هنگامی که جیم Murren وارد در لاس وگاس از وال استریت در سال 1998 برای تبدیل شدن به رئیس امور مالی از MGM بزرگ جهان شد مکان های مختلف.

رسانه های اجتماعی نیست و در عین حال یک چیز فکر ورزشی طرفدار حق رای دادن در لاس وگاس بود و تقریبا خنده دار و MGM تا به حال فقط یک ملک در نوار.

بیش از دو دهه گذشته Murren, در حال حاضر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی بوده و انتگرال در قالب یک شرکت که امروز استخدام بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان و در مورد 53,000 در لاس وگاس.

در فوریه 12, Murren که در زمان بیش از عنوان MGM در بالای اجرایی در سال 2008 jolted جامعه بازی اعلام برنامه ، او را به ادامه خدمت در زمان خود نقش رهبری تا زمانی که جانشین منصوب شده است ،

“من واقعا احساس می کنید که پس از 12 سال به خصوص در چند سال گذشته ما تغییر پویا از این شرکت” Murren گفت: در طول یک درآمد تماس در همان روز.

Click to enlarge photo

MGM Mirage رئیس امور مالی جیم Murren می دهد یک سخنرانی در مالی سالانه مدیران Gaming فروم پنج شنبه, آوریل 22, 2003.

“من فکر می کنم شرکت راستش هرگز در یک موقعیت بهتر از آن است که در حال حاضر,” او گفت:. “هنگامی که من فکر کردم از طریق چگونه من می تواند بهترین خدمت MGM رفتن به جلو من فکر کردم آن را بسیار روشن است که یک رهبر باید کمک به یک شرکت به دو دهه آینده. من می خواستم مطمئن شوید این هیئت تا به حال زمان برای انجام یک جستجو قوی برای پیدا کردن ندارد.”

اینجا لاس وگاس هفتگی برجسته برخی از Murren موفقیت با MGM.

CityCenter

Murren بود رویایی پشت عظیم $8.5 میلیارد مخلوط با استفاده از نوار توسعه است که ویژگی های آریا به عنوان محور.

67 هکتار توسعه در زمان حدود پنج ماه برای طراحی و باز در اواخر سال 2009 در حالی که اقتصاد ایالات متحده بود و فرو رفته در رکود است.

همراه با مجلل هتل گزینه—آریا و آن آسمان سوئیت هتل AAA پنج الماس خواص—توسعه دارای مقدار زیادی از رستوران ها و گزینه های خرید.

ملک همچنین دریافت یک دست انداز از شوالیه طلایی NHL حق رای دادن که جذب هزاران نفر از طرفداران به نزدیکی T-موبایل آرنا برای بازی های خانگی است.

آن است که یک عالم صغیر برای چه Murren بازدید برای آینده MGM—یک سرگرمی های متنوع شرکت که متخصص نیز در بازی.

ورزشی

در طول 1990s ایده اصلی ورزشی طرفدار حق رای دادن از آمدن به لاس وگاس بود که معمولا به عنوان رد یک رویا لوله تا حد زیادی به دلیل این شهر تمرکز بر قمار است.

که تغییر کرده است در سال های اخیر است. طلایی شوالیه شروع به بازی در اینجا در طول 2017-18 NHL فصل در عرصه تا حدودی متعلق به MGM.

NHL کمیسر گری Bettman به طور خاص Murren به عنوان یکی از افراد مسئول برای آوردن هاکی به جنوب نوادا کمک به کاهش نگرانی ها در مورد همزیستی pro ورزش و قمار.

“ما شروع به یک رابطه—به دلایل دیگر—با MGM و جیم Murren می شود مقدار زیادی از اعتبار برای, در آن زمان smartening ما” Bettman گفت: سال گذشته است.

Murren نیز تا حد زیادی مسئول برای آوردن لاس وگاس مطلب WNBA حق رای دادن—متعلق به MGM—به لاس وگاس از سن آنتونیو در سال 2017.

و در اوایل سال جاری MGM اعلام حمایت مقابله با NFL را به لاس وگاس اظهارات که به صورت عمده MGM تبلیغات داخل Allegiant ورزشگاه این تیم را که در آن ساخت و ساز است که با توجه به اتمام این تابستان.

شرکت گسترش

زمانی که Murren پیوست MGM در دسامبر سال 1998 این شرکت متعلق به یک ملک در نوار غزه و بخشی از New York-New York—شاغل و حدود 4000 نفر از کارگران.

امروز MGM بین المللی بازی و مهمان نوازی نیروگاه با بیش از 80 ، 000 کارکنان و 29 رفت و آمد مکرر خواص در نوادا و هفت دیگر ایالات متحده و سه قاره.

همراه با افتتاح MGM در اسپرینگفیلد ماساچوست در 2018, Murren led شرکت گسترش در آسیا با افتتاح MGM Grand ماکائو در سال 2007 و MGM Cotai در سال 2018 است. او همچنین رهبری تلاش ها برای تضمین مجوز بازی برای یک رفت و آمد مکرر در اوزاکا, ژاپن.

“ما در موقعیت نخست به سرمایه گذاری بر روی ما دو کلید رشد بلند مدت فرصت—ژاپن و ورزش” Murren گفت: به تازگی. “ما پیشرفت های قابل توجهی با ما شرط بندی های ورزشی, کسب و کار, است که پشتیبانی از رشد بلند مدت برای ما آنلاین و آجر و ملات کسب و کار.”

دارایی-نور استراتژی کسب و کار

تحت Murren تصدی MGM راه اندازی کرده است یک “دارایی-نور” استراتژی فروش و آمد مکرر خواص و سپس اجاره آنها را به عقب و در ادامه به آنها عمل می کنند. این یک تاکتیک طراحی شده برای شرکت زیرک تر و نگه داشتن بیشتر در دسترس پول نقد در دست.

در سال گذشته MGM به فروش می رسد Bellagio برای بیش از 4 میلیارد دلار به استون ، و فقط در هفته گذشته MGM بسته یک $4.6 میلیارد معامله به فروش ماندالای خلیج و MGM بزرگ به استون تحت مشابه اجاره عقب تنظیم.

“به دنبال به جلو راه ما روشن است” Murren گفت. “ما مشتاقانه منتظر به کسب درآمد از ما باقی مانده متعلق به دارایی های املاک و مستغلات.”

شرکتی و مسئولیت اجتماعی

در سال گذشته Murren نظارت اندازی یک کمپین به نام تمرکز بر آنچه مهم: استقبال بشریت و حفاظت از این سیاره یک چشم انداز برای تاثیر اجتماعی و پایداری زیست محیطی.

Murren نیز به رهبری تلاش ها برای ایجاد بورس های تحصیلی و فرصت های آموزشی برای کارکنان و خانواده های آنان است.

در سال 2013 شرکت مسئولیت مجله به نام Murren آن مدیر عامل این سال است. و در این سال Fortune magazine ذکر شده MGM در میان آن تحسین ترین شرکت های.

Murren نیز یک قهرمان از انرژی پاک و فروشنده تنوع برنامه.

در سال 2017, او و همسرش را هدر هی Murren دریافت وودرو ویلسون جایزه برای شرکتی داده سالانه به کسانی که “نشان داده عمیقی نگرانی برای منافع مشترک فراتر از خط پایین” با توجه به مرکز ویلسون در واشنگتن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de