چه دیترویت خودمختار مناطق می تواند به ما می گوید در مورد سیاتل و ریز ریز کردن

The Great Durkan Scrubbing

Durkan بزرگ مالش دادن. JK

بنابراین آن را بیش از است. فرهنگی/سیاسی آزمایش در ابتدا به نام CHAZ (بعد ریز ریز کردن) به پایان رسید با یک نمایش قدرت مجاز توسط شهردار جنی Durkan. سرنشینان حذف شدند به سرعت و به طرز ماهرانه ای به این دلیل که شهر تحت Durkan تسلط تدارکات از بی خانمان ها پاکسازی اردوگاه.

از بین بردن هنر (و حتی باغ) اما رفته است و نه به عنوان هموار برای Durkan تیم از پلیس و مقامات حمل و نقل. راهکار برای این نوع از حذف معلوم شد که بسیاری از صفحات خالی. چقدر از هنر چه عمومی مانند و یا احساس می کنم به شدت در مورد ؟ آنچه باید پاک شود ؟ که با این نسخهها کار به نقل و حفظ شده است ؟

وجود دارد می تواند بدون سوال در مورد هنر ساخته شده است که اداره پلیس سیاتل سیاتل مردم بخش. این باید برود. و همان می رود برای ضد پلیس گرافیتی که همه جا. که نوع از چیزی که ملاقات با هیچ رحمت توسط چه همکار من Jasmyne Keimig تماس “بزرگ Durkan شستشو.” اما بقیه نقاشی های دیواری بسیار آسان است به اخراج.

این چیزی است که از ریز ریز کردن. این nettlesome گیری است که باید توسط مسئولان شهرستان. اما ببخشید این نتیجه گیری است که مطابق با نوع سیاتل که شکل گرفت در نیمه اول دهه گذشته. ما می توانیم آن را پس gentrified شهر (دوره gentrification مناسب بودن بین سال های 1990 تا 2012).

Before the end of the dream. After the end of the dream.

قبل از پایان رویا. پس از پایان رویا. سانتی متر

شهر رها شده در اواسط قرن سفید surbanization شد به سرعت تبدیل در 1990s توسط توده-جابه جایی و نوسازی شهری در برنامه به کارگردانی سرمایه مالی که اختصاص داده و مستقر اصول پس از جنگ شهری فعال جین جیکوبز (walkability, placemaking انسانی-مقیاس طراحی و غيره). لحظه ای سود تولید شده از gentrification مناسب (به عنوان تعریف شده توسط روت شیشه اواسط قرن جامعه شناس شهری که چشم انداز باید تعریف که از جین جیکوبز اگر urbanist برنامه این است که محتوا) شروع به کاهش و یا رکود و یا سقوط به ته سیاه چاله سقوط سیستم مانند یک در سال 2008 چه ظهور است, شهرسازی مشخصه های سخت تورم از دارایی ارزش دارایی-ارزش تورم است.

از آنجا که حوزه های فرهنگی لحظه ای متناظر در Baudelairean حس (که در نتیجه Tardean تکرار یک تعریف نوآوری) آنچه که ما پیدا کردن در بازارهای این دوره انفجار به اشتراک گذاری repurchasing طرح (یعنی تورم از سهام با سود ساخته شده از تورم سهام) مربوط در به طور کامل financialized بازار مسکن با ارزش-تورم آپارتمان لوکس با ارزش-تورم آپارتمان لوکس. این مرحله جابجا نه تنها مردم بلکه کوچک و متوسط کسب و کار از همه نوع.

شش سال گذشته را دیده اند بازار شهرسازی حالا به عنوان میلیاردر شهرسازی روش. آینده را ببینید CHOP اجتماعی و مکانی تغییر نقطه که به طور غیر منتظره به نظر می رسد در میان اعتراضات موجب قتل جورج فلوید به عنوان یک عمل از جان گذشته مقاومت در سطح خیابان های سطح مردم در برابر تبدیل کامل از سیاتل اقتصاد به phantasmagoria از میلیاردر سرمایه داری.

