خوش آمدید به Seattle—شما احاطه شده توسط خشونت آتشفشان

تکان دهنده تعداد Seattleites نمی دانم کوه راینر آتشفشانی—به عنوان کوه بیکر و یخچال قله. جسیکا استین

Seattle نزدیکی به آتشفشان باعث می شود ما بر خلاف تقریبا هر شهر دیگر در جهان است.

توکیو دارای کوه فوجی با خطوط تمیز که به نظر می رسد که دیکته طعم زیبایی یک ملت اما سیاتل دارای سه آتشفشان نه فقط یکی—ساخت آمریکا بزرگترین شهر آمریکا که در آن شما می توانید ببینید یخچالهای طبیعی از مرکز شهر در تمام طول سال.

کوه رینیر بافندگی بیش از ما از جنوب. یخچال قله مواد منفجره اجلاس نشسته (معمولا خسته شده اید) به ما شرقی است. و پوشیده از برف کوه بیکر آویزان بیش شمال ما افق.

کل جهان داده شد خشونت یادآوری از شمال غربی اقیانوس آرام را انفجاری که کوه سنت هلن در حدود یک صد مایلی جنوب شهر فوران در 18 مه 1980 با یک انفجار بود که 1600 بار قوی تر از بمب اتمی کاهش یافته است در هیروشیما. 40 سالگرد این انفجار است که در این بهار.

تکان دهنده تعداد Seattleites حتی نمی دانند که کوه رینیر آتشفشانی است. هر سه این آتشفشان فعال شامل برخی از قدرتمند ترین و خشونت آمیز نیروهای روی زمین, اما شما لازم نیست به از دست دادن خواب بیش از کشته شدن توسط آنها با توجه به کارولین Driedger یک دانشمند با آبشار آتشفشان رصدخانه.

“شما لازم نیست به نگرانی در مورد گدازه و یا هر چیزی که آینده را به درب خود را” Driedger گفت. “ما نباید انتظار زیادی از مرگ و میر لزوما در داخل شهر سیاتل.” در این رویداد از یک فوران شهر سیاتل است “احتمالا تا حدودی از یک جزیره بقا.”

دانشمندان قادر خواهد بود به ما هشدار می دهند و قبل از هر یک از ما سه آتشفشان منفجر شود (بر خلاف زلزله عظیم در راه است که به احتمال زیاد صاف بسیاری از سیاتل ساختمان هنگامی که آن را به طور ناگهانی اعتصاب). و جغرافیا سیاتل جدا ما از دو تا از بزرگترین خطرات آتشفشان مطرح به انسان: lahars و خاکستر آتشفشانی.

Lahars عظیم mudflows پر از سنگ و یخ و باقی مانده است که شلیک کردن از کنار فوران آتشفشان. مناطق نزدیک به کوه (مثلا پویالاپ در مورد یک کوه رینیر فوران) باید بسیار نگران lahars اما Driedger گفت که در زمان راینر را lahars آن را به سیاتل Duwamish رودخانه آنها دیگر نمی خواهد بسیار خطرناک است. و lahars از کوه بیکر و یخچال قله نیست یک تهدید به سیاتل.

فوران های آتشفشانی ارسال عظیم plumes از خاکستر را به آسمان اما سیاتل است مداوم باختر باد که به معنی plumes از هر محلی فوران تقریبا قطعا سر شرق دور از سیاتل. وقتی که کوه سنت هلن فوران در سال 1980 آن را پر از خاکستر 80,000 پا به هوا و پوشانده مرکزی واشنگتن در شهر یاکیما با پنج اینچ از خاکستر.

سیاتل تنها کوه به ما غرب المپیک نیست آتشفشانی. که بدان معنی است که در حالی که سیاتل می شود برای لذت بردن از نمایش از این کوه ها و آتشفشان ما خواه همسایگان در طرف دیگر از دولت در صورت هر گونه فوران رسیدن به لذت بردن از زباله های سمی. این به نظر می رسد مانند یک نمایشگاه سازش داده سیاتل دلار مالیات به شدت حمایت مالی از سمت شرقی از دولت است.

اما فراموش نکنید که در مورد مالیات ها و دغدغه های بشر فقط برای یک دقیقه. سیاتل آتشفشان ها به نفع Seattleites دقیقا به این خاطر که آنها به ما یادآوری از غیرانسان چیزهایی; آتشفشان ها ثابت یادآوری است که این زمین است که باعث می شود خود را کسل کننده زندگی ممکن است به شما به ارمغان آورد خشن ترین نیروهای روی زمین. سیاتل بد است در بسیاری از مسائل (جرم حمل و نقل مواد غذایی ارزان بودن دوستانه) اما به عنوان چارلز Mudede نوشت: در 2015 پست وبلاگ به نام “سیاتل است و نه زیبا” شهر ما فراهم نمایی.

“سیاتل است که عمدتا عادی به عنوان یک شهر” Mudede نوشت. “این یک چیز واقعا نگاه کنید و به یاد داشته باشید. آن را دارای یک روح است که نزدیک به یک مرطوب سنگ از جواهر درخشان. شهر ما به دنبال بیرون. این پلت فرم است که از آن می بیند شگفتی است که آن را احاطه کرده است.”

در اینجا برخی از حقایق بیشتر شما باید بدانید در مورد سه آتشفشان است که شما می توانید ببینید اگر شما نگاه به بیرون در یک روز روشن.

کوه رینیر (14,411 پا)

کوه رینیر نشسته 59 کیلومتر دورتر از مرکز شهر و بافندگی به شدت بیش از سیاتل که در برخی از نقاط شهر مانند راینر خیابان در جنوب سیاتل و دانشگاه واشنگتن دانشگاه هستند و از نظر جسمی هم تراز با کوه. این 17th, بلندترین قله در ایالات متحده و 21 برجسته ترین کوه در جهان است. بومی آمریکایی که چندین نام برای کوه از جمله Tahoma, Tacoma, Tacobeh و Pooskaus. ناخدا جورج ونکوور نام آن را پس از پیتر رینر چربی دریاسالار در نیروی دریایی که در مبارزه علیه آمریکایی ها در جنگ انقلابی. آن را آخرین گرفت در سال 1895.

یخچال قله (10,541 پا)

آن را احاطه مایل از بیابان و در عین حال یخچال قله است که در اصل همان فاصله از سیاتل به عنوان راینر نشسته حدود 62 مایل دور از نرتهگت بازار. آن را تقریبا به عنوان برجسته به عنوان راینر اما می توان آن را در روز روشن از لوییزا Boren پارک در شمال کاپیتول هیل و یا عابر پیاده گردشگاه در بزرگراه 520 پل شناور. از لحاظ تاریخی آن فوران شده اند برخی از خشن ترین در آبشار های زنجیره ای. مادری نام شامل Dahkobed, Takomed, Takobia و Takobud. یخچال اوج آخرین فوران در حدود 300 سال پیش.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

کوه بیکر (10,781 پا)

به دلیل آن 80 مایل فاصله از سیاتل تنها snowcapped قله کوه بیکر دیده می شود از این شهر است. این کوه به شکستن رکورد بارش برف و واقع شده است در نزدیکی مرز کانادا. بومیان آن تماس بگیرید Kulshan. یکی از بهترین نمایش های این آتشفشان است که از غرب سیاتل که در آن می تواند به نظر می رسد بلندی به طور مستقیم در پشت سوزن فضایی. آن را آخرین گرفت در سال 1880. این روزها بیشتر شناخته شده به عنوان بهترین مکان برای تجربه غربی اقیانوس آرام اسنوبورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر