آنچه که من در مورد نمی دانم همسرم, خانگی, شوهر, چه, پدر و نمی داند که در مورد سکس و چه هر کس باید بدانید قبل از گرفتن بسته کردگی توسط یک غریبه—خواننده مشاوره خلاصه!

SAVAGE-Letter-of-the-Day-STAMP-2020.jpg

این هفته Savage Love Letters روز: پنجاه سال مستقیم ازدواج شخص می خواهد به تجربه غیر قابل اجتناب اسارت آنقدر او را به فکر کردن در مورد اجازه دادن به یک پسر کراوات او را. نزدیک به سی سال زن کیر دار با تعهد مسائل نمی دانم چه باید بکنید در مورد یک پسر است که گاهی اوقات repulses او. بیست و شش ساله دانشمند نمی تواند شکستن تا با او بیکار و بیکار هیپنوتیزم پسر چون او را دوست دارد. بیست و سه سال, footjob را “شگفت انگیز” دختر نمی خواهد اجازه دهید او را در هر نقطه در نزدیکی او ، و البته این هفته عشق وحشی و این هفته وحشی Lovecast.

برای اولین بار یک خواننده استدلال می کند که پاسخ من به زن قحبه سرحال رشد نا امید،, er, زن قحبه سرحال که در حال رشد به طور فزاینده ای نا امید نشان داد جهل من در مورد سکس…

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

من لذت بردن از خواندن هفته خود را, مقالات, نامه به شما و شما همیشه پاسخ های مفید. با این حال من احساس می کنم شما از دست یک جنبه اساسی از رفتار cuckolded مردان است. هنگامی که یک مرد خواست زن خود را, شریک زندگی, همسر, و یا هر عنوان دیگر به اجازه مردان دیگر او دمار از روزگارمان درآورد در حالی که او به تماشای او است که به دنبال در عمیق ترین سطح تایید که زن به او است با یکی که مردان دیگر پیدا کردن “داغ”. پس از داغ آنها می خواهند به او. از آنجا که مردان دیگر ساخت و توهمات در مورد تقریبا همه چیز مربوط به جنسیت یک cuckolded مرد می خواهد و نیاز به تکمیل بلامنازع تایید است که مردان دیگر پیدا کردن “خود زن” بسیار داغ است و معنی آن. او می خواهد برای دیدن برای خود و می خواهید/نیاز مردان دیگر به راستی برو “او زن است.” خواندن کلمات نوشته شده برای شما. عبارت است از طبیعت—من به او اجازه دهید مردان دیگر او دمار از روزگارمان درآورد. نه برای او را به فاک مرد دیگر اما برای مرد دیگری می شود تا تحریک که او را به او دمار از روزگارمان درآورد و آن را انجام دهد در حالی که شانس اصلی مرد به تماشای. و بیشتر مردان دیگر که برو زن خود را بیشتر تایید او دریافت که او خوشبخت ترين مرد در اطراف. به همین دلیل است که آن را حتی بیشتر وابسته به عشق شهوانی, برای برخی از cuckolded مردان به خود, فوق العاده, زن داغ, بحث کثیف به او ؟ برخی از نیاز به داغترین زن حتی به تایید می کنند که او با او هنگامی که او می تواند هر مرد از او می خواهد. “او را به تماشای” به او اجازه می دهد تا مردان دیگر او دمار از روزگارمان درآورد و او هنوز هم “نگه می دارد” او را تایید او نیاز دارد. این نیاز نیز باید بدون شک تایید کرد ،

لعنت به آن. من نوشته شده است ده ها اگر نه بیش از صد ستون در cuckolding—و همکاری یک مطالعه منتشر شده در کارشناسی, مجله علمی—و من هنوز هم آن را دریافت نمی. خب. من سعی کردم. حدس می زنم من چوب به نوشتن ستون در مورد چیزهایی که من احساس بهتری برای… مانند تحریک مهبل و چوچوله بازبان و دوره ، (آنچه شما توصیف برای تلفن های موبایل خیلی بیشتر شبیه سیاه از cuckolding به من. اما آنچه من می دانم؟)

