آنچه 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد به معنی برای جنوب کالیفرنیا

در حال حاضر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک رکورد 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه با هدف بافر اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر سیاستمداران کارشناسان مالی کارگران طرفداران و دیگران وزن در بر آنچه امداد بسته بندی وسیله ای برای جنوب کالیفرنیا.

این واقعیت است که بزرگترین محرک لایحه مدرن در تاریخ آمریکا به اتفاق آرا به تصویب رسید با حمایت هر دو حزب در یک زمان از hyperpartisan سیاست آمریکا صحبت می کند به قدر از بحران با توجه به کوین Wallsten, یک استاد علوم سیاسی در کال دولت ،

“چالش بی سابقه است به طوری که محرک نیز باید بی سابقه,” او گفت:.

محلی مقامات از هر دو طرف راهرو در حال ستایش این لایحه از جمله پرداخت نقدی برای بیشتر بزرگسالان به طور چشمگیری در حال گسترش مزایای بیکاری ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک و تقویت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. و بسیاری از آنها شعار امداد در جهت سخت-آمار صنایع مانند هواپیمایی که استخدام تعداد زیادی از مردم در جنوب کالیفرنیا.

“نگه داشتن خانواده های آمریکایی سالم جسمی و مالی است و فراگیر, هدف از این تاریخی قانون” گفت: Rep. کن کالورت R-تاج که نشان دهنده Inland Empire 42nd منطقه. “(محرک) پشتیبانی از افراد در سراسر کشور ما که پله در بسیاری از راه های مختلف به دیدار با خواسته های ارائه شده توسط این لحظه است.”

هنوز هم همه اذعان وجود دارد کار بسیار بیشتری انجام شود تا با قانونگذاران محلی در حال حاضر برنامه ریزی برای آینده قانون در حالی که گروه های ذینفع ارائه دیدگاههای متنوع در مورد آنچه هنوز هم نیاز به نگه داشتن مردم شناور.

امداد آینده

یکی از مستقیم ترین افزایش برای جنوب کالیفرنیا خواهد بود پرداخت 1200 $پول نقد, مجموعه شروع به آمدن به اکثر taxpaying بزرگسالان در عرض سه هفته برای کمک به آنها را به پرداخت صورتحساب خود را. در ضمن این لایحه یخ فدرال وام های دانشجویی تا سپتامبر. 30 در حالی که در انتظار برخی از الزامات مانند املاک شناسه هستند به تعویق افتاد. نیز وجود دارد حمایت در برابر رهن اموال به رهن و اخراج برای اجاره. (قانون دولت در حال حاضر می رود و حتی بیشتر ممنوعیت اخراج به مدت 60 روز.)

این لایحه همچنین اختصاص بیش از $375 میلیارد دلار به کسب و کار کوچک امداد از جمله $349 میلیارد وام است که کسب و کارهای کوچک نمی خواهد که به پرداخت اگر آنها دراز نمی کردن کارکنان خود را.

گسترش مزایای بیکاری مردم دادن اضافی 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه و ارائه اضافی 13 هفته جبران شد چیزی دموکرات ها مبارزه را در این لایحه است. مزایای آن نیز گسترش به پیمانکاران مستقل و فرفره اقتصاد کارگران مانند rideshare رانندگان و کارگران ساختمانی و سرایداران در بخشی به فشار از دموکرات در کنگره نرما تورس از پومونا.

“آن را حیاتی برای من که این بسته کمک هر آمریکایی – از جمله قرارداد کارگران و فرفره اقتصاد کارگران که شغل هستند در میان اولین برای پایان دادن به در یک رکود اقتصادی” تورس اضافه شده است.

حدود 200 میلیارد دلار خواهد شد به کارگردانی به بیمارستان و نظام سلامت و تحقیقات بهداشتی. که شامل گسترش بودجه برای تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و لباسهای مورد نیاز مراقبت های بهداشتی کارگران مسئله ای است که در کنگره هارلی Rouda D-لاگونا بیچ به عنوان یکی از بزرگترین نگرانی های خود را برای اجزای تشکیل دهنده در 48 منطقه.

