چه میلیونرهای مالیاتی می تواند انجام دهد برای نوادا

Category: لاس واگاس

نوادا پررونق است اما این رشد است که قریب به اتفاق خدمات عمومی مانند آموزش و پرورش و حمل و نقل. و در مناطق روستایی و خارج از لاس وگاس و رنو سایر خدمات مانند مراقبت های بهداشتی رنج می برند نیز که بر کسب و کارهای کوچک و بخش های دیگر جوامع است.

دولت فدرال — که دارای نزدیک به 85 درصد از نوادا زمین بیشترین سهم از هر دولت می تواند بهتر همسایه برای بقیه از ما, توسط, تبادل نظر در بودجه های بیشتر برای خدمات مهم. ساده و جدید مالیات فدرال بر این بسیار غنی میلیونرهای Surtax می تواند با ارائه یک تکه از درآمد لازم.

این اندازه گیری که با اضافه کردن 10 درصد فدرال-نرخ مالیات بر درآمد پرداخت شده توسط زوج بر درآمد بیش از 2 میلیون دلار ($1 میلیون نفر) را تحت تاثیر قرار تنها بالاترین درآمد 0.2% از خانواده های آمریکایی را افزایش حدود 635 میلیارد بیش از 10 سال است.

آن را ارائه بودجه فدرال نوادا نیاز به آدرس کاستی در خدمات عمومی کلیدی.

Nevadans باید با افتخار از دستاوردهای خود و در عین حال آگاه از مشکلات است. بزرگ عمومی چالش بودجه مدارس. چرا که از تمام خانواده های جوان در حال حرکت در اینجا در جستجوی فرصت های مدارس ما سرشار. در آن مطالعه اخیر ملی انجمن آموزش و پرورش یافت که بر اساس درصد نوادا عمومی-مدرسه ثبت رشد بیش از هر کشور دیگر در سال 2016 و 2017.

به عنوان یک نتیجه, نوادا, دانش آموز-معلم نسبت به افزایش بیشتر از هر کشور (بیش از 4%) به سوم بالاترین سطح در کشور (22.5-به-1). بنابراین معلمان بیشتر مورد نیاز هستند اما این مطالعه کشف کردند که به جای نوادا, ریختن است آنها — جای تعجب نیست که considerating که تنظیم شده برای تورم, معلم, حقوق در 2018-19 سال تحصیلی تقریبا 10 درصد کمتر از نه سال قبل است.

با بیش از حد چند ضعیف معلمان پرداخت می شود تلاش برای آموزش بیش از حد بسیاری از کودکان و نوجوانان آن را کمی تعجب که اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی رتبه بندی, نوادا, مدارس دولتی 48th در میان 50 ایالت.

لاس وگاس کم گلزن در مهم دیگر خدمات: حمل و نقل است. برآورد از چند سال پیش بود که تقریبا پنج نفر حرکت به لاس وگاس در هر ساعت. ارائه کارآمد و صرفه جویی در انرژی و راه های انتقال همه این افراد ضروری است. در عین حال WalletHub صفوف لاس وگاس در نیمه پایین در امریکا 100 بزرگترین شهرستانها در حمل و نقل عمومی با این سن و با کیفیت از تجهیزات مانند آن اتوبوس به خصوص با وزن پایین آن نمره. برای حمایت از مصرف کنندگان و کارکنان به این شهر کوچک کسب و کار در یک راه سازگار با محیط زیست ما باید سرمایه گذاری در حمل و نقل عمومی.

مراقبت های بهداشتی است که یک سوم اندازه گیری چگونه به خوبی دولت در حال انجام است و ما عقب مانده وجود دارد ، ما اخبار قرار می گیرد نوادا در نیمه پایین متحده در یک ترکیب نمره چند اقدامات مراقبت های بهداشتی. WalletHub رتبه آن را در پایین 25 درصد. در هر دو رتبه بندی نوادا زخم در نزدیکی پایین لیست در یک جزء کلیدی از مراقبت های بهداشتی: در دسترس نیست. بدون شک یکی از دلایل این است که سهم دولت از بیمه ساکنان بالاتر از میانگین ملی است.

یکی دیگر از دلایل گسترش-از ماهیت غیر شهری جمعیت. در سال گذشته Tonopah نماد بحران در بهداشت و درمان روستایی که تنها بیمارستان تعطیل. ایسنا بازگو داستان یک مادر جوان رانندگی دیوانه وار از طریق شب به عنوان نوزاد در بازگشت دچار تشنج های متعدد قبل از رسیدن به نزدیک ترین بیمارستان بیش از 100 مایل دورتر در کالیفرنیا است.

نوادا آموزش و پرورش و حمل و نقل و مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات عمومی همه می تواند بهبود یافته با بیشتر بودجه فدرال. کسب و کار کوچک صاحبان و کارکنان خود نیاز به این خدمات برای حمایت از رونق جوامع و کسب و کار و اقتصاد است. و یک راه خوب برای بالا بردن برخی از این وجوه خواهد بود میلیونرهای Surtax.

مهم surtax موفقیت این است که آن را به هر منبع درآمد برای ثروتمندان نه تنها حقوق بلکه تمام سرمایه گذاری های بیش از حد. بسیاری از این سرمایه گذاری درآمد مشمول مالیات جداگانه و نرخ پایین تر برنامه پس از افزایش مالیات وضع تنها در حقوق و دستمزد و حقوق به تنهایی آن را لمس نمی.

در نهایت surtax به سادگی افزایش نرخ مالیات برای ثروتمندان تحت سیستم موجود باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای دریافت کنگره به تصویب در کوتاه مدت. آن را طولانی تر برای غلبه بر ثروتمند ویژه منافع در واشنگتن که مخالفت عمده اقدامات جدید مانند یک مالیات بر ثروت.

نوادا تنها می تواند نگه دارید پررونق اگر بخش عمومی خدمات گرفتن به بخش خصوصی رشد. دولت بزرگترین مالک زمین دولت فدرال بهتر می تواند کمک به منابع که گرفتن تلاش — در اینجا و در سراسر کشور — اگر آن را بهتر مالیات ثروتمندان و شرکت های بزرگ بیش از حد بسیاری از آنها پرداخت هیچ مالیات بر درآمد فدرال در مقایسه با میلیون ها نفر از کسب و کار کوچک صاحبان پرداخت سهم عادلانه خود را. میلیونرهای Surtax است یک جای خوب برای شروع به بالا بردن درآمد ما نیاز به از طریق یک سیستم مالیاتی عادلانه تر.

آماندا Ballantyne است مدیر اجرایی خیابان اصلی اتحاد یک گروه حمایت برای کسب و کارهای کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im