Westgate صاحبان DEA پرده نوآورانه تلاش برای مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر در لاس وگاس

DEA's 360 Strategy For Las Vegas

استیو مارکوس

David Siegel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Westgate استراحتگاه اعلام اداره مبارزه با مواد مخدر 360 استراتژی در Westgate شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 است. Siegel همراه همسرش جکی. خود دختر ویکتوریا, 18 درگذشت مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال 2015.

DEA 360 استراتژی برای لاس وگاس

Las Vegas Raiders owner Mark Davis responds to a question during a news conference announcing the Drug Enforcement Administration's 360 Strategy at the Westgate Tuesday, Feb. 18, 2020. The 360 Strategy is a comprehensive approach to break the cycle of drug trafficking, drug violence and drug abuse, officials said. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

Westgate تفریحی صاحبان دیوید و جکی سیگل می خواهید به “رشوه” محلی دانش آموزان به مواد مخدر رایگان.

از طریق ویکتوریا صدای پایه به نام پس از 18 سال که در سال 2015 از دست داده و زندگی خود را به مواد مخدر مصرف بیش از حد این Siegels در حال راه اندازی بنیاد “باشگاه پیروزی” که به دانش آموزان قدرت پردازش برای نگه داشتن مواد از بدن خود را.

برای پیوستن به دانش آموزان دبیرستان برای اولین بار یک تست مواد مخدر و سپس متعهد به آزمون های تصادفی. برای پاک کردن نتایج اعضای باشگاه دریافت مزایای از قبیل ترجیح مدرسه پارکینگ, نسخه های اولیه از مدرسه بلیط رایگان برای فیلم و کنسرت و رویدادهای ورزشی و صدها نفر از دیگر موارد.

سه لاس وگاس-منطقه مدارس خواهد شد و شرکت در این برنامه ابتدا در ماه سپتامبر با این امید که این باشگاه در حال گسترش به هر دبیرستان سال بعد.

Flanked توسط محلی و ایالتی و فدرال مقامات Siegels ارائه طرح خود را بعد از ظهر سه شنبه در Westgate به عنوان اداره مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد که در لاس وگاس به عنوان یکی از چهار شهرستانها برای “360 استراتژی” مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر.

تعیین است که اختصاص داده شده به حدود 20 شهرها را گسترش منابع در لاس وگاس برای مبارزه با مواد مخدر بیماری است که در مورد 72,000 زندگی در سال 2017, با توجه به آخرین فدرال آمار و ارقام. کلارک کانتی تجربه 717 مرگ و میر مقصر تمام مواد مخدر در سال گذشته با توجه به DEA.

360 استراتژی سه چنگک صاف کردن گفت: Dan Neill سر از DEA نوادا عملیات. اجرای قانون عملیات که هدف فروشندگان مواد مخدر و سازمان های خود را افزایش خواهد یافت به عنوان ارتباط با جامعه پزشکی به منظور بالا بردن آگاهی در مورد مسئول تجویز شیوه های. مشارکت به گسترش آگاهی در مورد خطرات ناشی از مواد مخدر را نیز به طور قابل توجهی افزایش دهد.

این رویکرد که در حال حاضر شیوه های DEA خواهد شد “بر روی استروئیدها” با بیشتر بودجه و نیروی انسانی Neill گفت.

Neill که رهبری آژانس فدرال ماهواره ای در نوادا برای چهار سال گفت: مقامات توقیف غیرقانونی مواد مخدر در هر روز است. و عوامل خود را هر یک یا دو هفته “در حالی که” قادر به پیدا کردن 20,000 تقلبی اکسی کدون — دارویی مصرف قرص های رنگ و لعاب با فنتانيل قدرتمند مخدر مصنوعی است که به طور فزاینده ای منجر به افزایش مرگ و میر در سراسر ایالات متحده

با توجه به آمار 192 آمریکایی ها می میرند از مواد مخدر مصرف بیش از حد هر روز. مصرف مواد مخدر به حساب 130 از این مرگ و میر.

“این آسان به فکر می کنم در مورد سوء مصرف مواد مخدر به عنوان چیزی است که نمی گذارد ما” نوادا دادستان کل هارون فورد گفت. “ما ممکن است فکر می کنم که کسانی که تحت تاثیر مواد مخدر انتخاب مسیر خود را و است که آنها سزاوار آنچه در آینده به آنها … هیچ کس است یک پرت; هیچ کس مصون است,” او گفت:.

این استراتژی شامل یک “افزایش قابل توجه” در تبلیغات اختصاص داده شده به دارو و آگاهی از جمله در تابلوهای تبلیغاتی و در حوادث مانند وگاس طلایی شوالیه بازی ها, Neill گفت.

لاس وگاس اظهارات را نیز درگیر می شود در این طرح گفت: صاحب علامت دیویس که با حضور چهار شنبه رویداد. منطقه اخذ خواهد شد بیش از یک تیم او اضافه آن را “ارتش; ریدر ملت است.”

او قول داد که NFL تیم و بازیکنان آن درگیر خواهد شد در موسسات خیریه می شود و آماده استفاده می شود برای 360 ابتکار عمل در هر راه آنها پرسید.

تعیین برنامه ریزی شده بود برای حداقل یک سال اما مقامات امیدواریم که این تلاش ها مثمر ثمر ثابت و بودجه افزایش یافته است فراتر از نیل گفت.

پیروزی باشگاه خواهد بود بخشی از جامعه برای سال آمده است. David Siegel تشبیه مخدر بیماری همه گیر به یک هواپیمای توفنده هر روز و می داند که این برنامه می تواند تفاوت در جلوگیری از یک خانواده دیگر از زندگی از طریق غم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر