چه پست-coronavirus آینده برای پارک?

به عنوان پارک طرفداران و کارکنان تعجب می کنم که آن را امن برای پارک به بازگشایی بسیاری از ما نیز شروع به فکر می کنم در مورد آنچه که در پارک ها ممکن است شبیه به یک بار آنها را انجام دهید. دیگر که این بسته شدن موقت طول می کشد بیشتر به احتمال زیاد از آن خواهد شد برای ایجاد تغییرات پایدار به پارک میباشد.

برخی از تغییرات رخ داده در حال حاضر. سی ورلد دیده است یکی دیگر از مدیر عامل سر درب هر چند به نمایشگاه سی ورلد مدیر عامل دفتر به نظر می رسد که از طریق قرار دادن بیشتر مردم از جزر و مدی چرخان در گذشته سال است. بیش از شش پرچم هیئت اجرا “سهامدار حقوق” طرح غیر این صورت شناخته شده به عنوان “قرص سمی” استراتژی برای دفع تصاحب خصمانه.

قیمت سهام در سی ورلد شش پرچم و Knott صاحب سرو عادلانه شیرجه همراه با بقیه سهام بازار پس از coronavirus رسید. بازار کلاه هر زیر یک میلیارد دلار در این مرحله شرکت می تواند تبدیل به تصاحب اهداف — اگر کسی در این اقتصاد بیمار است که پول به آنها را خرید.

پول مسئله حتی برای رهبر بازار دیزنی که کردند آن پارک کارکنان و گفت آن ماه ژوئن کلاس کالج کارآموز اعضای بازیگران آنها نمی توان مورد نیاز در این تابستان. ساخت و ساز متوقف شده در جاذبه های جدید در دیزنی لند و والت دیزنی جهان به عنوان شرکت مطابق با محلی stay-at-home سفارشات. اما با هیچ درآمد از پارک در حال حاضر یکی به تعجب که چگونه بسیاری از جدید و نشان می دهد که دیزنی اعلام کرده است را تا پایان اتفاق می افتد.

هر کسی که قادر به پرداخت هزینه سواری جدید را نشان می دهد و در حالی که نیست ؟ و اگر طرفداران نمی توانیم به بازدید از این پارک به عنوان اغلب به عنوان آنها قبل از وجود هر نقطه در پارک صرف میلیون ها دلار در تلاش برای جذب آن دسته از طرفداران ؟

طرفداران برخی از جاذبه های جدید برای لذت بردن از زمانی که پارک بازگشت. استودیو یونیورسال هالیوود راز زندگی حیوانات خانگی: Off the Leash! سوار شد و آماده برای نرم-باز پارک ها بسته و سی ورلد سن دیگو امپراتور شیرجه ذخیره شد تست. Legoland California آماده بود برای باز کردن آن Lego Movie جهانی زمین بیش از حد.

اما دیزنی لند اعلام کرد که آن Avengers پردیس در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی خواهد باز در جولای 18 فقط یک روز قبل از آن اعلام کرد پارک’ بسته شدن. با ساخت و ساز متوقف شد, آن را سخت به تصور کنید که جدید مارول با مضمون زمین باز پس از آن حتی اگر پارک ها انجام دهد. آن را نیز سخت به تصور کنید که هر یک پارک رفتن به جلو با پروژه های ساخت و ساز قبل از آن را می بیند چه پست-coronavirus بازار قادر خواهد بود برای حمایت از.

فراموش نکنید که این پول برای یک لحظه. بیایید فکر می کنم در مورد چگونه این تجربه در حال تغییر است راه ما احساس و عمل می کنند. را طرفداران مشروط به پذیرش اجتماعی فاصله آمد و در آغوش شانه به شانه تجربه بودن در یک پارک و یا آنها به دنبال چیزی متفاوت است ؟ آیا “چیزی است که می رود وحشتناکی اشتباه و جهان در خطر است” خطوط داستان که درایو بسیاری از پارک جاذبه های طنین انداز و یا دفع مخاطبان?

ما هنوز نمی دانیم. این بزرگترین اختلال در پارک تاریخچه. اما هر صنعت اختلال ایجاد یک فرصت کسب و کار. این پارک که برای زنده ماندن و رشد در این پست تاج جهان خواهد بود که آنهایی که رهبران تجسم که در آینده به درستی در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de