مورد توصیه من برای بیوه آماده است و نیاز به مشاوره…

من خواندن این قطعه verging در اشک برای اطمینان مهربانی و کردار از شما توجه داشته باشید به این زن. من امیدوارم که او می خواند و rereads آن کار می کند و در نظر گرفتن به قلب و عقل ارائه شده است. آنچه شما ارائه شده تا مهربانانه مجموعه ای از محکم بسته بندی شده دروس ساده و بسیار مصرفی زبان است که در درمان را پوشش بسیاری از ساعت بازدیدکننده داشته است. نه به ورزش است اما یک ورزش قیاس است که مناسب ترین در اینجا: شما “حذف آن از پارک” دن و کمک کسی.

و بیوه آماده است و نیاز به مشاوره نوشت…

مرسی از شما بسیار سپاسگزارم برای پاسخ. این خنده دار است من در واقع هرگز احساس گناه در مورد این ایده در حال حرکت رو به جلو با یک رابطه جدید و یا روبرو می شوند. من واقعا از دست رفته بدن خود را در کنار من و این چیزی است که برای اولین بار برگزار شد ، او عاشق زندگی ام, اولین و تنها تا کنون. اما وجود دارد اتاق را برای عشق بیشتر و بیشتر مردم در قلب من بیشتر دوست دارد از زندگی من است. من راحت بودن یک زن بیوه اما نه با آنچه که پیداست مدت به فرهنگ ما (غمگین, تنهایی, نیازمند, شاید حتی کمی ترسناک).

نظرات جالب هستند چرا که بسیاری از مردم به نظر می رسد شوکه شده است که من به دنبال گاه به گاه جنسیت در بیشتر “معمولی” راه هایی مانند نرم افزار و دوستیابی. اما… آشنایی صحبت کردن و سازماندهی و برنامه ریزی است. آن را به اطلاع مردم است که من واقعا نمی خواهید به دانستن بیشتر در مورد. آن را آوردن غریبه به خانه من (و یا رفتن به آنان) است که ذاتا صمیمی تر و صادقانه تر خطرناک است. شما آن را دریافت کنید. من با اعتماد به نفس در آنچه که من انجام خواهد شد و نگاه همه توصیه های شما و نظر آمد تا با. و من باز به دیدار کسی که در طول راه اگر آن اتفاق می افتد. اما در حال حاضر من جلوتر از قلب من. با تشکر از شما برای حمایت از من انتخاب و ارائه برخی از راهنمایی. من واقعا قدردانی شما در نظر گرفتن زمان.

مورد توصیه من برای مخفی دختر با مادر…

سکس کار می کند با سر خود را. من ویرایش مجله انجمن در اواخر ’90s هنگامی که آن را هنوز هم در آمد رقومي و آن را در زمان یک مدت طولانی در حالی که حتی قبل از من بیدار/آگاهی مطرح کون متوقف objectifying زنان در روز به روز زندگی… و من باور زنان می دانم زمانی که شما به دنبال در آنها مانند یک تکه گوشت حتی اگر شما لازم نیست هر چیزی می گویند و در بهترین رفتار خود را. به طور مشابه, من یک دوست که در یک پارتی و در حال حاضر پیر(er) و گران و نه تنها نمی تواند مربوط به زنان است اما تعجب است که او دریافت نمی کند توجه او یک بار بود. در کوتاه مدت و نه به یک منافق, هنجارهای درونی از جنس کار ما لطمه می زند توانایی به حرکت در زندگی واقعی زمینه های قدرت و امتیاز. آن را نیز ریپ کردن ماسک که ما همه در واقع یک دسته از میمون ها که به طور مشابه لطمه می زند و تعاملات اجتماعی.

I dunno. به نظر من وجود دارد بسیاری از مردان وجود دارد که نمی edit انجمن مجلات—به یاد داشته باشید مجلات پورنو?—و هنوز هم نگاه زنان مانند آنها تکه های گوشت. به طور مشابه وجود دارد مقدار زیادی از یک بار گرم/در حال حاضر گران مردم وجود دارد که نبود کشش اما مانند دوست خود را نمی تواند کشف کردن که چرا آنها نمی تواند توجه آنها یک بار بود.