ریز ریز کردن سوئیچ نقطه باز BLM فعالان و ضد سرمایه داران در توضیح داده شده است Thomas Piketty اخیر کار سرمایه و ایدئولوژی. او می نویسد که چنین سوئیچ امتیاز باز “راه را برای تعداد زیادی از آینده ممکن است مدار. واقعی نتیجه پس از آن بستگی دارد که چگونه بازیگران بسیج و تصرف در تجارب مشترک و ایده های جدید برای تغییر این دوره از وقایع.” حذف چوپ توسط نیروی پلیس حذف آن سوئیچ نقطه. آینده در حال حاضر به کارگردانی (یا محکوم) به ادامه مسیر ایجاد شده توسط سقوط یک پست-gentrification اقتصاد متمرکز (در بازارهای دارایی) و متمرکز (در بازار مسکن) سرمایه متعلق به یک mindbogglingly بخش کوچکی از جمعیت است. نرخ رشد اقتصاد به عنوان یک کل است که روزگاری با رشد سرمایه به تنهایی.

خودمختار مناطق نیز به نظر می رسد در پست-صنعتی دیترویت. سیاه هنرمندان در آن شهر را اشغال فضاهای رها شده توسط سرمایه در 1980s و 1990s و 2000s. وجود دارد هایدلبرگ پروژه و Dabls Mbad آفریقایی, مهره های موزه است. هر دو فرم دو نقطه از یک مثلث سوم نقطه شهر منطقه کسب و کار. هر دو پروژه مشابه هستند به این معنا که آنها تبدیل به مواد صنعتی دیترویت به, هوای آزاد, هنر محیط. یک حس در هنگام بازدید از این مناطق است که مواد (فلز بیت پلاستیک پوسته تکه ای از شیشه اسلب بتنی) خالی توسط استبدادی روح سرمایه شده اند دارای یک هنر است که روح دموکراتیک و سیاه آفریقایی. در واقع یک نصب و راه اندازی در Dabls Mbad آفریقایی, مهره های موزه صنعتی مواد شرکت یک سرویس کلیسا (بلوک های بتن گوش دادن به خطبه تحویل داده شده توسط یک واعظ متشکل از rusty nails, میلگرد یک لوله ها). این مواد در حال حاضر رایگان برای یادگیری از روح خود آزادی است.

پشتیبانی غریبه

The sermon on the industrial materials of Dabls Mbad African Bead Museum.

خطبه در مواد صنعتی از Dabls Mbad آفریقایی, مهره های موزه است. سانتی متر

سوئیچ امتیاز از پروژه های led خود را به شبه نهادینه کردن (این مورد با همه این مناطق در دیترویت). در مورد Dabls Mbad آفریقایی, مهره, موزه, آن را تبدیل به یک کسب و کار کوچک سرپوشیده گالری (که خود را به اتمام مرحله اول توسعه در سال گذشته) و عظیم و تاسیسات استادانه درست شده که برخی از آنها اسپانسر شده از طرف این شهر نخبگان. این مناطق باید برای مطمئن شدن توریستی, اما آنها نیز هنوز به طور کامل گرفته شده توسط سرمایه به دلیل مقدار تورم در آن شهرستان است که هنوز هم بسیار ضعیف در مقایسه با زمانی که به سیاتل, شهر چند میلیاردرهای.

وجود دارد هیچ راهی برای از دست دادن زیبایی ارتباط بین دیترویت مناطق و یکی وجود داشته است که در قلب کاپیتول هیل در بسیاری از ماه ژوئن سال 2020 است. هنر و روح ریز ریز شد و دموکراتیک سیاه آمریکا در آن الهام و آن وجودی dêtre.

اما سیاتل هنرمندان و فعالان را اشغال نمی کنند یک فضای خالی توسط سرمایه است. هیچ. آن را به طور کامل راه دیگری در اطراف. کل ارزش دلار از اموال در داخل و اطراف آن که منطقه را اشغال کرده اند به راحتی عبور می کند از یک میلیارد. و هنگامی که اقتصاد از آمادگی ساخت و ساز آپارتمان لوکس برای ساخت و ساز آپارتمان لوکس سر گرفته خواهد شد. ریز ریز کردن یک سوئیچ نقطه بود که به سختی وجود دارد برای شروع با. به این امید که حتی برای برخی از نوع از نهادینه شد در اینجا نابجا. با فشار دادن بر روی هر طرف از این یک سوئیچ نقطه بود فقط نگهداری بیش از حد متورم ارزش ملک اما فشار برای ادامه تورم بیش از این تورم نهایی اقتصاد یک شهرستان است که به طور کامل رها وزارت واقعی گروه از مردم است.

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de