ملاحظه ای کمتر از نرمال تر از همیشه. اما برای صدها نفر از مینه سوتا کسب و کار بهتر است از بسته بودن.

“من هرگز واقعا فکر کردم از این به عنوان طولانی و یا کوتاه مدت چیز” Frattallone گفت. “من فکر می کردم در مورد آن نظر ما را در حفظ و انجام آن تا زمانی که ما لازم نیست که برای انجام آن را ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net