طب مکمل و جایگزین دختر مامان همچنین نوشت…

البته شما و چند نظر مناسب هستند: مردان انجام یک جهنم از بسیاری از چیزهایی که بسیار بدتر از objectifying زنان در حالی که حرکات تند و سریع خاموش. اما آن را احساس افتضاح—حداقل این احساس افتضاح به من—نگاه شود به عنوان اگر من نیست یک شخص واقعی است و این که چگونه بسیاری از مشتریان در شهوت انگیز بانوی داغ نگاه دختران است. چند مرد که ساخته شده از تماس با چشم لبخند زد و اجازه دهید آن را نشان می دهد که آنها در تعامل با دختران مانند انسان ها به سرعت تبدیل به مورد علاقه های شما. همچنین, من آرزو می کنم من تا به حال گفت که دختر من می داند که در مورد من کار گذشته و ما در مورد آن صحبت کردیم اما نه پس از او به من گفت در مورد کار خود را. من فکر می کنم او را درک احساسات من, اما من می دانم که او احساس می کند مورد قضاوت قرار. و من نگرانی زیادی در مورد پدر او دانستن دلیل من فکر می کنم باید یک زمان سخت تر با آن است. البته او می داند که در مورد من کار گذشته اما من می خواهم ترک قبل از من او را ملاقات نمود. او احتمالا نمی خواهد که مورخ یک زن مشغول به کار در این صنعت است. که باعث می شود او را صدا مانند یک حرکت تند و سریع, اما او نمی باشد. او فقط یک مرد که معتقد است تمایلات جنسی چیزی است خصوصی و ویژه بین همکاران. (که احتمالا به همین دلیل تک همسری به خوبی کار کرده است برای ما!) من حدس می زنم من می تواند انجام شود در گوشه و سعی کنید به ماندن در دسترس است و برای هر چیزی که او نیاز دارد از من. و امیدواریم که این فرهنگ منتقل شده به اندازه کافی در بیست و پنج سال است که پیامدهای کمتر خواهد بود در حال حاضر وجود خواهد داشت و کمتر و یا بدون عواقب منفی به زندگی عمومی و زندگی درونی. من واقعا قدردانی خود را از پاسخ دادن به من و به من یک بیت از یک واقعیت را بررسی کنید. آن را آسان به پایین سوراخ خرگوش از اضطراب و شروع به تصور بدترین سناریو مورد.

مادر من استفاده می شود به می گویند: “چیزهایی وجود دارد یک مادر حق دارد نمی دانم.” اما آن اعمال می شود به همان اندازه به هر دو پدر و مادر وجود دارد چیزهایی که او احساس پدر من تا به حال حق نمی دانند. ما نیست در اسرار در خانواده من, اما من به اشتراک گذاشته شده همه چیز همه چیز با مادر من است که من با پدرم و بالعکس. بنابراین من فکر نمی کنم این اشتباه به خاطر این از شوهر خود. گاهی اوقات نگه داشتن چیزی است که دوست داشتن و ملاحظه چیزی که به انجام — تا زمانی که در برگزاری هر چه در آن است به عقب متوقف نمی شود ما را از درخواست برای کمک و یا حمایت از ما ممکن است نیاز به.

و با آرزوی دوست پسر من تا به حال کار نوشت بیش از حد…

با تشکر از شما. بچه که برخی واقعا سخت توصیه به خواندن اما این احتمالا بدان معنی است که من نیاز به شنیدن آن از همه بیشتر است. ما در واقع در حال مبارزه با غول درباره موضوع دیگری در رابطه ما شب گذشته (او به طور مداوم فشار من به یک, حتی اگر من به آن) و تقریبا شکست. حدس می زنم من فقط باید ماشه برای این آخر هفته. من فوق العاده از آن قدردانی و تشکر از شما برای همه چیز شما را انجام دهد! شما بهترین هستید!

اوه خدای من. لطفا شکستن تا با او. او افتضاح است. و من می گویم این را به عنوان کسی که شوهرش یک مادر اقامت در خانه پدر و به عنوان کسی که دوست دارد رابطه جنسی در تروی. اما فقط به این دلیل که گه کار شد و حق را برای ما به این معنی نیست که شما کار می کنند و یا برای شما مناسب است. چهره آن: این پسر حرکت تند و سریع است. بیش از حد بسیاری از زنان فکر می کنم در حال سقوط در عشق با یک حرکت تند و سریع دام—اگر شما او را دوست دارم شما نمی توانید او را ترک کند حتی اگر شما می خواهید کاملا متفاوت چیزهایی که از زندگی حتی او فشار شما را به انجام چیزهایی که شما نمی خواهید برای فراموش جنسی حتی اگر او را بیکار و یا بیکار. هیچ هیچ هیچ. شما می توانید کسی را دوست دارم و شکستن تا با او چون تو را دوست دارم (و احترام به خود) ، اگر شما شکستن تا با او در حال حاضر WMBHAJ شما می توانید تا در غم و اندوه از در خشم است. اگر شما صبر کنید… آن خواهید بود یک angrier, زشت تر و طولانی فروپاشی است. بنابراین منتظر نیست.

جان ثانیه در نظر داشت برخی از افکار در مورد توصیه من برای امتها…

این یک راه فوق دن پرداخت درجه. LW نیازهای یک رابطه جنسی مثبت درمانگر به کار را از طریق تمایلات جنسی و صمیمیت مسائل را با آموزش راهنمایی. آن را از کسی که (به وضوح) گاهی اوقات واکنش های شدید قدردانی در یک قسمت به شخصی آسیب جنسی (هر چند من فکر می کنم فرهنگی تروما با توجه به fucked up هنجارهای مربوط به تمایلات جنسی شده است مخرب تر). نفرت برای شرکای جنسی است و نه یک مشکل جدی گاهی اوقات حتی یکی از خطرناک. آن را زمینه بسیاری از خشونت به سوی شرکای جنسی—misogynistic ضد همجنس و transphobic (و به طور بالقوه اما به ندرت بیشتر misandristic). بدانند ریشه باعث و مکانیسم های مقابله با استرس برای مقابله با آنها در حال رفتن به کاملا ضروری برای LW به همکاری روابط جنسی در آینده در صورتی که علاقه (و آن را برای تلفن های موبایل مانند آن است) بنابراین دوباره روت کمک حال رفتن به بسیار مفید تر از یک نامه به یک مقاله نویس.

توصیه من به مبلغ یک پیشنهاد مکانیسم مقابله. اما من تن است که تقریبا در تمام موارد درمانی است که رفتن به بسیار مفید تر از یک نامه به یک مشاوره مقاله نویس. اما در هر نمونه در هر SLLOTD و ستون—من در پاسخ به نامه ای که فرستاده شد به یک مشاوره مقاله نویس. اگر همه گفتم در پاسخ گفت: “شما باید به کسی که در مورد” من نمی تواند انجام کار من است. و از آنجا که من به طور مداوم تشویق مردم به دنبال درمان من فکر می کنم “دریافت کمک اضافی” می تواند گرفته شده برای اعطا در اطراف در اینجا.

یک زن و شوهر از نظر من پاسخ به محدود. اول تا Corydon…

من دوست دارم با خودم برده است اما واقعا دلیل خوبی برای برخی از زمان بزرگ اعتماد و نگرانی است. این نگرانی مرا از trotting به برخی راندو خانه خاموش Recon و اجازه دادن به او را tie me up. ما فقط رفت و از طریق یک کابوس سناریو در تورنتو که در آن یک قاتل زنجیره ای بود که با بهره گیری از مردان به دنبال رابطه جنسی گره خورده که همچنین نیاز به برخی از اختیار با توجه به نگرانی خانواده و غیره. که نوع از چیزی که نادر است اما این اتفاق نمی افتد و تبلیغات “راست با احتیاط نر به دنبال صحنه اسارت-tie me up!” خواهد بود مانند سلنیوم برای یک مرد مانند بروس مک آرتور.

