چه سالن مو در حال رفتن را از طریق

Modify Hair Lounge in Wallingford has six chairs. Each stylist is an independent contractor.

اصلاح مو سالن در والینگفورد است شناخته شده برای انسان آن را لمس کنید. داده های اجتماعی فاصله چگونه آنها قرار است به اجاره ؟ حسن نیت ارائه میدهد از اصلاح مو سالن

Jodi Loomis صاحب اصلاح مو سالن در سنگ راه در Wallingford, فقط امضا چهار سال اجاره در تاریخ 1 فوریه. نه زمان بندی بزرگ است. چند هفته بعد همه غیر ضروری کسب و کار از جمله مو سالن تعطیل شد, به دستور فرماندار.

با این حال: “من مسئول اجاره برای چهار سال آینده. من مجبور به پرداخت اجاره بدون در نظر گرفتن هیچ درآمد در آینده در حال حاضر,” او گفت: زمانی که من او رسیده توسط گوشی چند روز پیش. “اگر من می توانم کسی را به بیش اجاره, من می تواند خارج از قرارداد من اما بدیهی است که در این مورد هیچ کس را به بیش از من اجاره نامه.”

پرسید که آیا صاحبخانه او را به یک استراحت در اجاره او گفت: “من منتظر شنیدن اگر من مالک می تواند در هر راه است.” شهردار جنی Durkan آیا اعلام یک مهلت قانونی برای اخراج برای کسب و کار کوچک اما حتی اگر یک کسب و کار است نه اخراج عقب افتاده اجاره هنوز هم تجمع می یابد و صاحبان کسب و کار هنوز هم مسئول آن است. “ما می توانیم تاخیر ما پرداخت اما این بدان معنا نیست که ما اصلا به آنها مدیون است. که فقط بدان معناست که ما در حال در بیشتر بدهی در چند ماه.”

Loomis کاهش یافته است می گویند چقدر تغییر را اجاره ماهانه است, اما او می گویند که اجاره در سیاتل در هر نقطه از محدوده 2000 دلار به 10.000 دلار در ماه بسته به اندازه و محل. که نه شامل مالیات فدرال و ایالتی مالیات قبض آب (اما “امیدوارم که خواهد شد به طور قابل توجهی از آنجایی که ما در حال استفاده از آب در سالن”), قبض برق (که امیدوارم به پایین در حال حاضر که پیچش یا حلقه زنی آهن نیستند) و لایحه بیمه.

برخی از سالن های خود را سبک کمیسیون اما این که چگونه تغییر می کند. تغییر ساخته شده است تا از با تجربه تر سبک که در حال حاضر ساخته شده است تا یک کتاب کسب و کار در جاهای دیگر. این سبک آمده برای تغییر و اجاره یک صندلی از Loomis و هر صندلی خود را از کسب و کار. در یک نمونه در ماه Loomis طول می کشد در $5,500 در “اجاره” از سبک خود را.

چرا که هیچ کس مجاز به قطع مو در حال حاضر Loomis شده است تلاش برای کشف کردن که چگونه به سبک خود را به یک استراحت بر روی صندلی, کرایه در حالی که تلاش برای کشف کردن که چگونه او در حال رفتن به پرداخت تغییر اجاره به موجر. و اگر او را پرداخت نمی کند که اجاره به صاحبخانه ؟ “اگر آنها می تواند & t دریافت کنید که پول را از شما پس از آن آنها می توانند پس از دارایی های شخصی خود را.”

معنی می تواند آنها را به خانه خود. “ما تا به حال خانه ما حدود چهار سال و نیم,” او می گوید. “ما در خط ساحلی است که همه ما می توانیم.” توسط “ما” او را با اشاره به او یک مربی در نارنجی نظریه تناسب اندام, که همچنین تنها گذاشته شده بود. روز یکشنبه او را در بیکاری است. “بنابراین در حال حاضر ما به دنبال در هر دو نفر در خانواده ما بود.”

At least theyre saving money on water right now. But theres still federal taxes, state taxes, insurance, and salon and cosmetology licenses that have to be maintained.

حداقل تغییر است صرفه جویی در پول در آب در حال حاضر. اما علاوه بر اجاره, هنوز هم وجود دارد مالیات فدرال و ایالتی مالیات و بیمه و سالن آرایش و لوازم آرایشی هزینه های مجوز است که باید حفظ شود. حسن نیت ارائه میدهد از اصلاح مو سالن

تا دیروز پیمانکاران مستقل—مثلا سبک که اجاره صندلی از Loomis—نمی شد تحت پوشش بیمه بیکاری چرا که آنها از لحاظ فنی و کسب و کار و نه کارکنان. اما یک قانون تصویب شده روز گذشته توسط کنگره گسترش مزایای بیکاری به پیمانکاران مستقل.

