Image

سام موریس/لاس وگاس اخبار دفتر

شورشیان UNLV بازی نیروی هوایی شاهین طول NCAA کوه کنفرانس غرب بسکتبال بازی روز شنبه, ژانویه 4 سال 2020 در Thomas & Mack Center در لاس وگاس.

T. J. Otzelberger استخدام کرده است کالیب کوره سه بار و سومین بار معلوم شد که جذابیت به عنوان کوره متعهد به UNLV در روز یکشنبه.

کوره را به اتمام سال اول فصل در ایالت آیووا و دو هفته پیش 6-پا-3 گارد تیراندازی اعلام کرد قصد خود را برای انتقال. او تصمیم گرفت UNLV بیش ایالتی ویچیتا و کریقتن:

Otzelberger شده است پس از گریل برای مدتی. زمانی که او سر مربی در داکوتای جنوبی دولت Otzelberger یک تعهد از کوره در سال 2018 ساخت 3 ستاره کانزاس بومی بالاترین امتیاز استخدام به تعهد به Jackrabbits. زمانی که Otzelberger چپ SDSU به UNLV کار کوره د-متعهد و Otzelberger سعی دارد او را به آمدن به UNLV.

کوره در نظر گرفته شورشیان در آن زمان بود اما در نهایت تصمیم ایالت آیووا. پس از بازی در 29 بازی و به طور متوسط 2.1 امتیاز در 13.8 دقیقه ايست براي او قرار داده و نام خود را در انتقال پورتال. Otzelberger آمد تماس دوباره و این بار به نظر می رسد مانند او در نهایت این شانس را به مربی کوره.

کوره را باید در خارج از تیراندازی به شورشیان فهرست. او فقط 25.0 درصد از 3 نقطه در محدوده ایالت آیووا اما او بسیار به عنوان یک تیراندازی چشم انداز آینده از دبیرستان و حفظ فرم خوب خود بلوز.

چه کوره تعهد به معنی برای UNLV:

واجد شرایط بودن

NCAA است که مجموعه ای به رای دادن در ماه ژوئن در مورد اینکه آیا به بازیکنان اجازه می دهد یک بار انتقال بدون نشستن یک اشتباه سال است. اگر که می گذرد کوره خواهد بود واجد شرایط برای کت و شلوار برای UNLV در 2020-21 اما اگر آن رای دادند را او به احتمال زیاد شما باید صبر کنید تا 2021-22 به بازی.

در هر صورت کوره را سه فصل از چپ به طوری که Otzelberger به نظر او در دراز مدت ، به عنوان یک سابق 3 ستاره جذب است که هنوز هم بسیار فکر توسط شورشیان کارکنان مربیگری این است که بسیار خوب برای UNLV.

فهرست ریاضی

علاوه بر این از کوره قرار می دهد UNLV دو کمک هزینه تحصیلی بیش از حد در حال حاضر. دانی Tillman را خروج قریب الوقوع باز خواهد شد تا یکی دیگر از نقطه به طوری که فقط یک برگ فضای بیشتری برای آن به حساب آورد.

که اتفاق می افتد می تواند در تعدادی از راه های. ساده ترین خواهد بود اگر یکی از ورودی اول درست می شود را متقاعد به رفتن به مدرسه آمادگی برای یک سال. یکی دیگر از گزینه خواهد بود برای یک محلی بازیکن (Marvin کلمن نیک بلیک Donavan Yap) به آنها کمک هزینه های تحصیلی ورزشی و به جای قبول $10,000 هزاره, بورس تحصیلی است که می تواند تعلق به اقلیت ساکنان ایالت نوادا است. که پوشش بسیاری از UNLV را در دولت هزینه های کمک درسی. این یک مسیر پیچیده تر اما شدنی است; کلمن قبلا استفاده شده هزاره بورس زمانی که او یک پیاده روی به عنوان یک دانشجوی سال اول در 2018-19.

احتمال دیگر خواهد بود غیر منتظره انتقال از زمان فهرست. اگر NCAA تصویب یک زمان انتقال حکومت یکی از شورشیان می تواند تصمیم به بسته بندی کردن و پرش به یک برنامه دیگر با واجد شرایط تضمین شده برای 2020-21. که نمی تواند یک توسعه مثبت برای UNLV اما نکته این است که طرفداران نباید اخم بیش از کمک هزینه تحصیلی به حساب. آن کار خواهد کرد.

کلاس 2020

UNLV ورودی استخدام در کلاس است که در نهایت کامل و با نه بازیکن این گنده. کلاس ساخته شده است تا از چهار درست دبیرستان بازیکن (Jhaylon مارتینز Donavan Yap, Devin Tillis اسحاق Lindsey) دو دبستان بازیکنان (نیک بلیک Reece قهوه ای) دو juco بازیکنان (نیک فلمینگ ادواردو دل Cadia) و در حال حاضر یک کالج انتقال در کوره.

آیا انتظار خیلی بیشتر جنبش در جذب جلو در حالی که برای. بین بزرگ 2020 کلاس و عدم سالمندان در سال آینده فهرستی از (فقط Mbacke Diong است به فارغ التحصیل پس از 2020-21 فصل) شورشیان احتمالا مجموعه ای با دو کلاس.

تنها استثنا خواهد بود Bishop Gorman گارد نقطه Zaon کالینز. Otzelberger لیزر هدف در Collins برای 2021 بود و تعهد خود را در یک ثانیه. آن را بعید است که شورشیان استفاده خواهد کرد تا هر گونه کمک هزینه تحصیلی برای 2021 تا زمانی که آنها می دانند یا نه کالینز در حال آمدن است — این است که چگونه با ارزش است او به برنامه های آینده.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de