چه جدید دیزنی پارک عبور سیستم رزرو می تواند برای Disneyland annual passholders

بازگشایی دیزنی لند را به طور چشمگیری تجربه ای متفاوت برای annual passholders که می تواند شامل محدودیت در تعداد پیشبرد رزرو مسدود شده و دسترسی به پارک ها و موقت توقف parkhopping.

جدید دیزنی پارک عبور پیشبرد سیستم رزرو پرده برداری توسط والت دیزنی جهان ارائه می دهد یک نگاه اجمالی در تغییرات Disneyland annual passholders می تواند زمانی که دیزنی آناهایم پارک بازگشایی در ژوئیه 17.

“ما Annual Passholders برخی از ما وفادار ترین و با ارزش مهمانان و همانطور که ما این حرکت بی سابقه ای با هم هدف ما این است که به ارائه آنها را با انتخاب و انعطاف پذیری” دیزنی لند مقامات در بیانیه ای گفت. “ما در به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر با ما APs به زودی.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند کارکنان اتحادیه های کارگری خواهان آن است که آناهایم پارک نمی بازگشایی در جولای 17

دنیای والت دیزنی قصد دارد به طور کامل بازگشایی در اواسط ماه جولای پس از تمدید coronavirus تعطیلی آن چهار فلوریدا پارک. دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات پارک را بازگشایی در جولای 11 در حالی که Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود پارک را بازگشایی در ژوئیه 15.

جدید دیزنی پارک عبور پیشبرد سیستم رزرو در اولویت قرار می دهد به برخی از دیزنی جهان بازدید کنندگان بیش از دیگران است.

دیزنی جهان بازدید کنندگان با موجود در هتل و پارک بلیط دسته کوچک موسیقی جاز بسته خواهد شد که دسترسی به پارک دیزنی عبور سیستم ابتدا در دوشنبه 22 ژوئن. دیزنی جهان annual passholders می توانید رزرو را آغاز ژوئن 26. کسانی که با موجود دیزنی جهان بلیط رفت که استفاده نشده با توجه به کروناویروس تعطیلی دسترسی به سیستم رزرو در ماه ژوئن 28. دیزنی پارک عبور سیستم اجازه خواهد داد که بازدید کنندگان را به پیش رزرو از طریق سپتامبر 2021.

فروش جدید دیزنی جهان بلیط پارک سر گرفته خواهد شد بعد از این تابستان. جدید دیزنی جهان هتل و پارک بلیط دسته کوچک موسیقی جاز بسته برای 2021 خواهد شد در فروش ماه ژوئن 28.

همچنین نگاه کنید به: دیدار با دیزنی لند هنرمندی که می خواهد به تغییر Splash, ديد کوه, داستان

آنچه می تواند این همه معنی Disneyland annual passholders و روزانه بازدید کنندگان ؟

دیزنی جهان جدید سیستم رزرو به هتل بازدید کنندگان چهار روز سر بیش از شروع annual passholders و نزدیک به یک هفته است استفاده بیش از موجود دارندگان بلیط. به عنوان دیزنی لند بازدید کنندگان می دانم رزرو برای افزایش مقاومت مجازی صف اغلب جامعی در عرض چند دقیقه در هر روز. جفت که با دولت تحمیل کاهش ظرفیت در پارک ها و این امکان رزرو می تواند تبدیل به غیر قابل دسترس برای هفته ها و یا ماه و نه به سرعت اگر دیزنی لند اتخاذ یک سیستم مشابه.

جدید دیزنی پارک عبور پیشبرد رزرو سیستم به ارمغان می آورد با آن برخی از تغییرات قابل توجهی برای دیزنی جهان annual passholders.

دیزنی جهان annual passholders مورد نیاز خواهد بود به پیش رزرو و نمی خواهد تضمین تم ورود به پارک. دیزنی جهان سایت هشدار می دهد که “ممکن است دشوار برای annual passholders به پارک رزرو به مراجعه در تاریخ های خاص.” برخی از سالانه تصویب مزایا و ویژگی های در دسترس نخواهد بود. Parkhopping خواهد بود به طور موقت متوقف طریق 2021.

دیزنی جهان annual passholders محدود خواهد شد به سه پارک رزرو در یک زمان. Passholders با کاهش ردیف می گذرد هنوز هم خواهد شد به رقابت با blockout خرما. Disney World مهمانان هتل را مجاز به کتاب پارک رزرو برای کل مدت اقامت.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند رول جدید کروناویروس بهداشت و دستورالعمل های ایمنی

دیزنی اعلام کرده است که سالانه عبور تمدید خواهد شد برای تعداد روز پارک ها تعطیل هستند — مگر اینکه passholder درخواست بازپرداخت جزئی. فراتر از آن دیزنی جهان annual passholders در حال ارائه یک ماه توسعه خود می گذرد و یا گزینه ای را برای لغو آنها می گذرد با توجه به Syfy سیم پارک نگار Carlye را عالمانه و.

برای دیزنی لند passholders یک قرارداد مشابه که در اصل به $829 لوکس $1,199 امضا $1,449 امضا و به علاوه $2,199 برتر می گذرد سالانه به $649 فلکس عبور می کند. انعطاف پذیری passholders ملزم به پیش رزرو به دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در روز مشغول.

همچنین نگاه کنید به: آنچه در هنگ کنگ دیزنی لند را بازگشایی می تواند برای دیزنی کالیفرنیا پارک

که دنیای دیزنی و دیزنی لند استراحتگاه عمل به طور جداگانه. دیزنی جهان عملیات کوتوله دیزنی لند در مقیاس و دامنه. دیزنی فلوریدا پارک تمایل به جذب بازدید کننده است که سفر دورتر و اقامت طولانی تر در ده ها تن از اموال هتل ها. دیزنی کالیفرنیا پارک تمایل به قرعه کشی بیشتر از مردم محلی و annual passholders که برای کوتاه تر بازدیدکننده داشته است.

انتظار می رود وجود دارد به هر دو شباهت و تفاوت بین دنیای دیزنی و دیزنی لند پیشبرد رزرو سیستم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de