غربی ویسکانسین سرپرست مدرسه به اتهام قاچاق جنسی جزئی پورنو کودکان

Category: توین سیتی

آلتونا, Wis. — یک مدرسه سرپرست در غرب ویسکانسین دستگیر شد دوشنبه در فدرال به اتهام قاچاق جنسی از یک جزئی و تولید پورنوگرافی کودکان.

یک هیئت منصفه فدرال تحت تعقیب آلتونا مدرسه سرپرست دانیل اکلاهما در هفته گذشته و کیفرخواست شد unsealed پس از تغییر جنسیت و تبانی با ایالات متحده وکیل برای غرب منطقه ویسکانسین اسکات Blader و ویسکانسین دادستان کل جاش کال گفت: پنج شنبه.

دانیل اکلاهما سرپرست این آلتونا, Wis., منطقه مدرسه. اکلاهما مجرم شناخته شد Feb. 20, 2020, در فدرال به اتهام قاچاق جنسی از یک جزئی و تولید پورنوگرافی کودکان. (آلتونا مدارس عمومی)

اکلاهما, 32 دستگیر شد حدود 7 صبح پنج شنبه در راه خود را به مدرسه آلتونا هیئت مدیره مدرسه جمهور رابین Elvig گفت: رهبر-Coco Eau Claire.

“شوک مطلق کتمان حقیقت است” Elvig گفت. “من هنوز هم در شوک است.”

این آلتونا, مدرسه, مدیره انتخاب اکلاهما به عنوان سرپرست جدید در فوریه 2019 و او شروع به خدمت در موقعیت که در ماه جولای. قبل از آن او شده بود آلتونا میانی مدیر مدرسه پس از سال 2016.

کیفرخواست مدعی است که بین ماه های اکتبر 2015 طریق ممکن است سال 2016 اکلاهما استخدام یک زیر سن قانونی زن برای تجاری عمل جنسی و استفاده از آی فون به تولید یک فیلم پورنوگرافی کودکان در دسامبر 2015.

Blader ایالات متحده دادستان گفت: اتهام انجام نمی شامل یک دانشجو از آلتونا منطقه.

اکلاهما به نظر می رسد در ایالات متحده دادگاه منطقه در مدیسون در روز پنج شنبه و دستور داده شد تا برگزار بازداشت شنیدن دوشنبه. او فدرال مدافع یوسف Bugni گفت: پنج شنبه او تا به حال هیچ نظر.

این آلتونا مدرسه منطقه چهار مدارس و فقط بیش از 1700 دانش آموزان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im