Drug bust guns

جولی جاکوبسن / آسوشیتد پرس

دست اسلحه و ظروف کریستال مت نمایش داده می شود در یک کنفرانس خبری اعلام کرد دولت بزرگترین متامفتامین مجسمه نیم تنه در تاریخ چهار شنبه, جولای 14, 2011 در لاس وگاس. سازمان های اجرای قانون از لاس وگاس هندرسون و بولدر شهرستان کشف و ضبط 200 پوند از مواد مخدر پیش از آن در هفته.

این اجرای قانون معادل باارزش تاکسیدرمی گوزن شمالی بر روی دیوار آویزان از یک شکارچی دن. ادارات پلیس tout خود را ضبط hauls از مواد مخدر و اسلحه و پول و دارایی های دیگر در رسانه های اجتماعی پس از یک نیم تنه نمایش عکس ها از آنچه که آنها در زمان خاموش خیابانها و معمولا ارائه یک پیام.

“یک فعال افسر تماس با مستاجر از یک پارک شده مشکوک و خودرو را به همراه داشت هشت نفر به اتهام جنایت برای در اختیار داشتن مواد مخدر هروئین و چندین سلاح گرم مربوط به جرم در اختیار داشتن ابزار سرقت و بزه مواد مخدر متعلقات” مسکیت پلیس ارسال به Facebook در ماه گذشته. “این است که بیشتر در اثبات این که اسلحه و مواد مخدر را مخلوط نیست! بزرگ, آمیزش پستانی, افسر برای گرفتن یکی دیگر از خطرناک با اسلحه در خیابان!!”

بزرگترین مجسمه نیم تنه مواد مخدر در نوادا تاریخ رخ داده است در سال 2011 زمانی که اجرای قانون ترک خورده یک حلقه مواد مخدر در لاس وگاس است که مشبک بیش از 5.7 میلیون دلار ارزش هروئین و متامفتامین. افسران نیز کشف و ضبط $280,000 نقدی نه وسایل نقلیه پنج اسلحه و یک تفنگ ساچمهای.

در حالی که محققان نبودند خاصی که آیا وسایل نقلیه درگیر شدند, در جرایم خشونت آمیز دارایی جریمه قوانین اجازه می دهد پلیس برای به دست گرفتن هر گونه مالکیت خصوصی آنها معتقدند استفاده شد در یک جرم و جنایت حتی اگر مشکوک نشده محکوم شده است. اما چه اتفاقی می افتد به آن را از وجود دارد ؟

ذخیره سازی و از بین بردن

کشف و ضبط شواهد ذخیره شده است توسط مترو در یک 83,000 فوت مربع شواهد vault—که واقعا بیشتر شبیه یک انبار—تا زمانی که یک مورد از ظهر, Melisse Huffmaster وزارت شواهد طاق مدیر توضیح داد. این موارد او گفت: گاهی اوقات می تواند سال به نزدیک که می تواند وظیفه ذخیره سازی مواد مخدر شواهد بسیار دشوار است.

“ما اغلب از فضای اجرا می شود,” او گفت:. “این غیر معمول نیست مشکل آن را در سراسر کشور موضوع است.”

Huffmaster گفت: کمبود فضا باعث شده که سازمان به لابی برای بیشتر سیاست های خود را به خلاص شدن از شواهد بیشتر به سرعت. ماری جوانا است که تنها نوع مواد مخدر شواهدی وجود دارد که می توان قبل از یک مورد است adjudicated با توجه به Huffmaster (“به این دلیل که ماری جوانا می کشد تا مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی”). دادستان به جای استفاده از نمونه ها و یا عکس از شواهد در دادگاه.

هنگامی که مواد مخدر و متعلقات شواهدی است که در نهایت آماده برای نابود شود, آن برون سپاری به مدیریت پسماند شرکت هایی مانند تمیز بنادر و Covanta, Huffmaster گفت. امکانات باید به دنبال سخت آژانس حفاظت از محیط زیست استانداردهای زمانی که سوزش غیر قانونی و قاچاق به کاهش تولید گازهای سمی.

برای مثال اولیه سوختگی مجلسی در کوره های زباله سوز باید با عمل جراحی در دمای حداقل از 1400 درجه فارنهایت و afterburner عمل باید حداقل دمای 1800 درجه فارنهایت با توجه به نوادا بخش حفاظت از محیط زیست.

“و البته شما باید متعلقات در این بسته به عنوان” Huffmaster گفت. “شما باید به یک مرکز که قابلیت تمیز کردن انتشار گازهای گلخانه ای و تحمل گرما.”

از کشف و ضبط مواد مخدر نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط گروه K-9 آموزش Huffmaster گفت. مترو دارای 15 تشخیص سگ نه که آموزش دیده برای پیدا کردن ماری جوانا و کوکائین و مت آمفتامین و هروئین, مقامات گفت.

مالکیت خصوصی

دولت قانون حکم می کند که افسران نمی تواند توقیف اموال برای جریمه مقاصد اگر مالک نمی دانسته رضایت به جرم و جنایت. به همین دلیل است که بسیاری از فروشندگان مواد مخدر و یا کسانی که درگیر در فعالیت های غیر قانونی اجاره اتومبیل و خانه ها با توجه به لاس وگاس دفاع جنایی وکیل مایکل Pariente. که راه خود را در ماشین و خانه می تواند unseized و صاحب اصلی یا صاحبخانه می تواند ادعای جهل از جرم و جنایت. اما جهل نیست همیشه ادم دفاع.

یکی از مشتری Pariente نشان دهنده محکوم به پنج سال زندان فدرال در اواخر سال گذشته زمانی که ماری جوانا که به طور غیر قانونی به فروش می رسد در آیووا شد به ترسیم قطعه زمین متعلق به او.

Pariente گفت: مشتری خود را در لاس وگاس اقامت الیور “سانی” Maupin بود زیر اورگان اساسنامه به لحاظ قانونی رشد ماری جوانا در درون دولت اما است که دوست دختر خود را—بدون اطلاع او بوده است مصرف این محصول از اورگان به فروش در آیووا که در آن فروش و استفاده تفریحی ماری جوانا قانونی است. با این وجود هیئت منصفه در بر داشت Maupin گناه به دلیل رشد ماری جوانا باقی می ماند غیر قانونی تحت قانون فدرال Pariente گفت.

Pariente گفت: او در روند جذاب مورد اما تردید است مشتری خود را دریافت کنید زمین خود را به عقب و حتی اگر این اتهامات در حال کاهش یافته است. “چیزی که در مورد جریمه قوانین این است که آنها بسیار سخت گیرانه” Pariente گفت. “دیوان عالی کشور حکم داد که آنها را نقض نمی کند خطر مضاعف. بنابراین دولت می تواند شما را از دور در زندان و پس از خود زمین و ملک.”

Pariente گفت: مبارزه با جریمه قوانین می تواند مشکل به خصوص در دادگاه در دست نیست. چرا که دادستان ندارد و برای اثبات خود را فراتر از شک معقول تنها نیاز به ارائه “روشن و قانع کننده” شواهد—استاندارد پایین تر—که مالکیت آگاهانه مورد استفاده توسط مالک در یک جرم و جنایت است.

Pariente گفت: “کلید اصلی در مبارزه با جریمه موارد اثبات اجرای قانون نیست دنبال پروتکل صحیح در هنگام تصرف دارایی که در اکثر موارد نیاز به یک وکیل. و این که هزینه می تواند اغلب بیش از ارزش اموال است.

“بسیاری از مردم می ترسند به شکایت,” او گفت:. “بنابراین شما باید مقدار زیادی از افرادی که نمی توانید پول خود را و یا اموال است.”

بازگشت ملک

در سال 2018 نزدیک به 1.6 میلیون دلار در اموال شخصی—خانه, ماشین, پول نقد, سلاح گرم و تر—کشف و ضبط شد در نوادا, با توجه به U. s. Department of Justice. دولت قانون حکم می کند که اجرای قانون را به بررسی هر مورد به تعیین اگر تشنج از اموال موجه است و نه فقط تصرف تمام اموال یکسره افسر لارنس هدفیلد گفت.

ملک نخواهد بود کشف و ضبط برای جریمه مقاصد اگر مالک است و نه رضایت و نه یک conspirator به جنایت و یا اگر اموال به سرقت رفته است. بنابراین اگر یک فروشنده مواد مخدر در حال رانندگی یک خودرو به سرقت رفته که اسیر مقامات را نمی خواهد ماشین برای جریمه.

این موارد پس از مشکوک است محکوم به فروش می رسد در حراج با درآمد حاصل از رفتن به پلیس تلاش. کشف و ضبط نقدی نیز می رود به اجرای قانون است.

نوادا قانونگذاران تلاش کرده اند بخشی در دولت مدنی دارایی دادگی ،

در سال 2015 یک پیشنهاد نوادا لایحه مورد نیاز از اثبات محکومیت کیفری و یا درخواست معامله قبل از پول نقد و اموال می تواند به دست گرفت. اما این اعتقاد نیاز کاهش یافته بود و این لایحه به قانون امضا شده بود پس از آن رژیم صهیونیستی است. Brian Sandoval, دیکته که منجر به توقیف پول و اموال بازگردانده می شود به یک فرد پس از محاکمه اگر هزینه ها کاهش یافته و یا رد کرد.

یکی دیگر از لایحه در سال 2017 را دوباره شامل اعتقاد و یا درخواست معامله مورد نیاز است. آن را نیز کارگردانی جریمه درآمد حاصل از رفتن به سمت آموزش و پرورش و نه سازمان های اجرای قانون. اما این لایحه درگذشت در کمیته قضایی مجلس سنا.

در سال 2019 یکی دیگر از لایحه معرفی شد به اصلاحات نوادا مدنی دارایی دادگی ، آن را تصویب مجمع 34-6 بلکه درگذشت در کمیته قضایی مجلس سنا.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im