چه چیزی می تواند به از دست دادن آموزش با ما در مورد تجاری املاک و مستغلات ؟

از دست دادن “دولت و یا احساس غم و اندوه که محروم از کسی یا چیزی از ارزش.”

2020 تا کنون بوده است در یک سال از دست دادن. کسب و کار ورشکست مشاغل حفره حفره ، آزادی رفته روال دوباره روت جشن لغو شد – همه ضرر و زیان – در برخی موارد برای همیشه لطفا برای. ما نیاز به تغییر – آن را دوست دارم یا نه.

هفته گذشته خانواده ما تجربه از دست دادن در آن تلخ ترین شکل. ما پدر, Samuel A. Buchanan جونیور چپ ما با خداوند است. من مطمئن هستم این درست است. پدر وفادار پیرو عیسی مسیح و کلیسای او. فکر می کردم از درد و رنج وحشتناک جلسه با سرطان پدر و نهایی روز شد صلح آمیز است.

او در سمت چپ یک میراث از پنج فرزند و 10 نوه و نه بزرگ-grands و دوستان بی شماری. من غمگین هستم که پدر از دست رفته است اما آرامش او دیگر در درد. با تشکر از شما برای اجازه دادن به من برای به اشتراک گذاشتن که!

بنابراین شما ممکن است تعجب که چه از دست دادن باید با تجاری املاک و مستغلات ؟ فقط این. از دست دادن می آید به دست آورید. در اینجا چند نمونه از آنها هستند.

اجازه بازگشت به رکود اقتصادی ، در سال 2008 سال به پایان رسید و با بسیاری از تجاری املاک و مستغلات حرفه ای تاکنون ، جهان ما به طور ناگهانی متوقف شد. خریداران نیست خرید فروشندگان حاضر به فروش در چنین افسرده ارزش ها و وام دهندگان بيشتر منجمد از ملکه السا.

مستاجران به طور ناگهانی به دنبال معاملات بزرگ. صاحبخانه خیره شد. غبار تردید کفن صنعت ما شبیه است که بیش از جنگل مسحور در “یخ زده دوم است.” آره شما که راست است. من من “پاپا cred” تماشای کانال دیزنی با ما grandkids. اما من پرت شدن.

در سال 2009 ما مجبور به وفق دهند. با استخدام در املاک تجاری به سرعت در حال افزایش, من متمرکز بر مستاجران و خریداران است.

“می آمیزد و گسترش” شد یک چیز — کاهش اجاره نرخ امروز ارز در طولانی مدت اجاره نامه. “کار کردن با صدای بلند” – یک عبارت ابداع توسط شوهر, کارلا – شروع یک وبلاگ در سال 2010. آن را ارائه می دهد محتوای آنلاین برای صاحبان و ساکنین ساختمان های صنعتی در جنوب کالیفرنیا.

من محل مشاوره وبلاگ در حال حاضر منتشر شده توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه در روزهای یکشنبه. بله شما در حال خواندن یک پست در حال حاضر. بازگشت به اصول باعث دهه از 2010s به من نشده است.

سود از ضرر و زیان ما تجربه کرده ایم در سال 2020 شروع به جوانه زدن. E-commerce منفجر شد. بیشتر مردمی که در حال خرید از iPad خود را و یا گوشی به جای مراجعه به یک فروشگاه آجر و ملات. تدارکات شرکت هایی که خوراک زنجیره تامین hustling به انجام برسانند تقاضا است.

مواد دست زدن به لباس مانند لیفتراک, racking, حوض درب و تجهیزات در حال ضبط یک سال سابقه. صاحبان انبارها لذت بردم پایدار اجاره چک.

شایعه است که یک re-شمع زنی تولید. اقتصاد ما را از وابستگی به چیزهای ارزان ممکن است تغییر. اتکای کمتر بر هزینه های پایین تولید را علت افزایش قیمت اما با کیفیت و قابلیت اطمینان را به عنوان به خوبی.

منطقه ای مراکز می تواند طلسم پایان بحران مسکن. چگونه پس از شما بپرسم ؟ بروکفیلد خواص ساخته شده است یک شرط بندی بر روی بازار مالکیت در سال 2018 است. در حال حاضر بروکفیلد است که این کشور دومین صاحب منطقه ای مراکز.

به عنوان ما می بینیم بازار عمده مستاجران مانند سیرز JC Penney, Neiman Marcus, macy’s, Pier One J-خدمه, Forever 21, برادران بروکس و دیگران مبارزه و شکست سازمان دیده بان به صورت تدریجی re-قطعه سازی از این عظیم فضاهای به چند خانواده استفاده از مخلوط re-تحولات است.

به خانه نزدیک تر جدایی ناپذیر جوامع فقط خرید زمین در زیر JC Penney فروشگاه در روستا در نارنجی. مشابه توسعه ارائه شده است که میله میله برای بخشی از محل اصلی بازار. پس از آن اتفاق می افتد!

من همیشه سپاسگزار من و پدر برای استخدام من برای اجرای کسب و کار خانوادگی. رد انگیزه من به دنبال یک جایگزین مسیر حرفه ای — تجاری املاک و مستغلات کارگزاری. آنچه که من به عنوان یک هولناک از دست دادن زمان منجر به یک افزایش بزرگ.

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید [email protected] یا 714.564.7104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de