وجود دارد و این از ترافیک مارپیچی…

به طوری… دن راه حل این است که به دروغ با حذف هر دو را به همسر و بالقوه خود بازی همکاران به منظور فریب آنها را به او آنچه او می خواهد (ازدواج و اسارت) به دلیل پیچ آن اگر خداوند دن فکر می کند یک dealbreaker احمقانه است فقط با استفاده از فریب به اطراف شکن معامله? ببخشید که مزخرف. اگر او نمی خواست به ازدواج به همسر او می تواند طلاق خود را و یا ذخیره کردن کارت های خود را بر روی میز و ببینید که اگر او می خواهد به طلاق او. اگر او نمی خواست برای رد کردن بازی شرکای اخلاقی مخالف کمک به متقلب و سپس او می تواند تصمیم بگیرد و نه تقلب. متناوبا, او فقط می تواند قبول کند که او دارای یک استخر کوچکتر از گزینه های. اما بدون “دروغ به دریافت رضایت از دیگران” is not a valid اخلاقی گزینه است. همچنین “غیر قابل اجتناب اسارت” نیست کاملا چیزی است که شما می خواهید برای انجام با به طور کامل ناشناس راندو وجود دارد رفتن به یک “گرفتن به شما می دانید” فاز.

Recon نیست و صرفا یک مجلس در سایت. آن را به یک پلت فرم رسانه های اجتماعی. مردم پست خود دوست داشتن منافع عکس و از همه مهمتر لینک به پروفایل دوستان خود و بازی همکاران. بنابراین در حالی که شما در پیدا کردن در Recon بود برای شما ناشناخته نیستند ناشناخته است. شما می توانید (و باید!) رسیدن به خود فعلی و سابق بازی همکاران. همچنین مردم می توانند (و باید) با استفاده از حس مشترک خود را. اگر کسی ادعا می کند به یک متخصص در فیلم و یا کارتون یا تعلیق, نگاهی به عکس های خود را ارسال پیام به چند تن از دوستان خود. و عکس ها نشان می دهد بسیاری: اگر کسی مشخصات را شامل نمی شود هر عکس که یک پرچم قرمز است. اگر تمام عکس های خود را به وضوح برداشته از انجمن که یک پرچم قرمز است. اما اگر آنها ارسال تعداد زیادی از عکس های خود را بازی جلسات که نشانه خوبی است—به خصوص اگر شما همان بچه ها به آینده را دوباره و دوباره.

هیچ تضمینی وجود ندارد, البته, و مردم را به قتل randos. اما مردم گاهی اوقات به قتل رسیده توسط مردم آنها را می دانم که خوبیزنان در واقع به مراتب مردها به قتل رسیده توسط دوست پسر یا شوهر نسبت به یک غریبه. من نمی گویم این به حداقل رساندن وحشت از هیولا مانند بروس مک آرتور و یا لوکا Magnotta. اما مگر ما گره خورده دوستان که overshare ما به ندرت در مورد تمام مردم وجود دارد که بسته کردگی بیش از یک آخر هفته داده شده و نمی شد به قتل رسید.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

همچنین ترافیک مارپیچی به نظر می رسید به از دست دادن بخشی از پاسخ من به محدود جایی که من پیشنهاد او پاک آمده ، اما به من اعلام زمان و زمان دوباره وجود دارد موارد که در آن تقلب و محدود است به سختی به نظر می رسید مانند آن را تشکیل خیانت به من—بدترین گزینه برای همه درگیر. محدود و همسر او می تواند به کودکان و نوجوانان محدود است می تواند از لحاظ اقتصادی وابسته به او و یا او می تواند یک بیماری مزمن. و یا آنها ممکن است مناسب و معقول به اندازه کافی ازدواج واقعا لذت بردن از شرکت های یکدیگر و اجتناب از اختلال و جابه جایی از طلاق بهتر خواهد بود برای هر دو آنها را.

