آنچه ما می دانیم درباره NHL را به حالت تعلیق در فصل

0303_SUN_VGKDevils2

استیو مارکوس

وگاس شوالیه طلایی مرکز Nicolas Roy (10) نگه می دارد تا چوب او پس از شوالیه طلایی خاموش کردن نیوجرسی شیاطین 3-0 در T-موبایل آرنا جمعه, آوریل 3 سال 2020 است.

NHL به حالت تعلیق در آن فصل است. بیشتر هاکی. در حال حاضر چه ؟

هنوز بسیاری از ویژگی های شناخته شده در مورد NHL تصمیم که منجر به بزرگترین بلوک های از دست رفته بازی ها پس از 2012-13 تحریم. مقدار زیادی از سوالات هنوز به پاسخ داده شود که بزرگترین آنها است و زمانی که بعد از بازی هاکی برگزار خواهد شد.

این شوالیه طلایی از دست رفته خود را در اولین بازی روز شنبه به عنوان راه خود را در بازی مقابل مینه سوتا وحشی یکی از 10 مسابقات به تعویق افتاد و در اولین روز از NHL فرمان.

“بهداشت و ایمنی از اعضای ما طرفداران و جامعه به عنوان یک کل است یک اولویت” طلایی شوالیه در بیانیه ای گفت. “به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود ما آن را به اشتراک با شما. با تشکر از شما در پیشبرد برای درک خود را.”

در اینجا چیزی است که ما می دانیم و این سوال هنوز بدون پاسخ.

فصل لغو شود ؟

هیچ. فصل قرار داده شده است در “مکث” به استفاده از NHL کلمات. هیچ جدول زمانی برای زمانی که فصل باز خواهد گشت اما NHL روشن بود آن را می خواهد برای از سرگیری بازی و جایزه جام استنلی.

“هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی” لیگ در بیانیه ای گفت.

من بلیط برای یک برنامه ریزی شوالیه طلایی بازی اصلی. من بازپرداخت?

طلایی شوالیه در بیانیه ای گفت که طرفداران نخواهد بود واجد شرایط برای بازپرداخت مگر اینکه بازی بودند “لغو و یا کارگردانی به بازی در پشت درهای بسته.”

ما باید صبر کنید تا زمانی که مکث می رسد و یا اگر آن را به پایان می رسد برای دیدن اگر یکی از آن لغو بازی موکول می شود و در نهایت ،

“ما می خواهیم طرفداران خود را نگه دارید در حالی که بلیط این برنامه های آینده برنامه هایی که تعیین شده توسط NHL. ما قدر هر کس صبر و شکیبایی و درک” این تیم بیانیه ای گفت:.

خواهد دولت محلی را ممنوع اعلام کرد بازی حتی اگر NHL نذاشتی ؟

بر خلاف دیگر NHL بازارهای شوالیه طلایی نشده بود و منع از برگزاری رویدادهای توسط دولت های محلی.

قبل از فصل تعلیق دو تیم سن خوزه کوسه ها و Columbus Blue Jackets, حال اعلام کردند که با بازی با طرفداران در میان جمعیت پس از دستورات مربوطه شهرستان و دولت است. دو تیم لس آنجلس کینگز و آناهایم اردک است که مجبور به انجام این کار پس از یک حاکم از ایالت کالیفرنیا است.

همانطور که در حال حاضر هیچ نهاد محلی را ممنوع کرده بود و یا حتی توصیه می شود در برابر اجتماعات بزرگ در لاس وگاس. کلارک شهرستان کمیسیون این نهاد با صلاحیت و T-موبایل آرنا در عین حال به هر گونه مشاوره.

جنوب نوادا سلامت منطقه برگزار شد یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت مقامات خود “ساخته نشده و یک تصمیم و یا یک توصیه در مورد لغو رویداد.”

چه گزینه برای این فصل ؟

اگر NHL آیا رزومه در این فصل می تواند به سادگی انتخاب کنید که در آن آن را به سمت چپ خاموش در تاریخ بعد که شامل شوالیه طلایی بازی باقی مانده 11 بازی این فصل است. وجود دارد بسیاری از عوامل است که پیچیده است که از جمله ساختمان در دسترس بودن است که باعث می شود که بعید است.

احتمال دیگر خواهد بود لغو بقیه فصل به طور منظم و چیدن بازی در postseason. در صورتی که مورد لیگ به احتمال زیاد با استفاده از نقاط در صد آن به عنوان عامل تعیین کننده برای postseason جدول رده بندی به عادی سازی پرونده از تیم های که بازی کرده اند شماره های مختلف از بازی ها.

در این مثال شوالیه طلایی خواهد بود به نام اقیانوس آرام بخش قهرمانی و میزبان نشویل شکارچیان به عنوان کارت های وحشی تیم. برنده این سری خواهد در صورت برنده Edmonton Oilers-ونکوور کناکز سری.

بازیکنان آزمایش coronavirus?

NHL معاون کمیسر بیل دیلی ESPN گفت: آن بستگی دارد.

“در این مرحله این تیم توسط تیم چیز” او گفت:. “تست کیت کنترل محلی سازمانهای بهداشتی و هر ایالت به خود اختصاص داده است مقادیر مختلف بر اساس جمعیت و تجربه است. در این مرحله نیاز به تست بیشتر از عرضه آزمون. که شروع به تغییر به عنوان تولید کنندگان ramping تا تولید.”

طلایی شوالیه شد در دسترس نیست و به نظر خود به روش تست.

چه بازیکنان انجام می دهند ؟

طلایی شوالیه مجاز نیست به عمل برگزاری جلسات تیم و یا تیم مربوط به سفر با توجه به گزارش های متعدد. آنها در صبر و انتظار دیدن حالت شبیه به بسیاری از ما و برخی از آنها دستور داد تا به خانه بروم تا اطلاع ثانوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de