نیک Demerice در واشنگتن امنیت اشتغال بخش تایید کرد که “فدرال قانون است که واقعا طراحی شده برای گرفتن برخی از این مردمی که نمی تواند واجد شرایط برای سنتی بیمه بیکاری.”

رابین Salas که اجاره یک صندلی در تغییر برای بیش از دو سال (و شده است یک طراح مد برای 16 سال در این دولت بود) تشویق توسط کنگره اعمال روز گذشته. اما او می گوید که او قادر به رفتن بیکاری “ممکن است پوشش حداقل. شما می توانید آج آب شاید. شاید. داشتن دسترسی به بیکاری پرداخت خواهد شد ما هزینه های ثابت. انگشتان عبور منابع کافی برای پرداخت هزینه های ثابت بنابراین ما نمی رفتن به بدهی. من هنوز هم نمی توان آوردن درآمد به خانوار است.” او و دو بچه.

هر سبک در تغییر است به یک شهر مجوز به عمل کسب و کار یک دولت مجوز برای تمرین و کسب و کار لوازم آرایشی مجوز و سالن مجوز. هر یک از کسانی که همه چیز دارای قوانین و هزینه های مرتبط با آن است. این یک مجموعه ای گیج کننده از الزامات فقط مجاز به آوردن پول است که شهر و دولت خواهد شد و سپس مالیات. هر چند هیچ مالیات بر درآمد شخصی در واشنگتن دولت باعث می شود تا که برای شارژ یک B&O مالیات بر کسب و کار مانند تغییر و در هر یک پیمانکار مستقل که کار می کند وجود دارد. “این اساسا یک مالیات بر درآمد به عنوان یک عامل فرد” Salas می گوید.

در بالای همه که Salas تخمین می زند که هزینه انجام کسب و کار در هر ماه $1,750. که شامل او اجاره صندلی در تغییر ماهانه پردازش کارت اعتباری هزینه های او می پردازد ماهانه آنلاین-رزرو-نرم افزار هزینه های او می پردازد و چند روز در هر ماه از مهد کودک.

هنگامی که من به نام Loomis برای تایید این همه من ابراز شوک در تعدادی از hoops فرد سبک کار در یک سالن مانند تغییر را مجبور به پرش از طریق صدور مجوز و گواهینامه به تنهایی. Loomis توافق آن بود آجیل. “هر فردی است که همه چهار نفر از کسانی که همه چیز” او گفت:. “هر دولت دیگر من زندگی می کردند ما تا به حال هرگز است که بسیاری از مجوز ها و چیزهایی به پرداخت به. من خودم یک فرد لیبرال اما من هرگز احساس خودم خیلی محافظه کار است. هنگامی که شما صاحب یک کسب و کار کوچک آن را کمی متفاوت باشد. اما من یک محافظه کار به هر وسیله.”

Robin Salas, a stylist at Modify (shes cutting her sons hair in the picture), says, I had one person ask if I would do a home haircut, and the answer is just no.

رابین سالاس یک سبک در تغییر (او برش پسرش مو در تصویر) می گوید: “من تا به حال یک نفر بپرسید که آیا من می توانم در یک خانه کوتاه کردن مو و جواب این است: هیچ.” حسن نیت ارائه میدهد از رابین Salas

به عنوان برای قادر بودن به درآمد یک ظاهر طراحی شده مو در حال حاضر…

چرا رسیدن به مشتریان و ایجاد قرار ملاقات خصوصی و قطع مردم در خانه های خود را ؟

“از آنجا که من نمی خواهم به از دست دادن من مجوز” Salas گفت. “من تا به حال یک نفر بپرسید که آیا من می توانم در یک خانه کوتاه کردن مو و جواب این است: هیچ. اول از همه, آن را نه قانونی—من اصلا مجوز برای قطع کسی مو در آشپزخانه خود.” که نیاز به یک کل دیگر مجوز.

او نیز نمی خواهید برای کمک به گسترش COVID-19 اطراف. “آن را به ارزش نیست من از رفتن به خانه کسی. و من نمی خواهم به چیزی یا چیزی را به کسی دیگری است. آن را انجام نمی دهد من هر خوب به بیمار می شود حتی اگر من قصد دارم به خوب [چون من در یک گروه پرخطر]. و آن را انجام نمی دهد بقیه از شهرستان ها هر خوب برای من به بیرون رفتن وجود دارد و گسترش آن است.”