و در حالی که ما در موضوع من می خواهم به تایید تمام حس مشترک احتیاطی Corydon مشترک با محدود:

در حالت ایده آل, شما زندگی می کنند در یک شهر بزرگتر که در آن وجود دارد, طلسم, گروه که ملاقات در یک محل عمومی از برخی از نوع. مثلا اینجا در تورنتو, سیاه عقاب ماهانه Xxx 101 شب. شما می توانید بسته کردگی توسط کسی که می داند آنچه که او انجام می دهند در یک محل که در آن وجود دارد تعداد زیادی از مردم در اطراف خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که هر کس در خود بهترین رفتار است. همچنین اگر شما به چنین یک رویداد در یک نوار, نوشیدن نوشیدنی های غیر الکلی. شما نمی خواهید قضاوت خود را مختل. (این است که تشویق مردم در حال اجرا در این رویداد جهت مشاهده فرم خرید.) در حداقل شما باید در هر جلسه بالقوه تاسیسات در یک محل عمومی اول (کافی شاپ هر) بنابراین شما می توانید بحث در مورد صحنه و سنج چگونه راحت شما احساس می کنید. اگر و هنگامی که شما تصمیم می گیرید که وجود دارد این است که کسی که شما می خواهید به تجربه این در جای خود کاملا مطمئن شوید که شما ارائه نام و نام خانوادگی, شماره تلفن, آدرس و زمان هنگامی که شما انتظار می رود انجام می شود به کسی که می تواند نگاه کردن به شما است. که ممکن است همسر خود را اما نمی شود. مورد اعتماد از دوستان نزدیک و یا اعضای خانواده خوب است بیش از حد.

و در نهایت… من می خواهم به می گویند که من نمونه ناامید کننده ای اریب نسبت به احساسات صدمه دیده بد breakups گه را نشان می دهد و…. معنی من به ندرت از افرادی که می گویند نشان داد خود را به سبب گره خوردن به یک شریک جدید و نیست را رد کرد و یا خجالت. پس از آن خوب به این نامه…

یک دهه پیش من یکی از کسانی که gazillion مردم ایمیل به شما در ناامیدی در مورد من نظر جنسی ناسازگار “اما من او را دوست دارم!” روابط. من فقط می خواستم به قدردانی من برای همه شما مشاوره در طول سال—راهنمایی های شما به من کمک کرد دیدن اختلال در (و نهایی) که sexless رابطه نگه داشته و من از تکرار این و الگوهای دیگر در آینده روابط و در حال حاضر من بسیار خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که من در یک—holy shit!—سرگرم کننده, ارتباطی, سالم, کس تپل جنسی-سازگار رابطه!

در ماه اول مامانی من گذاشته خود, طلسم, و من تا به حال به خودم باشد از جیغ YAHTZEE در چهره اش. این فرد ممکن تراز با من در فوق العاده سرد مشارکتی راه—چیزهایی که من در مورد رویا پردازی پس از من مانند پنج سال جا تکان دهنده به خوبی به او. آیا این رویا?!? من می خواهم مطالب با kinks شناور در اطراف در فانتزی/porn/masturbatory-زمین اما پس از آن این فرد نشان داد او سبب گره خوردن به من اجازه داده است که برای به اشتراک گذاشتن من برای اولین بار و در حال حاضر ما هر دو به کشف این دنیای جدید IRL و من نمی تواند شادتر. بنابراین لایه های بسیاری از قدردانی!

آن را به خوبی می دانیم که توصیه من به یک, گی, ژیمناست که (در خط با تم امروز) دوست داشتم به دریافت گره خورده است تا…

شما هرگز نمی دانید: شما می توانید خود را فاش xxx به فرض-به-می شود-وانیل و کشف است که او را به عنوان گره خورده به عنوان یا kinkier از شما هستند.

…می کند گاهی اوقات درست می آید. (و چون من واقعا نصی شخص من ایمیل فرستاده در این نامه نویسنده برگشت و پرسید: چه تاب برداشتن او بود صحبت کردن در مورد. و او نوشت و… مرسی. این واقعا یک Yahtzee! آنها که از نادرترین چیز تقریبا کامل xxx مطابقت داشته باشد.)

خوب, ما در حال رفتن به آن را ترک وجود دارد. من امیدوارم که هر کس یک آخر هفته خوب و ما شما را در اینجا در روز دوشنبه!

••••••••••••••••••••••••••••

گوش دادن به پادکست های وحشی Lovecast در www.savagelovecast.com.

جدید قوز! جشنواره تفریحی است! پیدا کردن زمانی که قوز! در حال آمدن است به یک شهر در نزدیکی شما و دریافت بلیط در اینجا!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر