ما همه در این با هم… فقط شوخی!: داگ مک اینتایر

من رولز رویس در حال ساخت یک بازی خنده دار سر و صدا. نه ha-ha خنده دار; ka-ching خنده دار. زمانی که من به نوبه خود آن را در موتور باعث می شود با صدای بلند صدا screeching و من می دانم که آن را به گران برای رفع. اولین قتل اورلئانز در حال حاضر این! چقدر می تواند یک مرد را ؟

شما ببینید برخی از مردم فقط نمی تواند چقدر دردناک این COVID-19 خاموش شدن ناگهانی شده اند برای ما به طور منظم مردمی است. مطمئن, اخبار شب به ما نشان داده ویدئوها از مردم در صف برای مایل به دریافت یک جعبه tacos و می توانید از رژیم غذایی پپسی اما کسانی که صدها هزار نفر از مردم از جان گذشته استثنا هستند. بسیاری از ما مشکلات واقعی مانند یک نوار از WiFi و یا ما نمی توانیم به یاد داشته باشید ما Netflix رمز عبور.

نگاهی به Tampa Bay Rays all-star پارچ بلیک اسنل.

اسنل اشیاء حتی پیشنهاد او باید پول کمتری را برای بازی کوتاه فصل بیس بال. “من باید پول من گفت:” اسنل. “من بازی نمی کند مگر اینکه من مال من باشه ؟ و این است که تنها راه آن است برای من.”

در ماه مارس گذشته اسنل امضا پنج سال معامله به ارزش 50 میلیون دلار از جمله 3 میلیون دلار جایزه امضای. او برنامه ریزی شده است برای کسب درآمد 7 میلیون دلار در این فصل است. با فرض اینکه بازیکنان MLB’ انجمن موافقت می کند به صاحبان pro-تاریخ حقوق ایران بلیک Snell می ایستد به از دست دادن $3.5 میلیون باید با او بازی کند. آیا شما فکر می کنم همه کسانی که “قهرمان” پرستاران, پلیس, مواد غذایی و کارمندان را نشان می دهد تا برای کار اگر آنها می رویم به از دست دادن $3.5 میلیون ؟

این آسان نیست که یک ستاره در طول یک بیماری همه گیر. همه ستاره های بزرگ در حال حاضر سونگ “تصور” “گریس شگفت انگیز” و “تسبیح.” که جعبه شده است بررسی می شود. اگر شما روزنامه نگار نمی کنید شما یک صندلی در آن ارابه موسیقی شما از شانس هستید. وجود دارد هیچ چیز الهام بخش از چپ به آواز خواندن.

چند هفته پیش سی ان ان Chris Cuomo زمان خارج از برنامه پر مشغله خود سخنرانی مردم در مورد خود quarantining و ماسک صورت برای دریچه در مورد زندگی دشوار خود را به عنوان یک هنرمند مشهور. “من را نجات داد پول من گفت:” کومو در حالی که رجزخوانی در مورد چه مقدار از او متنفر کار خود را که بنا به گزارش او می پردازد $6 میلیون در هر. Cuomo, برادر کوچکتر از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بود تحریک شده — و شما می توانید درک کنند که چرا در زمانی که “بازنده چاق-تایر دوچرخهسواری” او فریاد زد برای نقض خود را برادر stay-at-home سفارشات.

در کومو-the-جوان دفاع او فقط آمده از زیرزمین خود را $2.9 میلیون ساوت همپتون خانه و می خواستم برای دیدن ویژگی های جدید در حتی بیشتر مجلل همپتون. محل سکونت.

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-کارولینای شمالی مجبور شد به مرحله پایین به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا پس از آن به بیرون درز شد اف بی آی او را تحت بررسی برای آزادسازی سهام. Burr با حضور در یک بسته-درب جلسه هشدار دهنده از فاجعه اقتصادی آسیب فقط در طول افق با توجه به همه گیر. سناتور چپ نشست و مطمئن باشید مردم همه چیز خواهد بود-OK و سپس نام خود را به کارگزار و گفت: “فروش!” و همه از ناگهانی که جرم است ؟ چه نقطه از اینکه یک سناتور اگر شما نمی توانید امکان استفاده از اطلاعات در داخل?

من نمی گفت خیلی این هفته در مورد رئیس جمهور. این بار آسان نیست برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. این تقریبا دو ماه از آخرین تجمع و در حالی که خواستار خبرنگاران نام در خانه مطبوعات جلسات ممکن است سرگرم کننده نیست همان بالا به عنوان شما می توانید از هزاران نفر از MAGA کلاه چادری همراهی دستیارش شعار “آتش Fauci! آتش Fauci!” همه اینها ساختگی و میر ناشی از چینی آزمایشگاه جعلی ویروس آنفولانزا نگه داشته اند رئیس جمهور آنقدر شلوغ است که یکشنبه گذشته, روز مادر, تهمت تنها در زمان حال به آتش خاموش 100 توییتهایی.

بنابراین در حالی که شما در تلاش برای پرداخت ژوئن اجاره و تعجب می کنم که چگونه برای تغذیه بچه ها و یا نگرانی در مورد چیزهای احمقانه مانند اگر شما هنوز هم می خواهید یک کار در زمانی که این چیزی که ضربات بیش از نگه داشتن در ذهن همه ما در این با هم!

ضمنا معلوم رول فقط نیاز به برخی از قدرت فرمان مایع. دیدن ؟ همه که نگرانی بیش از چیزی.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه. او را می توان در رسید: [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de