خوش آمدید به سرزمین Megaflora

Chelcie Blackmun

منf شما به سیاتل از دشت بزرگ از میانه یا بیابان های آریزونا و یا حومه کالیفرنیا و یا کلان شهر سئول اولین چیزی که شما به احتمال زیاد به توجه است که این منطقه زمرد بودند.

در این متوسط جواهر سرمایه misty rain falls از یک monocloud برای هشت ماه از سال قبل بازده به روشن و ملایم تابستان (محرومیت شدید آتش سوزی دود). این شرایط توطئه برای ایجاد امضای کیفیت سیاتل سبزی: بزرگ-assness.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

“ما برخی از چیزهایی که در جاهای دیگر در این کشور را; آن را فقط ما باید آنها را بزرگتر و در بسیاری از موارد” گفت: ریموند لارسون متصدی زندگی مجموعه در دانشگاه واشنگتن باغهای بوتانیک. “ما trillium یکی از بزرگترین گل ما dogwoods بزرگترین زغال اخته, گل و شمشیر سرخس بزرگترین همیشه سبز سرخس.”

من میسوری تربیت به من هیچ نامهای برای megaflora در حال رشد در سراسر این محل است. بنابراین برای تمام کسانی که به شهر جدید پیشنهاد من این کوچک دستی field guide to the big مشترک, زرق و برق دار, گیاه زندگی شما در همه جا در اطراف در اینجا.

داگلاس شاه درخت

این اوت سوزنی برگها ساخته شده از چوب اقتصاد از شمال غربی به لطف سبک وزن, مستقیم-دانه چوب. اگر شما به دنبال در یک خانه, شانس هستند شما به دنبال یک راه بسیار خوبی سازمان یافته توده ای از داگلاس شاه درخت. هر چند آنها ایستادگی کردن برای خود را به اندازه آنچه من دوست دارم بیشتر در مورد آنها را مشخص کرک شده, سه اشاره کرد و بالپوش که قطع بیش از هر یک از مخروط فلس. آنها را مخروط شبیه آنها فقط از تخت نورد.

سرو قرمز غربی

آن را درست سدر اما درست مانند سروهای غربی سرو سرخ را پوست بوی خوب واقعی و آن را مقاوم در برابر پوسیدگی. با توجه به این خصوصیات بومی آمریکایی در شمال غربی اقیانوس آرام ساخته شده اند لباس و یا باد کردن کیکس از پوست و چوب این درخت از زمان بسیار قدیم. آن ناقص کوچک سبز اجازه می دهد تا آن را به تحمل سایه.

بزرگ برگ افرا

اگر شما یک برگ افرا برگ بر روی زمین شما خواهد شد به طور غریزی می گویند “وای” آن را انتخاب کنید و سپس مقایسه آن را به اندازه خود دوست ، مگر اینکه دوستان شما این است که یک سطل زباله می تواند درب برگ احتمال گرفتگی او را در اندازه. شما آنها را پیدا کنید در حال رشد در منطقه از ملکه آن و ماگنولیا. “آنها به رنگ زرد یا پیر-طلا در سقوط” لارسون گفت. “برخی سالها بهتر از دیگران هستند.”

غربی شمشیر سرخس

اکثر همیشه سبز سرخس نمی تواند به عنوان بزرگ به عنوان غربی شمشیر سرخس; ما مرطوب محیط زیست اجازه می دهد تا آنها را به بزرگ. برگ می تواند به رشد چند فوت و هر یک از آن بينا است دندانه دار. رفتن در هر قدم و در هر نوع از جنگل و شما پیدا کردن این فرش به understory. از لحاظ تاریخی لارسون گفت: این گیاهان استفاده شده است به عنوان ملافه.

قرمز-گل توت

سیاتل اولین نشانه های بهار است. این درختچه به تولید مجموعه ای از گل رز-گل های رنگی که جذب hummingbirds. این گیاهان محبوب با زبان انگلیسی اشراف در قرن 19 لارسون گفت: اما آنها نه فقط برای royals. آنها بسیار و آنها نمی تواند بیش از حد بزرگ—ترین رشد به حدود هشت پا, هشت پا—بنابراین شما آنها را ببینید در بسیاری از جبهه متری در اینجا.

غربی trillium

این برف سفید wildflower دیگری است که نوید بخش بهار است. نگاهی به پیاده روی در کوه و شما خواهید دید این سه petaled سه برگ گل ناجور در امتداد دنباله طرف و بانک ها از جریان. آنها زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی و آنها به نوبه خود مایل به رنگ صورتی به عنوان سن آنها.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اقیانوس آرام rhododendron

هر چند showiest گونه آمده از چین و اقیانوس آرام rhododendron است که دولت واشنگتن و گل و این تمایز از بزرگترین همیشه سبز rhodie در شمال امریکا است. آنها به آرامی معطر و رنگ پریده و صورتی pom-pom خوشه های گل می تواند به رشد نزدیک به یک پا گسترده است. شما پیدا کردن این همه جا. دانشگاه واشنگتن دانشگاه تحت پوشش با آنها و راه فدرال کل باغ گیاه شناسی اختصاص داده شده به خود را يافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر