آخر هفته عقب: Gordon Ramsay, پاتریک Mahomes و بیشتر

Category: لاس واگاس

Hell's Kitchen

اریک Kabik

گوردون رمزی با مهمانان ویژه در جهنم آشپزخانه Caesars Palace.

بیماری همچنان به مانع headliners در لاس وگاس. پس از یک هفته که در آن گوئن استفانی (در Zappos تئاتر) و Doobie Brothers (در ونيز تئاتر) بودند مجبور به لغو و/یا reschedule چندین نشان می دهد که با توجه به بیماری Cher (در پارک تئاتر) از دست رفته و شنبه را نشان می دهد با یک عفونت دستگاه تنفسی فوقانی و Barry Manilow (در Westgate بین المللی تئاتر) مجبور شد به دست او شنبه شب عملکرد. Cher باید به این پنج شنبه, مارس 26 و Manilow ساخته شده آن را به مرحله خود را جمعه و شنبه.

Megachef گوردون رمزی تعجب برخی از مشتریان ویژه خود را در جهنم آشپزخانه رستوران در Caesars Palace در روز شنبه. جما و داریل بک از ال دردو هیلز کالیفرنیا مفتخر شد به عنوان میلیون مهمان در فوق العاده محبوب نوار رستوران و رمزی ارائه شده این زن و شوهر با یک جشن ولینگتون گوشت گاو و شامپاین توست. آنها همچنین دریافت یک هدیه منحصر به فرد کیسه پر از hell’s Kitchen کالا و آشپز کت شخصا امضا شده توسط رمزی.

Click to enlarge photo

فون میلر در تائو.

Big tits, رویدادهای ورزشی, قرعه کشی بزرگ ستاره های ورزشی. این مبارزه سنگین وزن آخر هفته دیدم سوپر باول MVP پاتریک Mahomes و Kansas City Chiefs هم تیمی تراویس Kelce مهمانی در Drai را در کلوپ شبانه در کرمولل روز شنبه افسانه ای بوکس Floyd Mayweather Jr. همچنین در حضور و غیاب همراه با جرالد مک کوی از Carolina Panthers, Reshad جونز از میامی دلفین, Grady Jarrett, رادی سفید و خولیو Jones از آتلانتا شاهین خلیل ماک شیکاگو خرس و NBA نام Draymond سبز و جرمین اونیل. Denver Broncos linebacker عالی فون میلر در زمان به نوبه خود در غرفه DJ در تائو در ونيز در شنبه شب که در آن سن فرانسیسکو 49ers’ Arik Amstead بود در میان جمعیت. و L. A. شارژر در حال اجرا پشت Melvin Gordon آمار Mama خرگوش در پارک MGM در پنج شنبه شب.

و البته وگاس شوالیه طلایی شده اند و هزینه های بسیار کمی از زمان در لاس وگاس به تازگی از جمله یک شام سفر به بهترین دوست در پارک MGM برای الکس Tuch, Nate اشمیت چندلر استفنسون درخت روغن قلم تئودور و Brayden McNabb. به علاوه علامت سنگ گرفتار “چای سیاه و سفید” در Caesars Palace در شب چهارشنبه.

Kid Rock کشف شد در “چای سیاه و سفید” در روز شنبه اواخر نشان می دهد و رفت و پشت صحنه بعد از آن به صورت یک عکس با Gazillionaire.

در شهر به اجرا در پلازا مرکز شهر کمدین و مجری E شبکه راه اندازی مجدد از “سوپ” Jade Catta-Preta dined با یک گروه از دوستان در لا غار در وین در شب شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im