Salas افزود: “من در تلاش برای وحشت. هنوز رتبهدهی نشده است.”

همانطور که برای مزایای بیکاری با داشتن فقط در دسترس برای پیمانکاران مستقل مانند او Salas اشاره کرد که آنها در واقع در دسترس است. “در برخی از نقطه امیدوارم در آینده نزدیک من قادر خواهید بود به درخواست برای بیکاری. آن را از لحاظ فنی وجود دارد و در عین حال برای ما به ادعا. آن را فقط پایین می آید به چه مدت آن طول می کشد دولت به کار در آن عناصر است. به طوری که کمک به می دانم که من قادر خواهد بود به نوعی درآمد برای پوشش من سربار برای کار.”

اما او تصریح کرد که بیکاری چک را فراهم خواهد کرد درآمد برای خود و خانواده اش است. بیشتر آنها را انجام دهید این است که به او کمک کند پوشش هزینه های ماهانه خود سربار به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل به طوری که او تا به یک کسب و کار—صندلی—برای بازگشت به زمانی که این بیش از همه.

Demerice با دولت واشنگتن و امنیت اشتغال وزارت گفت که “آن را چند هفته” برای برنامه کنگره تصویب دیروز اجازه می دهد برای پیمانکاران مستقل مانند Salas برای دریافت مزایای بیکاری “به بالا و در حال اجرا است.”

در ضمن Loomis دیروز گفت او در نهایت شنیده بازگشت از تغییر صاحبخانه. “آنها به استرس به عنوان ما,” او گفت:. “پیشنهاد خود را تقریبا یک شوخی است. هنوز مطمئن شوید که چه باید بکنید در مورد آن است.”

او مذاکره با صاحبخانه او را اصلاح ده درصد اجاره بها در آوریل و مه. “ده درصد است که یک مقدار زیادی است. و من آن را دریافت کنید. آنها نیاز به پول خود را بیش از حد” Loomis گفت. “این است که چرا ما گرفته ایم همه چیز را به دست خود ما.”

مانند بسیاری از کسب و کار در مواجهه با مشکلات مالی آورده اجتماعی فاصله—از جمله غریبه—تغییر در حال حاضر درخواست برای کمک های مالی از مردم است.

“می گویند که همه چیز در حال به چالش کشیدن در حال حاضر کتمان حقیقت است” آغاز می شود درخواست در تغییر است GoFundMe صفحه, راه اندازی سه روز پیش.

“ما خواسته برای $10,” Loomis گفت. “برخی از مردم مجبور به پرداخت $10, برخی از مردم مجبور به پرداخت $500. که آنچه ما انجام می دهیم به ما کمک می کند و برای کمک به اقتصاد است. این است که به نگه داشتن محل به یک محل برای بازگشت به, بنابراین ما در سوراخ.” این همچنین بدان معنی است که او می تواند خودداری از شارژ سبک خود را برای صندلی های خود در طول دو ماه آینده. “اما که تغییر نمی کند این واقعیت است که ما هنوز نمی باید هر گونه درآمد.”

Loomis شده در این صنعت از 21 سال است. بر خلاف کاریکاتور برخی از افراد در ذهن خود از صاحبان کسب و کار—که همه آنها ثروتمند در غیر این صورت آنها نمی خواهد داشتن کسب و کار—Loomis می گوید: درآمد سالانه او نمی رسد شش رقمی است. “من نمی بزرگ را در اینجا زندگی می کنند. من درست است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در مورد GoFundMe, Loomis گفت: “من شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در حال کمک به ما در فقط سه روز.”

پرسید که چه کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک مانند او بیشتر او گفت: “ای کاش می شد بیشتر منابع که نمی شد وام. همه آنها پیشنهاد برای کسب و کارهای کوچک برای دریافت از طریق ادامه بدهی.”

Salas گفت که نگرانی های مالی کنار او واقعا نتواند مشتریان خود را. “این واقعا سخت است. من احساس می کنم مثل اکثر کمد مو بسیار برونگرا مردم است. بسیاری از ما هنرمندان و یا نوازندگان و یا در حال انجام کارهای خلاق. مکالمه خود را تغییر هر 45 دقیقه. وجود فعالیت های بسیار. پس به در خانه و لازم نیست که ؟ این چنین سرد و صنعت به دلیل آن است یک انسان لمس می دانید ؟ آن را فقط مانند یک غنی سازی شغلی برای من چون من خیلی از مردم است. من از دست پشت صندلی به خاطر من از دست مردم بسیار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im