این لایحه همچنین شامل بیش از 100 میلیارد دلار اضافی اضطراری تخصیص بودجه. که, کالیفرنیا تنظیم شده است برای به دست آوردن $3.75 میلیارد دلار برای سازمان های حمل و نقل که از دست داده اند سواران $237 میلیون دلار برای کمک به بی خانمان ها, $348 میلیون دلار برای مراقبت از $75 میلیون دلار برای کمک به خانواده های کم درآمد پرداخت و حرارت و خنک کننده اسکناس $96.2 میلیون نفر برای دریافت تجهیزات حفاظتی برای اجرای قانون و $36.3 میلیون دلار برای کمک به مقامات انتخابات اقدامات احتیاطی را برای coronavirus.

سوالات معطل

در حالی که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان کردم بسیاری از پیشنهادات کلیدی موجود در امداد رسانی بسته رهبران محلی باقی می ماند در مورد برخی از اقلام ساخته شده است که آن را از طریق.

بزرگترین تخصیص است 500 میلیارد دلار تحت فشار قرار دادند توسط GOP که وزارت خزانه داری را به استفاده از وام و سرمایه گذاری به صورت مضطرب کسب و کار. در حالی که دموکرات ها در ابتدا آن را با برچسب بالقوه دوغاب صندوق نسخه نهایی این لایحه می گوید: شرکت ها نمی توانند با استفاده از این پول برای خرید سهام-پشت یا طلایی چتر نجات برای مدیران. دموکرات ها همچنین مبارزه برای یک پانل ویژه به نظارت بر بودجه. و آنها تضمین پول نمی توانید به رفتن به کسب و کار متعلق به چهره های کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اعضای کنگره و یا اعضای خانواده خود را.

اما دموکرات در کنگره کتی پورتر سابق حمایت از مصرف کننده وکیل است که نشان دهنده مرکزی اورنج کانتی 45 منطقه آرزوها کنگره قرار داده اند محدودیت بیشتر در مورد چگونه آن پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد. و او را نگران وجود ندارد به اندازه کافی زمان واقعی نظارت اشاره به این که وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin می توانید شروع به تصویب شرکت های بزرگ وام از آن صندوق بلافاصله در حالی که اولین گزارش از نقد و بررسی پنل نیست با توجه به مدت 30 روز.

“هدف این است که برای کمک به کسب و کار به سرعت,” او گفت:. “اما ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که ما در حفاظت از ما مالیات دهندگان منابع در اینجا.”

در سمت دیگر راهرو خواهان نقطه به خط مواردی که دموکرات ها در ابتدا سعی کردم به فشار از طریق آن ایران را باور نمی کند تا به حال چیزی برای انجام با کوروناویروس. یکی بود که مورد نیاز هر شرکت هواپیمایی گرفتن پول کمک مالی برای دیدار با برخی استانداردهای زیست محیطی.

در حالی که بسیاری از این به اصطلاح گوشت خوک کاهش یافته بود قبل از این لایحه را به رای Randall آبیلا, مدیر اجرایی حزب جمهوری خواه از اورنج کانتی گفت: اعضای خود نا امید شده بودند برای دیدن نسخه نهایی هنوز شامل تخصیص مانند $25 میلیون دلار برای مرکز کندی در واشنگتن دی سی

دموکرات ها استدلال می کنند که غیر انتفاعی و مرکز هنرهای نمایشی که اجرا شده توسط دولت فدرال نیاز به بودجه برای حفظ پرداخت کارکنان قبوض آب و برق و هزینه های دیگر برای اطمینان از آن باقی می ماند حلال از طریق این بیماری همه گیر.

یکی دیگر از سوال این است که آیا هر محلی شهرهای دیگر از لس آنجلس را ببینید خیلی کمک از این لایحه را 150 میلیارد دلار ایالتی و محلی Coronavirus صندوق امداد که آمار و ارقام به حیاتی برای حفظ خدمات محلی رفتن به درآمدهای مالیاتی screech را متوقف کند. اما تنها شهرهای با جمعیت بالای 500,000 می توانید درخواست به طور مستقیم به دولت فدرال برای برنامه بودجه, در حالی که دیگران باید برای درخواست پول از طریق ساکرامنتو. تخمین زده می شود که کالیفرنیا را دریافت کنید برخی از $15.3 میلیارد دلار از این صندوق.

تشکر. آلن Lowenthal, D-ساحل طولانی گفت: قوانین ترک یک سوال بزرگ در مورد اینکه آیا بلند, ساحل, باغ بیشه و یا هر شهر دیگر در 47 منطقه را ببینید به اشتراک گذاری آن پول است.

Rouda همچنین پرچم که حکومت گفت: “خودسرانه جمعیت مقررات اطمینان حاصل شود که نه تنها اورنج کانتی شهر خواهد شد واجد شرایط برای مستقیم محلی کمک مالی.”

یکی دیگر از نگرانی برای Rouda است که $1,200 پرداخت پول نقد نیست تنظیم برای مطابقت منطقه ای هزینه های زندگی.

“ما می دانیم که در اورنج کانتی $1,200 می کند به مقدار بسیار,” او گفت:.

چه می آید بعدی ؟

قانونگذاران در حال حاضر eyeing دو فدرال امداد صورتحساب به کوروناویروس. یکی انتظار می رود به زودی برای رسیدگی بیشتر مهم بهداشتی و اقتصادی نیاز دارد. این لایحه نهایی شده است انتظار می رود به عنوان یک محرک اقتصادی با پول قابل توجهی برای پروژه های زیربنایی که خواهد آمد پس از این ویروس به اوج خود رسید.

مستقل و لوایح نیز در آثار. برای مثال Rouda گفت: او را فشار قانونی که اجازه بازنشسته پزشکان و پرستاران دوباره به کمک پشت صحنه بدون به خطر انداختن خود مزایای تامین اجتماعی.

Lowenthal می خواهد به کمک مالی کارگردانی در بندر کارگران است. او تلاش برای حک کردن بودجه در زمان بسته امداد اما در حال حاضر امیدوار است پول برای پورت می تواند شامل در آینده لایحه.

“ما می دانیم که ما باید کار بیشتری انجام دهید از جمله کمک به ما مستند نشده جامعه” گفت: Rep. لیندا سانچز یک دموکرات که 38 منطقه شامل جنوب شرقی لس آنجلس و بریدن از اورنج کانتی.

Ada Briceño صندلی اورنج کانتی حزب دموکرات همچنین هل دادن دسترسی به اینترنت برای افرادی که در حال حاضر در تلاش برای کار یا مدرسه بچه های خود را از راه دور, اجاره, تعویق برنامه و طرح جامع برای محافظت از بی خانمان ها. و او امیدوار است برای دیدن مسائل بهداشت و درمان خطاب به ذکر است که بسیاری از مردم از دست داده اند از مزایای بیمه به عنوان آنها به مشاغل از دست رفته در هفته های اخیر.

در حالی که coronavirus تست رایگان, پورتر گفت: او همچنین می خواهد برای دیدن هزینه های درمان را پوشش داده است.

لورا گونزالس استاد امور مالی در Cal State بلند, ساحل, گفت که او علاقه مند به دیدن بانک ها ملزم به کاهش هزینه های دستگاه های خودپرداز, پایین تر, حداقل توازن مورد نیاز در حساب های پس انداز و کاهش هزینه های دیگر که تحت تاثیر کاهش درآمد مردم است.

در این میان رهبران محلی همه تاکید بر نیاز به گوش دادن به کارشناسان بهداشت و درمان و به دنبال فیزیکی فاصله سفارشات به عنوان یک راه برای پهن کردن هنوز هم رو به افزایش منحنی در coronavirus موارد است.

“نکته جالب این است که تمام این هزینه احتمالا معنی بسیار کمی اگر ویروس نمی تواند موجود در برخی از راه” Wallstenn گفت. “فرض اساسی این لایحه این است که آمریکایی ها نیاز نسبتا تسکین کوتاه مدت در حالی که ما در محدود کردن گسترش ویروس. اگر که اتفاق نمی افتد چه می آید بعدی این است که واقعا کسی را حدس می زنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im