چه مینه سوتا خودی می خواهید به دانستن در مورد ctq

چه مقابله با ctq?

مانند آنچه واقعا به مقابله با او ؟

این یک سوال بی حد و حصر تعداد دموکرات ها در سراسر کشور درخواست به عنوان 14 متحده تصادف نسبت به انتخابات مقدماتی و ارشد سناتور از ایالت مینه سوتا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری تدافعی جلو با مبارزات انتخاباتی خود را.

کلاژ از تصاویر نامزد انتخابات ریاست جمهوری به گزارش ایسنا ، ctq D-Minn.), از چپ: 1998 Hennepin County وکیل کمپین عکس, 2007 سنا تحلیف دوباره تصویب (AP) 2019 ریاست جمهوری اجرا اعلام (گتی).

پیشگامان مطبوعات صحبت با مینه سوتا سیاسی خودی و ناظران از هر دو طرف از جمله مقامات منتخب و فعالان سیاسی که یا شناخته شده Klobuchar سال و یا به دنبال او نزدیک است. در برخی موارد ما اعطا گمنامی در ازای خلوص و صداقت. و ما ارائه Klobuchar یک شانس برای پاسخ به آنها چه گفت و او کاهش یافته است.

فراگیر سوال: امریکا باید در مورد می دانیم ctq که آنها در حال گرفتن در ملی روایت?

چنین به عنوان …

چرا او آنقدر محبوب — و او است ؟

به شدت با شماره Klobuchar محبوب ترین انتخاب رسمی در مینه سوتا در سال است. او در سه انتخابات سنا او دریافت 58 و 65 و 60 درصد آرا. که گفت چیزی در یک کشور که به شدت بی ثبات به خصوص وقتی که می آید به سناتور ایالات متحده آمریکا. او را برای انتخاب منشی پنج بار و هرگز از دست داده است.

اما او هرگز به یک تجمع جمعیت کثیری به دیوانگی و یا کشت cultish کادر از جانبازان که مجموعه خود را جدا از نامزدها برنی ساندرز و الیزابت وارن و حتی نامزد سابق اندرو یانگ.

“او واقعا بحث مانند کسی که پرداختن به یک جمعیت از 10,000 اما مانند او صحبت کردن به شما در سراسر میز آشپزخانه می گوید:” از سوی دیگر ، تینا اسمیت, است که شناخته شده Klobuchar پس Klobuchar اول زد برای Hennepin County وکیل در سال 1998 است. “این در واقع بخشی از درخواست تجدید نظر است.”

‘هیچ چیز قابل توجه در مورد او’

این ممکن است بخشی از درخواست تجدید نظر او, اما آن را نیز ممکن است یکی از دلایل Klobuchar تلاش کرده است به ایستادگی کردن در شلوغ دموکراتیک درست در دورانی که همه کلاه توییتهایی باید بیشتر تاکید کرد با چند علامت تعجب.

“الهام ؟ نه امی می گوید:” یک جمهوری خواه است که شناخته شده Klobuchar پس از روز خود را به عنوان Hennepin County وکیل. “او ساده است. نگاهی به نام او. آن را فقط ” امی.’ “

این جمهوری خواه نیست سوال Klobuchar صلاحیت و متعهد به حدس و گمان که Klobuchar اصلی زاویه در تمام طول شده است برای به دست آوردن احترام باید به عنوان یک همسر در حال اجرا و یا منصوب به دولت ارسال باید از حزب دموکرات پیروز شویم.

“او در حال اجرا ماراتن و او می خواهد برای به دست آوردن چیزی از آن” جمهوری خواه می گوید. “همه او را به انجام آن قطع در آن وجود دارد.”

دو حزبی و یا ‘زیرک’?

برخی از آنها کمتر افتخاری در مورد جاه طلبی.

“او بسیار با وسواس خود پیشرفت می گوید:” یکی از کهنه کار دموکرات انعکاس احساسات گاهی اوقات زمزمه در حزب. “او بسیار زیرک و سیاستمدار.”

که بی دلیل در چشم این جانباز دموکرات بخشی از موفقیت خود را.

“او تاسیس خودش بسیار موفقیت آمیز با مینه سوتا رای دهندگان در حال وزش آمریکا و همکاری با جمهوری خواهان در نظر گرفتن امن مواضع” کهنه دموکرات گفت. “مترقی بال نا امید شده است با او برای سال ها به این دلیل است.”

که آخرین بیت است که قطعا درست است در برخی از مسائل.

برای مثال Klobuchar دارای پنجه خط در معدن-مقابل-محیط بحث در مینه سوتا است. این یک کلاسیک صفحه از یک راهکار سیاسی است که می گوید: بهترین مسیر برای یک دموکرات را به نفع خود در سطح ایالت است و با حمایت از محیط زیست حمایت اما همچنین پشتیبانی از استخراج از معادن ،

که اجازه می دهد تا یک نامزد برای گرفتن پشتیبانی از هر دو لیبرال ها در شهرهای دوقلو و دموکرات ها در محدوده آهن در شمال مینه سوتا است. در محدوده سخت-کلاه های کارگری — که Klobuchar پدربزرگ بود یک عضو پشت بسیاری از ایده های مترقی اما نمی خواهد تحمل داوطلبانی که تهدید معدن شغل برای به خاطر حفاظت از گفتن این مرز آب قایق رانی منطقه بیابان.

در موضوع دوقلو فلزات پیش بینی مس-نیکل معدن در نزدیکی BWCA او باقی مانده است noncommittal — دیگر از گفت او با پشتیبانی از هر دو معدن و قوی زیست محیطی بررسی است. در بیانیه ای خطاب به مطبوعات پیشگام Klobuchar گفت او اعتماد ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تعادل این دو اما او حاضر به محکوم کردن این پروژه است. که امتناع اتحاد نا امید برخی از دموکرات ها اما به نظر می رسد به اجازه او را برای حفظ و حمایت قوی در میان تفنگداران حتی در مناطق با مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی می کند. رژیم صهیونیستی. تیم Walz همچنین یک دموکرات با استفاده از یک تاکتیک مشابه خود موفق 2018 مبارزات انتخاباتی.

Klobuchar کشیده شده شبیه موشکافی در برخی از مسائل اجتماعی نیز هست.

وجود دارد باقی می ماند پر جنب و جوش داخلی بحث در میان برخی از محله های ترقی خواهان بر حمایت از ازدواج همجنسگرایان در اطراف یک پیشنهادی دولت متمم قانون اساسی را به رای دهندگان در سال 2012. این متمم که بیشتر قانونى ازدواج همجنس با شکست مواجه شد — و Klobuchar پشتیبانی می کند که نتیجه. اما او تا عموم خیلی بعد تر از بسیاری از دموکرات ها. این منجر به برخی از سوال خود گذشتگی او به علت, در حالی که دیگران باید از آن دفاع کرد.

‘ناب MINNESOTAN’

برای ونس Opperman یک پرکار دموکراتیک دهنده Klobuchar بی میلی به شخم زدن به برخی ایدئولوژیک تفرقه مسائل نیست خیلی سیاسی محاسبه اما یک مکاشفه است که کیفیت های دیگر اغلب ذکر شده در اطراف او: عمل گرایی.

“مطمئن شوید که به یک چیز بد در یک رالی اما یک رالی طول می کشد, چه سه ساعت ؟” می گوید Opperman رئیس سابق غرب چاپ و نشر که در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی از کلید های سرمایه گذاری. “له خود را در اولین دختر است بیش از کلاس نهم است. دولت وجود دارد برای بسیاری دیگر.”

او اذعان دارد که رای دهندگان دموکرات از خارج از غرب میانه بالا ممکن است درک یک نامزد که اجتناب استارک سیاست, خطوط, اما او می گوید آن را بخشی از قدرت او در خانه است.

“که ناب Minnesotan.” او ارائه می دهد یک آموزنده one-liner: “چرا Minnesotan عبور از بزرگراه ؟ برای رسیدن به وسط جاده. ما یک جامعه برای رسیدن به آخرین روند.

“او تجسم بهترین مینه سوتا است.”

خستگی ناپذیر و خواستار

درخواست فقط در مورد هر کسی که کار می کرد برای Klobuchar و آنها به شما بگویم شایعات در مورد اخلاق کار درست هستند: او خستگی ناپذیر. او مطالعات قانون و مسائل مربوط به درجه غیر معمول در میان انتخاب رهبران و او به نظر می رسد به کار در خواب کمتر از بسیاری از انسان ها با توجه به ساعت که کارکنان خود را پیدا کرده اند دریافت پیام یا تماس از او.

سمت تاریک از این است که او در حال حاضر به شدت در گزارش اعتبار برای بودن در کارکنان خود را حتی بطور شفاهی سوء استفاده — انتقادات که Klobuchar اذعان کرده است در یک راه عمومی.

اما او نیز الهام گرفته از بسیاری از نزدیک به او مانند سابق کارکنان که برای دفاع از خود را هنگامی که رفتار او تحت نظارت.

“او در تلفن با من روز بعد از من مادر مرده” به یاد می آورد سناتور. اسمیت. “او آمد تا هر دو از بچه های من در مراسم عروسی. او واقعا متعهد به دوستان خود. آن را معاملاتي.”

‘متقاطع درخواست تجدید نظر’

برایان McClung سابق بالا aide به کالیفرنیا ، تیم Pawlenty گفت: Pawlenty و Klobuchar اغلب مسیرهای عبور در سال 2006 زمانی که هر دو زد با موفقیت.

“من به یاد داشته باشید آنها شوخی میکرد که چگونه هر یک از آنها تا به حال درخواست تجدید نظر متقاطع می گوید:” McClung از بنیانگذاران و شریک در MZA+Co روابط عمومی شرکت. “آنها می گویند که وجود دارد یک بخش خاصی از Pawlenty-Klobuchar رای دهندگان که قرار بود به سوق دادن هر دو آنها را به پیروزی و آنها هر دو حق است.”

که درخواست تجدید نظر متقاطع توسعه یافته به هر یک از دیگر و McClung می گوید: او را دیدم یک مشترک کنار Klobuchar است که متناسب با تصویر او سعی در انتقال از کسی که نمی دریغ به کار در سراسر راهرو برای مسائل است که هر دو طرف را پشتیبانی می کند.

“آنها تا به حال یک کار بسیار خوب در ارتباط و من هرگز احساس هر گونه دلهره از ctq کار با تیم Pawlenty چون تیم Pawlenty یک جمهوری خواه بود. او در مورد آنچه می تواند انجام شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im