چه کاخ سفید Coronavirus نیروی کار توصیه برای کار در خانه و کسب و کار

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری تاکید می کند که شیوع کروناویروس در حال ظهور است و به سرعت در حال تحول وضعیت و آن را به ارائه اطلاعات به روز شده آن را به عنوان در دسترس می شود, در علاوه بر این به روز رسانی راهنمایی.

بیماری شدت

کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و CDC می گویند کامل تصویر بالینی با توجه به COVID-19 به طور کامل شناخته شده است. گزارش بیماری متغیر بوده است از بسیار خفیف تا شدید از جمله بیماری منجر به مرگ شود. در حالی که اطلاعات تا کنون نشان می دهد اکثر COVID-19 بیماری خفیف است یک گزارش از چین نشان می دهد بیماری های جدی رخ می دهد در 16 ٪ از موارد.

اوایل اطلاعات در خارج از چین که در آن COVID-19 اولین بار شروع به نشان می دهد که برخی از افراد در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیمار از این بیماری است. این شامل افراد مسن و افرادی که باید جدی مزمن شرایط پزشکی مانند:

  • بیماری های قلبی
  • دیابت
  • بیماری های ریوی

در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 سازمان بهداشت جهانی اعلام وقوع یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی. در ژانویه 31, 2020, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex M. آذر II اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده برای کمک به ملت بهداشت و درمان جامعه در پاسخ به COVID-19.

در اینجا توصیه های نیروی کار منتشر شده coronavirus.gov.

چند چیز دیگر را در نظر بگیرید:

منابع: CDC, سازمان بهداشت جهانی, کاخ سفید Coronavirus نیروی کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im