چه Dawit Kelete مورد به ما می گوید در مورد فرهنگ آمریکایی

First responders on I-5 at approximately 1:45 am on July 4, 2020, after a driver plowed into two Black Femme March protesters, killing one and seriously injuring another.

اولین پاسخ دهندگان در I-5 در حدود 1:45 am در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 پس از یک راننده را شخم دو Femme مارس معترضان به قتل یک و به طور جدی مجروح شدن دیگری است. عکس لری سوبرامانیان

روز چهارشنبه در شهرستان کینگ پیگرد دفتر وکیل متهم Dawit Kelete با فضایی قتل فضایی حمله و رانندگی بی پروا در یک تصادف وحشتناک رخ داده است که در I-5 در ساعات اولیه جولای 4. آن را به کشته شدن یک سیاه زندگی موضوع معترض تابستان تیلور و به طور جدی مجروح دیگر دیاز دوست دارم.

روز دوشنبه یک قاضی مجموعه Kelete را به قید وثیقه در $1.2 میلیون. آن روز وکیل جان هنری براون که به نمایندگی از قاتل زنجیره ای (تد باندی) در دهه 1970 و 80 گفت: آسوشیتد پرس که “Kelete است و در اصل از اریتره و یک شهروند ایالات متحده” و “زندگی با خانواده اش در سیاتل.” این مهم است به یاد داشته باشید, اما, که معروف وکیل است نه به نمایندگی از متهم در این زمان. او با توجه سیاتل تایمزامید به استخدام Kelete خانواده. آن است که در طبیعت از یک وکیل معروف کشیده می شود به یک مورد مشهور.

شارژ اسناد و مدارک ارائه برخی از اطلاعات در مورد این متهم در دست نیست. آنها اشاره به “سابقه جنایی است که شامل یک جزئی مست در یک محل عمومی (3/3/2012) و صلح و نظم نقض (8/29/2015). هر دو از این رخ داده است در پولمن, WA زمانی که او 19 ساله و 22 ساله با احترام.” این حوادث ظاهرا زمانی رخ داد که Kelete با حضور در دانشگاه ایالتی واشنگتن. Kelete نیز درگیر در دو برخورد با “بدون آسیب است.” بعلاوه او “زندگی با پدر و مادر خود” و “با این نسخهها کار به عنوان صندوقدار در یک آرکو” و او “محروم داشتن هر گونه شناخته شده مسائل مربوط به سلامت روان یا نگران بودن در مورد مسائل مربوط به سلامت روان” اگر او می گویند او “مبارزه با اعتیاد به Percocet و هرگز درمان.'”

چون Kelete خانواده تا کنون “کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد” این است که همه مردم می داند که در شرایط سخت در مورد این متهم در دست نیست.

ولی آیا باید بسیاری از نظرات در مورد Kelete خود انگیزه و تصادف. بررسی سه جمله نظرات خود را به ما بگویید کمی در مورد این پرونده و متهم در دست نیست اما بسیاری در مورد فرهنگ ما است.

یکی وجود دارد که معتقد است سقوط چیزی بود اما یک تصادف. برای اطمینان می گوید این گروه Dawit Kelete می تواند برای سهل انگاری و رانندگی بد و او سزاوار به صورت حکم از قانون اما او قصد ندارد به علت معترضان آسیب برساند. او به سادگی سوار اشتباه راه خروج رمپ آمار دو پیاده در یک سرعت نرمال (به معنی او شتاب) در نهایت متوقف و به پلیس گزارش می دهند که او ابراز نگرانی در مورد عبور و مرور او زده با سفید, Jaguar (“آیا آنها خوب است؟”).

یک مثال از این موقعیت “این یک تصادف بود” می توان در یک پست توسط یک فرد با ق دسته “byu/syd999”:

به دنبال از طریق ویدئوها پلیس نظرات و اطلاعات عمومی من تعجب مردم فکر می کنم نفرت شد, یک عامل ایجاد انگیزه. ما به حق عصبانی اما بیایید تصمیم گیری های بد است که به دلیل. من فکر می کنم وجود دارد تصمیم گیری های ضعیف ساخته شده توسط Dawit و او نیاز به صورت عواقب اما مردم الگوی تطبیق به گذشته نفرت حوادث در یک راه غلط. در اینجا دلایل من فکر می کنم آن بود که راننده بی کفایتی/اشتباهات/تهاجمی رانندگی به عنوان مخالف به عمد هدف قرار دادن معترضان با توجه به نفرت

نقطه از این موقعیت است که مردم و مطبوعات هستند sensationalizing (سیاسی, انگیزه قاتل قصد hate crime) چیزی است که عادی (بد تصادف).

پشتیبانی غریبه

گروه دیگر حتی نمی مراقبت در مورد راننده و یا انگیزه خود و یا وضعیت روانی در لحظه تصادف انداخت که دو انسان بالا سفید جگوار. چه ناراحتی این گروه تنها معترضان. چه جهنم آنها انجام می دهند در بزرگراه در وهله اول ؟ و در وسط شب ؟ حس مشترک باید به آنها گفت که این بزرگراه است که برای اتومبیل نیست برای مردم است. لیبرال اعضای این قروچه کلاس را پشتیبانی سیاه و سفید زندگی می کنند مهم جنبش, اما آنها همچنین معتقدند وجود یک مکان مناسب و زمان برای تظاهرات. من-5 است که محل اشتباه است. ساعت 2:00 صبح است و هم غلط.

فوقالعاده قدرت این موقعیت است که آن منبع در کلیسای آمریکایی از خودرو است. تقدیس حق این دستگاه که تحت سلطه حمل و نقل برای یک قرن است که به نگه داشتن در حال حرکت است. و عبور و مرور است که به جرات قدم در راه این راست (حرکت دائمی) سزاوار آنچه آنها را دریافت کنید.

سومین و آخرین موقعیت این ارسال مسلما مبهم به جریان اصلی امریکا است. این موقعیت از تعدادی از مهاجران با یک محافظه کار ساختار احساس. این گروه معتقد است که متهم است در شرق آفریقا تولد عمدا ضربه معترضان به خاطر او خشم چه بسیاری از مهاجران از محافظه کار بازیگران را درک به عنوان “تنبل آمریکایی است.” ما مهاجران می گوید این گروه دریافت کار انجام می شود. ما همه از کار سخت در حالی که این آمریکایی ها زندگی می کنند کمک های دولتی و همه از این زمان به اعتراض هر زمان که آنها آن را دوست دارم احساس. پس از نزول این تصادف راننده—خود رنگ (سیاه و سفید); به نام او (آفریقایی-صدایی)—این نوع بحث قطعا گردش مهاجر در محافل و گروه های چت. او خسته از دیدن این تنبل آمریکایی است. او عصبانی شدم. او تصمیم گرفت به آنها درس بگیریم. و او انجام داد. Horrifically. با یک ماشین خریداری شده با سخت به دست آورده امریکایی پول نقد.

این ساختار از احساس منجر, البته, به یک بن بست. در واقع مردم فقیر در آمریکا در واقع overworked. جریان اصلی راست با استفاده از تنبل آمریکایی اسطوره برای توجیه اجتماعی کاهش است. محافظه کار مهاجران استفاده از آن برای پوشش دادن به درد و زخم زندگی در یک سیستم است که پیوسته سوء استفاده طبقه کارگر است.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de