Stock dumper.

سهام دامپر. گتی ایماژ اخبار

این داستان بزرگ در حال حاضر (و ما انتظار داریم بیشتر از نوع خود به نظر می رسد در هفته های آینده) این است که رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن ریخته یک مقدار جدی از سهام در مدت کوتاهی قبل از سقوط و مدت کوتاهی پس از او “به یک گروه VIP در یک منحصر به فرد اجتماعی باشگاه… وخیم پیش نمایش از تاثیر اقتصادی coronavirus.”

NPR به دست آمده از یک ضبط که VIP بحث…

او با ارائه این دیدگاه به رای دهندگان خود و یا عمومی به طور کلی.
دوباره NPR:

به زودی پس از او ارائه عمومی اطمینان داد که دولت آماده است برای مبارزه با کروناویروس قدرتمند رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن فروش درصد قابل توجهی از سهام خود را تخلیه بین $582,029 و $1.56 میلیون دلار از منابع خود را در فوریه. 13 در 29 جداگانه معاملات.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آنچه باید خشم ما است نه آنچه به نظر می رسد و یا مشکوک بود با مته سوراخ کردن در تجارت خودی اما که هر نماینده دولت آمریکا در این مورد به خصوص رده بالا یکی مجاز است خود را به سهام. آن را به عنوان اگر وجود دارد هیچ رابطه ای بین تصمیمات دولت و تحولات بازار. این واقعیت است که این امکان وجود دارد که یک سناتور قدرتمند مثل مته می تواند عمیق داخل دولت و در عین حال بازی بازار, در معرض فوق العاده سطح بالایی از فساد مجاز در سیستم سیاسی ما.